Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2002-es ikonikus Dior Addict és sok-sok újraértelmezése után, most itt a legújabb flanker. Az új illatkompozíciót tervezte: François Demachy. A sötétkék, rózsaszín és lila üvegeket felváltotta egy átlátszó üveg.

Illatkategória: orientális-virágos

Illatjegyek: szicíliai mandarin, jázmin, neroli, vanília, szantálfa

Dior Addict Eau De Toilette 2014 100ml
Ár: 35000 Ft , Eladó: Dilos22
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle., Helyszín: Fót, Dunakeszi ideális, de Budapest is megoldható., fizetés: Utalás, utánvét. Személyes átvétel.
Ár: 20000 , Eladó: szepevelin
Állapot: 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel&készpénzes fizetés

abodri

2021. június 20.

Halványan érzem benne az Addict edp-t, ami nekem örök szerelem. Ez egy sokkal könnyebb bármikor, bárhol viselhető változata. Nem fiatal lányoknak való. Edt-hez képest tartós! Többen írták, hogy tavaszi-nyári illat. Szerintem télen is működik :)
Kellemesen finom, nőies parfüm. Lehet, hogy megbánom, de meghirdetem, maradok az edp-nél :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 20.

Torpece

2019. augusztus 14.

Ismeretlenül választottam kicsit félve, mert egy Dior Addict edp dupe van már birtokomban (Chatler Admit it) és annak a fűszeressége, erőssége kicsit sok nekem. Ezzel szemben az edt egyből nosztalgiát ébresztett bennem, mert szinte egy az egyben ugyanaz mint a DKNY Energizing valamikor a 90-es évek elejéről. Friss, citrusos tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Timi27

2019. május 30.

Amikor először ismerkedtem ezzel az illattal, meglepődtem, hogy hogy különbözhet ennyire az EDP-től.. ez EDP harsányossága mellett ez egy könnyed, légies, virágos, kellemes tavasz-nyári illat... vettem egy üveggel, de ritkán nyúltam hozzá, így eladtam.. de már hiányzik, így lehet újravevős lesz.. mindennapokra, nappalra, szaladgálni, dolgozni, csak úgy, nagyon jó illat több alkalomra is...érződik benne a jázmin, vaníilia enyhébben, nem túl édesen, a szantál ebben rajtam kevésbé.. szóval egy klassz nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Letti09

2019. március 29.

Nagyon egy érdekes illat ez. A bőrömön olcsó szagú valami, de a sálamon vmi eszméletlen finom illatot hagy. Még másnap is méterekről érzem a ruhán a nyomát...és vmi mennyei. Azt hiszem meg fogom venni. Rendkívül vonzó illat szerintem, kivéve a bőrömön :D De majd a 3 centis hajamra fújom.

Ma megint magamra fújtam....az első egy óra nagyon karcos nekem, túl sok...utána viszont annyira finoman beédesedik mintha egy másik illat lenne. Ez a rész nagyon finom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Noncsika12

2019. március 19.

Mintát próbáltam de megvenni nem fogom. Nagyon kellemes, nem tolakodó púderes illat. Az én orromnak kicsit túl púderes, mert igazából magamon sajnos csak ez érződik.
Ezt betudom a bőröm sajátosságának, mert rengeteg parfüm nem működik rajtam úgy mint kellene ☺️
Megy a csillag mert alapjáraton nagyon kellemes kis illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Megy a csillag mert alapjáraton nagyon kellemes kis illat.

angelina69

2019. március 2.

Kellemes csalódás. A kék üvegeshez csak a neve fűzi, mert ez egy teljesen más illat. Szerintem tekinthető a kék üveges nyári változatának. Kicsit erőteljes citrusos indítás, ami lassan megszelídül, és visszafogottabbá válik. Megjelenik a jázmin édeskés illata, mögötte viszont szépen meghúzódik a citrusosság. Aztán csatlakozik a vanília is szantálfával, ami enyhe fás, krémes jelleget adott az illatnak. Rajtam nagyon kellemes illattá állt össze. Napi szinten hordható. Van némi hasonlóság Nina R. Nina L'eau-jával. A tartóssága kb. 5-6 óra volt. Hogy addiktív-e? Döntse el ki-ki maga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

KBara

2018. november 11.

Kellemes virágos illat, nem édes, de a mandarintól enyhén gyümölcsös. Friss, üde illat, viszont nem vizes jelleggel. Alig várom, hogy tavasz legyen, mert ez egy igazi tavaszra való parfüm. Egyáltalán nem hasonlít az Edp változatára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

VanillaBlossom

2018. október 8.

Ez a második Dior parfümöm.
Imádom, isteni az illata. Édes, de nem túl édes, különleges, jellegzetes és karakteres. Nagyon tartós, az eddigi parfümjeim közül talán ez a legtartósabb. (Mielőtt megvettem, kipróbáltam a kezemen. Este, amikor fürödtem, szándékosan nem tettem rá szappant, és csak vízzel öblítettem le. Még másnap reggel is lehetett érezni):
Mintha nekem találták volna ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Ez a második Dior parfümöm.
Mintha nekem találták volna ki!

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. július 13.

Papíron nagyon tetszett, üde, nőies, minőségi illat. Sajnos a bőrömön veszített ebből az üdeségből, a fejillatban volt is valami enyhe kesernyésség, azt hittem, kicsit buggyant már a teszter. Aztán egy szép fás vaníliává száradt le, amit még én is szívesen fújnék alkalomadtán, pedig a vaníliát nemigen szeretem magamon mostanában. (Másokon igen, édesen is, csak magamon zavar.) Ez egy ápolt, igényes, kiegyensúlyozott, nőies nő illata. Szép.
Számomra a vanília összeköti az edp-vel, sőt, talán más házaknál nem is szagoltam még ilyen harmonikusan összeillő, mégis különböző edp-edt ( esti-nappali vagy téli-tavaszi) párost.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 13.

0808

2018. július 10.

Ha az edp az éjszaka, a sötétség, a bujaság, a boszorkányság, a tél édes nagyasszonya, akkor az edt a nappal, a fény, a finomság, a tisztaság, a tavasz törékeny hercegnője.

Nem sok közük van egymáshoz (sőt semmi) ,mintha nem is lennének rokonok, nem érzem ,hogy egy fészekből valók lennének.
Mondjuk egy csöppet sem zavar mert mindkettőt imádom . Pezsdítően frissítő, jázminos mandarinos szépség, finoman megágyazott szantál takaróval burkolva.
A jókedv a szépség a nőiesség ott lapul bennünk, mindenkiben... nekem ő csak rádob egy kanállal vagy lapáttal...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.