Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Csillogó szemhéjfény.

A 2012-es nyári kollekció része.

vanett

2012. augusztus 18.

Mindig is ódzkodtam a szemfényektől, de a 750-es Sunset-nek olyan nekem való volt a színe, hogy nem hagyhattam ki.
Kicsit lassan szárad (szerintem), de hajszárítóval 10 mp alatt megoldhatjuk a dolgot, ha hő nélkül fújjuk a csukott szemhéjunkra. Nekem mélyebben ülő szemeim vannak, ezért nagyon féltem, hogy majd szépen beül és a nap végére valami rettenetesen olcsó hatást kelt majd. Hát nem. Pontosan olyan volt egy nyári munkanap végén is, mint reggel. Két rétegben azonban már nem szép, és elveszti bájos, kellemesen lágy voltát, ráadásul be is ül a ráncokba.
Felkenve a Sunset inkább a csillogásával tűnik fel, az én bőrömtől kis mértékben üt el, de azért annyira igen, hogy enyhe barackosabb árnyalatot adjon neki. Mostanában rákattantam a csillogósra, és ez pont annyira csillog, hogy még szép legyen és ne kihívó, illetve bátran viselhető legyen akármilyen konzervatív munkahelyen is.
Mindennapi viseletre maximálisan ajánlom. Bulisminknél inkább a szemöldökvonal alá egy kicsit feldobni az sötétebb árnyalatokat. Én nagyon elégedett vagyok vele. Az ára borsos volt, de tartósságában, színében nem kellett csalódnom, és mivel igen kevéske kell egy szemre, úgy vélem, a kicsinyke csomagolás ellenére sem fog hamar elfogyni.
Aki szeretne egy ilyennel gazdagodni, az siessen, mert limitált széria!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Aki szeretne egy ilyennel gazdagodni, az siessen, mert limitált széria!

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.