Dessange

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A Dessange Strahlende Farbpracht balzsam védi a festett hajat, intenzív fényt ad és ragyogóvá teszi a hajszínt. Az UV-szűrő formula védi a hajat a külső hatásoktól.

violetti

2019. július 24.

A rózsás illata elég intenzív 2 napig maximum, de egyébként ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

nobosz

2017. május 14.

Mivel szerintem balzsam-sampon együtt jár, ide biggyesztem, amit a samponnál is írtam: Nagyon rég nem jártam krémmánián, de emiatt a termék miatt újra "tollat" (billentyűt) ragadtam. Nem tudom ajánlani a terméket... Design, ár, francia eredet, Müllerben a kiemelkedő polcos elhelyezés miatt azt gondolná az ember, hogy csúcs termékkel van dolga, de sajnos nincs így. Nekem az illata nagyon tetszik, bár tény, hogy kicsit művies. Balzsam állaga, pedig végre az a könnyed folyós állag, amit preferálok.... Na de ennyi is volt, amit ez a termék nyújtani tud, még soha nem használtam olyan sampont, ahol már használat utáni másnap zsírosnak tűnik a hajam. Próbáltam így is úgyis, balzsammal, pakolással anélkül, sajnos mindig ugyanaz az eredmény. Kicsit meglep, hogy más arra panaszkodik, hogy szárítja, de az is lehet, hogy pont az a hibája, hogy a legrosszabbat hozza ki a hajból, nekem pl. alapjáraton zsírosodásra hajlamos a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

missrussian

2017. március 9.

Soha többé más balzsam!
A 3 perces hatóidő megfelel egy 40 perces minőségi hajpakolás eredményének: ápolt, selymes és csillogó. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Soha többé más balzsam!

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.