Diadermine

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossman   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nixike666, Módosítva: 2016. május 17.

Lelőhely:   Rossman
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratál és védi a bőrt, b5 pro-vitaminnal + UVA/UVB-szűrőkkel. Intenzív bőrtáplálás és védelem. Érezhetően sima és rugalmas bőr.

Annacska22

2019. július 25.

Nem vált be. Újra és újra próbáltam, de pattanásokat okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Nem vált be. Újra és újra próbáltam, de pattanásokat okozott.

Imo

2019. április 10.

Barátomnak választottam, gondoltam hátha kellően hidratálja az amúgy érzékeny ekcémás bőrét. Külön szempont volt, hogy legyen benne valamennyi fényvédő is, szóval rögtön megtetszett az SPF meg bőrbarát pH ígérete. Több mint két hónap használat után merem kijelenteni, hogy újra fogom venni neki, ugyanis rajong érte. Nagyon érzékeny bőre van, és elmondása szerint egyáltalán nem csípi a krém, kevés is elég belőle, és a használata óta (esténként kenekszik☺️) nem jött elő az ekcémája sem. Az állaga elég jól kenhető, de nem nehezíti el a bőrt. És finom az illata ❤️ Ár érték arányban verhetetlen, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Nixe

2018. április 14.

Kb 2 hónapja használom, az illata és az állaga nagyon jó, száraz arcbőrre kevés. Talán nyári krémnek lenne ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

anett94

2018. február 22.

Több mint egy hónapos használat után elmondhatom, hogy ez egy jó arckrém. Állaga, illata rendben van. Szépen beszívja a bőr, kicsit ragadós tapintás marad utána, vagyis primerként is megállja a helyét. Egy idő után már nem száraz annyira az arcbőröm, szóval nekem bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Lulic

2017. december 27.

Nekem tetszett, jó állaga van és az illata is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nekem tetszett, jó állaga van és az illata is jó

butfirstmakeup

2016. december 29.

Penzkidobas! Egy honap hasznalat utan sem csinalt semmit a borom allapotaval. Sot rosszabb lett tole!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Violet 1

2016. november 17.

Régóta szemeztem a Diadermine krémekkel, de nem mertem beruházni a drágább fajtákra, gondoltam kezdésnek megteszi ez. Nem bántam meg, ez egy nagyon jó kis krém. Ami elsőre feltűnt,hogy az állaga teljesen más mint más krémeké. Olyan átmenet a sima és a habkrémek között, nagyon finom,légies. Könnyen beszívódik, jól hidratál.Az illata enyhe, én amolyan Nivea citrusost és Olay púderes keveredést érzek rajta. A két kedvenc illatom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

PiciCic

2016. november 12.

Az illata jó,állaga is pont jó viszont felkenés után csípte az arcom,pár használat után észrevettem,hogy még több kis patim jön elő. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.