Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Angelless

2020. július 26.

Most már ezt a parfümöt is a kicsike kollekcióm részeként tudhatom, a 2012-es változatát.
Amik a bőrömön érződnek: tonkabab, jázmin, rózsa, vanília. Sajnos sem a szedret, sem a narancsvirágot nem igazán "találom" benne, pedig nagyon vártam!
Inkább egy vattacukor (vagy cukorszirup, ahogy egy férfiismerősöm véleményezte) illatú, se nem túl orientális, se nem túl fűszeres valamit érzek egy kis virágos hintéssel.
Viszont valahogy megvan benne az a Diorra jellemző rabul ejtés, mert az egyszerűsége ellenére mégsem hasonlít egy drogériában kapható édes parfümre.
A szillázsa szerintem pont jó, pont annyira kering az aurád körül, amennyire kell. :)
Egy kicsit csalódás ez a parfüm, de attól még minőségi, és hátha alkotunk mi még együtt valamit.

Update: simán csak édes-mézes cukros, így, ahogy telt az idő és használtam. Talán egy kis szantál csípte meg az orromat kifújáskor, illetve balzsamosnak érzem néha, amit kifejezetten szoktam szeretni.
Hogy eredeti parfümöt kaptam-e, nem tudom, mert szinte Diorhoz méltatlanul gyenge a tartóssága.
Nem érzem úgy, hogy ehhez hozzá kell "érni", illetve hogy csak télen lehet hordani, nekem ez nem Poison-kategória.
Bár már kezdem érezni így az évek során, hogy jobb, ha a tonka babos dolgokat kerülöm. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Marcsi66

2020. július 12.

Az összes ADDICT illatot leteszteltem,és az egyiket már meg is vettem. De nem ŐT.Üvegből még tetszett,de bőrön egy finom tejberizs-rizspuding keleties fűszerekkel leegyszerűsítve, de valójában, erre emlékeztet.A vanília szépsége vitathatatlan, nagyon szép.....de pillanatok alatt TELÍT vszínű hogy ettől érzem nagyon soknak.Igaz lehet most "Hogy jóból is megárt a sok"

up.5 év eltelt mióta véleményeztem,,,,lehet h én már nem változom túl sokat,olyan borzasztó sütis nagyasszonyosnak érzem még mindig ,nem tudnék a közelébe se maradni,nemhogy magamra fújni.Alkalomra se tudnám elfogadni a viseletét senkin....próbáltam a 2002-es változatát,lényegesen jobb,de azt sem szívelem..3 csillagból,2 lesz csupán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

Lupiluuu

2019. október 20.

Dior Addict az éjszaka nagyasszonya! Sötét kék bársonyruhát viselő kihívó nő a táncparkett közepén,aki körül füstös vanília aroma leng lehengerlő hatósuggárral. Nem mindenkinek való ez az illat, sőt!....nagyon kevés olyan karakter van aki ki tud bontakozni és azonosulni tud ezzel az illattal. Szerintem van olyan erős karakter mint a T.M Angelje...szintén megosztó illat ami vagy tetszik vagy nem. Aki szereti az olyan illatokat amire mindenki felfigyel akkor ez egy nagyon jó választás.Füstös tonka vanilíával megspékelve ami nem csitul,nem válltozik hanem uralkodik és körbeölel és lehengerlő aurába borít egész nap.
Megjegyzésképpen csak annyi,hogy nagyon sokan dícsérik rajtam főleg a férfiak ,sokak szerint olyan mint a fülledt erotika ...ellenállhatatlan!😉😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Glória Kedves

2019. október 19.

Lassan előveszem. Lassan. Majd novemberben. Az előbb megszagoltam, tényleg vaníliás tejberizs, de bőrön nálam szantálos is. Imádom mikor délután felizzik, ezt csak Chanelnél és Diornál tapasztaltam. A tarkómra szoktam fújni és amikor behajolok az illatba,áh. De, egy pici csavar nekem hiányzik, egy csöpp fűszer és megtaláltam: Alterra bio-kardamom és bio-mandula tusfürdő gél. Együtt használom őket és nagyon szépen összesimulnak. Nem minden nap, nem akarom elkoptatni.
Up: nem tudtam tovább várni és szantál, szantál, de lágyan, puhán. Egy sor jut eszembe "Gyöngéden ölelj át és ringass szelíden"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Phoenix19

2019. október 6.

