Dessange

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A Dessange Nährendes Elixier sampon intenzíven ápol a hajvégekig.  A tápláló inkamogyoró-olajnak és a b5 provitaminnak köszönhetően selymessé és fényessé teszi a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

racheldawes

2019. július 5.

Ez az első termékem a márkától, hozzávetőlegesen egy hónapja használom. Kissé száraz mostanában a hajam, így elsősorban a hidratáló hatásában bíztam - e téren nem jeleskedik különösebben. Pozitívum viszont, hogy nem zsírosít és korpásodást sem okoz, valamint szép fényt ad a hajnak. Összességében nem rossz sampon, viszont az árához képest nekem nem nyújt annyit, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

henrietta1217

2019. január 2.

Megvettem a pakolásával együtt. Sajnos évek óta nagyon korpás volt a hajam, sosem hallottam még erről a samponról, de a csomagolása fogott meg, ezért vittem haza. A korpám nyilván mivel ez nem korpa elleni sampon, ugyanúgy megmaradt, szóval kénytelen voltam erről korpa elleni samponra váltani. Viszont mindezek ellenére, brutálisan jó kis sampon. A hajam csillogott tőle, viszont végre találtam egy korpa elleni sampont (Pantene Pro-v), amitől végre eltűnt az évek óta fennálló korpa. Így maradok annál, de a pakolását azóta is használom :) 5 csillagot adok, hisz a korpa ellen semmit nem ígér, amit ígér, azt bőven betartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Panni21

2018. június 3.

Csodálatos illata van, nem tudom nem ezzel kezdeni. A flakonból szagolva még nem is sejtettem (szeretek mindent megszagolni, mielött megveszem, a sampontól az öblítőig), hajmosás közben jöttem rá, mennyire hasonlít arra az illatra, amit évek óta keresek bármilyen formában.
Még a `90-es években létezett egy naptej (Nubian vagy valami hasonló név alatt futott, már nem emlékszem pontosan), aminek gyerekként imádtam az illatát.
A csomagolás megmosolyogtatott a "szokatlanul fényessé teszi a hajat" felirattal, de valóban így van. Szinte ragyogott a szőke hajam szárítás után.
Rettenetesen száraz a hajam, az eltelt pár hétben már a sírás kerülgetett, végig csakis balerina kontyot voltam hajlandó hordani, mert ha copfba fogtam vagy kibontottam, szégyelltem, mennyire sprőd. Tegnap használtam először ezt a sampont, azóta nem ismerek rá. Mennyeien puha, még a hajvégek is.
(Mindig használok balzsamot és olajat, de az utóbbi napokban már azok sem segítettek, tehát a változás legnagyobb részben a samponnak köszönhető).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak