Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 17.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2004.

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: mandarinlevél, narancsvirág, bourbon vanília, bolgár rózsa, szantálfa

Marcsi66

2021. február 3.

Nem vagyok gonosz hisz a lányomé volt ez a parfüm,de alig tudtam kivárni h elfogyjon,,,kifejezettem kértem,ha együtt mentünk valahová, h ezt ne fújja!
Az EDP könnyebb kiadása,ennek ellenére is elnyomónak éreztem,,,,,szubjektív vélemény szerint nagyon lent,ha objektív szeretnék lenni és ügy értékelni,akkor ez egy jó illat (csak én nem bírom), nagyon tartós ,nem kell frissíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 3.

Lin

2020. december 21.

Még senki sem véleményezte....... hogyan lehet??? Meg kell mondjam az Addict edp nem tartozik a kedvenc illataim közé. Ám ő közel sem olyan folytogató, egyszerre friss és meleg. Nem első fújásra lopta be a szívembe magát, de ahogyan többször próbálgattam úgy került a kedvenc parfümjeim közé😉
Kifújás után erősen citrusos, majd megjelenik a vanilia, de sokkal lágyabban, mint az edp-ben, abban nagyon kaparja a torkomat a sok vanília. Mivel édes illat, legalábbis nekem, nem szabad sokat fújni. A nap folyamán hol a frissebb, krémesebb, hol az édesebb arcát mutatja meg. Szép érzéki, különleges illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.