Diesel

Ár:   13490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Málni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13490 Ft

Fuel For Life Spirit az újabb 2013-as kiadása a Fuel for life-nak

"Misztikus, maszkulin, szexi és botrányos. Igazi férfi afrodiziákum."

Friss citrusos  (grépfrút, édes-keserű fahéj)  akkordal nyit, majd virágos (narancsfa és írisz) szív illat követi, végül fás (ámbra, fa, füstölő) összetevők zárják a kompozíciót.

Illatcsalád:  Orientális-fougere

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

noricza

2021. május 27.

A férjemnek vettem ajándékba, nagyon tetszett neki, de sajnos az ő feje fáj tőle. Elég tartós nekem szerelem illat csak sajnos ritkán van használatban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

nikie7300

2016. február 4.

Barátom használja. Én nagyon szeretem rajta ezt a parfümöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Barátom használja. Én nagyon szeretem rajta ezt a parfümöt. :)

Málni

2013. augusztus 31.

Egy hete teszteltem a Müllerben ezt a feltűnő üvegbe zárt "üzemanyagot". Na, nem kell nagyon másra számítani mint az "original" fuel for life, viszont nem annyira mellbevágóan édes, inkább fűszeresebb, akinek bántotta az orrát a fuelben a málnás mogyoró vonal, annak ez jó alternatíva lehet...szerintem nagyon jó illatú ez is, bár lehet kicsit unalmas már vkinek, h fuel for life, denim majd spirit...papírcsíkon napokig érezhető volt, bőrön nem tudom milyen tartós, úgyh megelőlegezek neki addig is 5 csillagocskát, amíg közelebb nem kerülünk egymáshoz:)
Ja, az ára még lemaradt, az baromi magas, ha jól emlékszem 19 ezer a 75ml, netes parfümériákban 14 körül mozog, azért talán ennyit nem ér...
update: bőrön is nagyon-nagyon finom, frissebb-fűszeresebb, de hasonló mint a denim, viszont sokkal ütősebb és erőteljesebb. Akarom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

diesel22

2013. július 28.

Az eredeti jobban tetszik, ez már kicsit kommersz. Az üvege viszont szép, és a parfüm színe is tetszik. Tartóssága nagyon jó, de nem venném meg, mert nekem nem jön be. 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Narancssárga.