Dettol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Szappanok

Antibakteriális szappan.

A Dettol Fresh antibakteriális szappan megbízható védelmet nyújt a kórokozók ellen és frissíő citrusillatú. Tisztítja és védi a bőrt, így biztosítva mindennapos egészséges és friss érzést.

Cicuka22

2020. április 27.

Szuper illat és nem szárítja a bőrünket. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Szuper illat és nem szárítja a bőrünket. Tökéletes.

Makk Zsuzsó

2020. április 10.

A kék verziójával felváltva használom, bár mivel nem antivirális, a vírus ellen pont annyira hatásos, mint bármelyik sima szappan, de azért ártani nem árt. Jobban szárít, mint mondjuk egy Dove, de most úgyis sokkal többet krémezem a kezem. Egyébként a sminkecseteim és a blenderem is ezzel mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

blackrose

2019. április 27.

Öko arctisztító korongom tisztántartásához vettem meg, mivel antibakteriális. Kellemes, citrusos illata van. Nagyon szèpen kiszedi a maradványokat belőle, fertőtlenít ès kellemes illatot hagy maga után. Az ára olyan 200 Ft körüli, nagyon megèri. Amire vettem pedig teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Hecate

2018. július 28.

Szinte mindent leírtak az előttem szólók. Amivel kiegészíteném, hogy jó áron kapható és sok helyen, akár több változatban is. Sajnos már évek óta nem látok Safeguard szappant, de a Dettol tökéletes helyette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

lexyusz

2017. április 13.

Nekem tetszett az illata, tisztának éreztem utána a kezemet, ráadásul nem is szárította nekem. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Jelizz

2017. február 26.

Kicsit ferfias az illata 😑 nem rossz atlag szappan,en az arcomra hasznalom fertotlenito hatadu elvileg ,hasznal! Halvanyodnak a pattanasaim !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Ophelia

2017. január 10.

Nem rossz, jó tudni, hogy fertőtlenít. Lassan fogy. Nekem az átlagosnál kicsit jobban szárítja a kezem, sőt önmagát is, elég hamar szétrepedt csúnyán a tartóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

szalmonik

2016. január 12.

Megnyugtat,hogy fertőtlenít is. Nem szárít,szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Megnyugtat,hogy fertőtlenít is. Nem szárít,szeretjük.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.