A legeslegeslegjobb vanília illatú parfüm. Rendkívül elegáns, ugyanakkor vonzó, nagyon nőies, nagyon csábító. A legfinomabb, legminőségibb vanília, amit parfümben éreztem, a niche-ek hallgatnak. Nevéhez illően iszonyúan addiktív. Kellőképpen fűszeres, pont amennyire kell, és csak enyhén édeskés. Szerencsére semmilyen bébipapi ételt, mint pl.tejberizs, nem juttat eszembe és el is akarom felejteni, hogy ezt olvastam. Az is kizárt, hogy a végzet asszonyának sütike illata lenne. Érdekes, hogy az illathoz a kék színt választották, ami elvileg egy hideg szín, mégis passzol az illathoz, mert olyan, mint a sötétedő égbolt, amikor lázban égve készülődünk a randevúra. Szerelmet, szenvedélyt jövendöl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Macs78

2019. június 12.

Több helyen olvastam,hogy csak téli illat.Szerintem meg vannak olyan parfümök ,amiket minden évszakban lehet használni,mert szépen alkalmazkodik átalakul,illetve az sem mindegy mikor vásároljuk.
Ha pl.nyáron szeretek bele valoszínű hogy más illat után vágyom ősszel és télen.Hiába működne jól,már ahoz az időszakhoz fogom kötni...
Ez az illat melegben is működik 1-2 fújàs...
De itt megint igaz az,hogy mindenki bőre más....
Nagyon szeretem az egyedi illatokat...
Ami nem jön veled szembe,nem köszön vissza minden utcában,különféle helyeken...
Az Addict nem véletlenül van a topon!
Én ezt simán megvettem magamnak a leírások alapjàn!
Nem bántam meg imádom méltó helyen van a repertoáromban Montale,Esté Lauder,Casamorati,Armani,Versace,Fragonard....
Használjátok bátran ,bármikor csak tényleg 1-2fújás erős tartós
Rajtam most ebben a melegben krémes kicsit fűszeres...🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Ez az illat melegben is működik 1-2 fújàs...
De itt megint igaz az,hogy mindenki bőre más....
Nagyon szeretem az egyedi illatokat...
Ami nem jön veled szembe,nem köszön vissza minden utcában,különféle helyeken...
Az Addict nem véletlenül van a topon!
Én ezt simán megvettem magamnak a leírások alapjàn!
Használjátok bátran ,bármikor csak tényleg 1-2fújás erős tartós
Rajtam most ebben a melegben krémes kicsit fűszeres...🥰

almafa324

2019. március 23.

A legjobb illat.Bárhova megyek mindenki megjegyzi hogy milyen jó illatom van.Nyilván mindenkinek más a bőrén.Édes, elegáns, téli illat, nyárra nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

nyuszo

2018. december 5.

Az eredeti 2002-es kiadás....
Hál' Istennek volt még szerencsém hozzá!
Több üveggel is elhasználtam belőle, pedig szerintem akkor még elég fiatal voltam egy ilyen kaliberű illathoz!
Bátorságot, erőt adott....
Hatalommal ruházott fel, mikor magamra fújtam!
És én fújtam rendesen, nem spóroltam vele....
Minden télen elhasználtam belőle egy teljes üveggel!
Melegséget sugárzott....
Körbeölelt…
Áradt belőle a szexualitás....
És valóban addiktív volt ez az eredeti kiadás!
Nem tudom, melyik összetevője lehetett, de a mai, kissé lebutított változat már nem éri el ezt a hatást!
Sajnálom, hogy ma már nem elérhető ez a változat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Az eredeti 2002-es kiadás....
Hál' Istennek volt még szerencsém hozzá!
Bátorságot, erőt adott....
Hatalommal ruházott fel, mikor magamra fújtam!
És én fújtam rendesen, nem spóroltam vele....
Minden télen elhasználtam belőle egy teljes üveggel!
Melegséget sugárzott....
Körbeölelt…
Áradt belőle a szexualitás....
És valóban addiktív volt ez az eredeti kiadás!
Sajnálom, hogy ma már nem elérhető ez a változat

GHettie

2018. december 4.

Zavaros, poros alap után letisztul egy szappanos, krémes illattá. Nem az én világom, erős, hidegben tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

KBara

2018. november 11.

Nálam most ő a Nr. 1. Nagyon tetszik a fűszeres vaníliás illata, amely szuper tartós. Reggel magamra fújom, de elég egy fújás, mert tömény és este is érzem. De inkább alkalmakra való, mint nappali parfümnek. Nőies, mély, vonzó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.