Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Macs78

2019. június 12.

Több helyen olvastam,hogy csak téli illat.Szerintem meg vannak olyan parfümök ,amiket minden évszakban lehet használni,mert szépen alkalmazkodik átalakul,illetve az sem mindegy mikor vásároljuk.
Ha pl.nyáron szeretek bele valoszínű hogy más illat után vágyom ősszel és télen.Hiába működne jól,már ahoz az időszakhoz fogom kötni...
Ez az illat melegben is működik 1-2 fújàs...
De itt megint igaz az,hogy mindenki bőre más....
Nagyon szeretem az egyedi illatokat...
Ami nem jön veled szembe,nem köszön vissza minden utcában,különféle helyeken...
Az Addict nem véletlenül van a topon!
Én ezt simán megvettem magamnak a leírások alapjàn!
Nem bántam meg imádom méltó helyen van a repertoáromban Montale,Esté Lauder,Casamorati,Armani,Versace,Fragonard....
Használjátok bátran ,bármikor csak tényleg 1-2fújás erős tartós
Rajtam most ebben a melegben krémes kicsit fűszeres...🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Ez az illat melegben is működik 1-2 fújàs...
De itt megint igaz az,hogy mindenki bőre más....
Nagyon szeretem az egyedi illatokat...
Ami nem jön veled szembe,nem köszön vissza minden utcában,különféle helyeken...
Az Addict nem véletlenül van a topon!
Én ezt simán megvettem magamnak a leírások alapjàn!
Használjátok bátran ,bármikor csak tényleg 1-2fújás erős tartós
Rajtam most ebben a melegben krémes kicsit fűszeres...🥰

almafa324

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

A legjobb illat.Bárhova megyek mindenki megjegyzi hogy milyen jó illatom van.Nyilván mindenkinek más a bőrén.Édes, elegáns, téli illat, nyárra nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

Lilu003

2019. január 25.

Nagyon fiatalon volt ilyen parfümöm,és persze akkor nem is tetszett,de még annyira se tudtam viselni. Kíváncsiságból rendeltem belőle mintát, most mennyire tudnám szeretni. Sokkal jobb,mint emlékeztem, bár lehet az már az újabb változata volt. Fűszeres orientális parfüm, szeretem az ilyen karakterű illatokat,de állandó használatra nem Őt választanám. Nagyon komoly, elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

nyuszo

2018. december 5.

Az eredeti 2002-es kiadás....
Hál' Istennek volt még szerencsém hozzá!
Több üveggel is elhasználtam belőle, pedig szerintem akkor még elég fiatal voltam egy ilyen kaliberű illathoz!
Bátorságot, erőt adott....
Hatalommal ruházott fel, mikor magamra fújtam!
És én fújtam rendesen, nem spóroltam vele....
Minden télen elhasználtam belőle egy teljes üveggel!
Melegséget sugárzott....
Körbeölelt…
Áradt belőle a szexualitás....
És valóban addiktív volt ez az eredeti kiadás!
Nem tudom, melyik összetevője lehetett, de a mai, kissé lebutított változat már nem éri el ezt a hatást!
Sajnálom, hogy ma már nem elérhető ez a változat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Az eredeti 2002-es kiadás....
Hál' Istennek volt még szerencsém hozzá!
Bátorságot, erőt adott....
Hatalommal ruházott fel, mikor magamra fújtam!
És én fújtam rendesen, nem spóroltam vele....
Minden télen elhasználtam belőle egy teljes üveggel!
Melegséget sugárzott....
Körbeölelt…
Áradt belőle a szexualitás....
És valóban addiktív volt ez az eredeti kiadás!
Sajnálom, hogy ma már nem elérhető ez a változat

GHettie

2018. december 4.

Zavaros, poros alap után letisztul egy szappanos, krémes illattá. Nem az én világom, erős, hidegben tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

KBara

2018. november 11.

Nálam most ő a Nr. 1. Nagyon tetszik a fűszeres vaníliás illata, amely szuper tartós. Reggel magamra fújom, de elég egy fújás, mert tömény és este is érzem. De inkább alkalmakra való, mint nappali parfümnek. Nőies, mély, vonzó illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

szsz

2018. november 3.

Ez az illat rajtam vaníliás tejberizs. Szeretem a vaníliás tejberizst. A tányéromon, nem a bőrömön. Emiatt a 3*. Pozitívum, hogy amúgy igen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

Timi27

2018. október 27.

Egy mély, fűszeres, nagyon intenzív, nagyon tartós illat... elég egy -két fújás, és nagyon sokáig érződik az illata... én csak hideg időben, inkább télen tudom viselni, a többi évszakban szinte fullaszót és túlzó.. nem egy irodabarát, inkább estére, buliba..de ettől nagyon klassz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Barbuska90

2018. október 22.

Szerintem ez az illat egy igazi dög, vérbeli femme fatale. Csábító, magabiztos és amolyan női erő.
Alapvetően nőies nő vagyok, de nem tűsarkús-miniszoknyás típus. Kóros önbizalomhiánnyal küzdök. Furcsa, hogy parfümök terén mégis mindig a nehézbombázók vonzottak. Az ember talán azt gondolja - és lehet helyesen- hogy egy ilyen illat nem is áll jól egy magamfajta hétköznapi anyukán... De mostanra rájöttem, hogy nekem az ilyen királynői illatok a fújható önbizalom. Egy ilyen parfümmel nem szürke egérnek érzem magam. Addictot viselve az önbizalmam a kétsezeresére nő, igazi önbizalom-tréning. Ezzel az illattal tuti, hogy nem maradsz láthatatlan...
Egyelőre csak mintám van, de remélen hamarosan a polcom dísze és a kedvenc kiegészítőm lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

VickyV

2018. szeptember 25.

Nekem erről az üvegről akaratlanul is az Armani Code jut eszembe. Egy ideig nem ismertem, de akkora hype övezte, hogy befújtam magam vele, gondoltam lássuk a csodát! És semmi se történt. Nekem egy a sok közül a kategóriájában, nem rossz, de úgy semmi izgalmas. A leszáradása rajtam egy kicsit sem vonzó, vagy kellemes. Barátnőmnek tetszett rajtam, viszont én nem venném meg. Ha nem tudnám, hogy Dior, nagy eséllyel magamra se fújtam volna a megszaglása után. Aztán lehetséges, hogy idővel ez is változik rajtam, mert màr volt erre is példa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.