Dior

Ár:   18800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 23900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: radioaktiva, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 23900 Ft

2002-ben Thierry Wasser tervezte az eredeti ikonikus Dior Addict parfümöt, mely azóta több, kevésbé fajsúlyos és könnyebben viselhető változatban is újjászületett. Fűszeres-orientális illatkompozíció friss virágos és gyümölcsös jegyekkel. Különlegessége az Éjszaka királynőjében, egy ritka kaktuszfélében rejlik, a sivatagban él, és csupán egyetlen éjszakára nyílik ki, a szirének énekéhez hasonló ellenállhatatlan illatot árasztva...

Főbb illatjegyei:

Alapillat: Szantál, tonka bab, vanília

Szívillat: narancsvirág, jázmin, rózsa, Queen of the Night (Epiphyllum oxypetalum)

Fejillat: szeder, mandarinlevél

Ár: 23900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

NyMLaura

2022. április 27.

2012-ben februárjában éreztem először ezt az illatot. Az autósiskolában ültem, aztán besétált egy lány, aki mindig előttem ült le. Mivel besz*ri típus vagyok, így nem mertem megkérdezni mivel van befújva. Aztán kis idő után elhatározásra jutottam, és megszólítottam. DIOR Addict. Már a kis üvege is nagyon megfogott, hát még az illata...Mennyei mákos guba illat vanília sodóval. Nekem ez jutott eszembe. Hiú ábránd volt, hiszen bementem a müllerbe, megláttam az 30ml-es közel 40.000 forintos árát,sarkon fordultam, a kis cetlit kivágtam a kukába, majd magamba morogva, csalódottan ültem fel a sárga volán buszra (hiszen akkor még csak a kreszt tanultam). Aztán még azon éven kijutottam Németországba nyaralni a legjobb barátnőmhöz. Csodák csodájára a kis kék üvegcse ott csücsült a német müller polcán 50ml-esbe 100 EUR-ért. Hát megvettem. Annyira vigyáztam rá, épphogy fújtam magamra. Körülöttem mindenki érezte rajtam, és én is magamon. Sohasem szoktam hozzá az illatához. Sohasem tűnt el rajtam. A napvégén mikor megzuhanyoztam, még az aznap viselt pólóimon is bőven illatozott, sőt a hajamon másnap reggel is. Tartóssága full-full pontot érdemelt. Emiatt jár az 5 csillag!
Egészen 2020-ig....mikor szokásosan bementem szintén a drogériába.. megvettem már sokadjára is és EGY BÜDÖS NAGY CSALÓDÁS...lett. Még be is vizsgáltattam, hogy nem e romlott. A tartóssága eltűnt, mintha kispóroltak volna belőle valamit. A mákos gubás álom, egy egyszerű vaníliás-citromos WunderBaumra hasonlít. Akkor azzal az egy üveggel kifújtam...és vége...
Akár hányszor ha parfümériába járok, megszaglászom, de már nem bízom benne. Sajnálatos módon azt kell még írjam, hogy azóta 2 év eltelt és mai napig nem találtam meg az én illatomat, amit ilyen szívesen, örömmel viseltem. Azóta minden büdös, minden wc illatosító...

Diorka nagyon magasra tetted azt a lecet, azóta is keresem, próbálok, várom az újat, de nincs meg az igazi... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Scirocco

2022. január 22.

Rendkívül elegáns, ugyanakkor vonzó, nagyon nőies, nagyon csábító. A legfinomabb, legminőségibb vanília, amit parfümben éreztem, a niche-ek hallgatnak. Nevéhez illően iszonyúan addiktív. Kellőképpen fűszeres, pont amennyire kell és enyhén édeskés. Érdekes, hogy az illathoz a kék színt választották, ami egy hideg szín, mégis passzol az illathoz, mert olyan, mint a sötétedő égbolt, amikor lázban égve készülődünk a randevúra. Szerelmet, szenvedélyt jövendöl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 22.

nika117

2021. december 19.

Nem rossz, de nekem kicsit átlagos. Friss, citromos-vaníliás illat, de az YSL-Manifestot nem veri le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

hallo8x

2021. október 12.

A legnagyobb bajom a vaníliás parfümökkel, hogy mindenhol szembe jön egy, sokszor egysíkúak. Viszont, ezt a gyönyörű alkotást nem lehet unalmasnak mondani. Nagy becsben őrzöm, csak akkor nyúlok ezért ha meg kell jelenni. Én nyári estéken is felfújom, környezetem nem kis örömére, mert tömény. Szerintem egy szexis ruha magassarkúval kötelező hozzá. Ha egy kicsit kényeztetni akarom az érzékeimet télen a ropogós friss hóban sétálok és ezt viselem, ilyenkor úgy érzem semmi baj nem történhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Kicsimoomin

2021. június 13.

Ősszel, télen és a korai, hűvös tavasszal erőlködtem a próbálgatásával. Akartam szeretni, viszont akkor egyszerűen nem tetszett, porosnak és öregesnek tűnt már csíkon is. Bőrig nem jutott el, így mindig mást vettem meg helyette. Most, ebben a kellemes nyárias időben újra próbáltam és landolt a kosaramban azonnal. Kizártnak tartottam, hogy ne költözzön be a gyűjteményembe, de azonnal :) Az én orromnak valamiért ez a legtöbbek számára téli parfüm nyáron nyílt, bontakozott ki teljesen. Most vált világossá, miért ez a rajongás, miért kedvelik ennyien és miért lesz ebből elég két jól pozicionált fújás egész napra. Ez egy nehézbombázó a lehető legjobb értelemben. Megkapja az 5 csillagot. Gyönyörű illat, magabiztossággal vértezi fel viselőjét, erotikus, miközben rendkívül kifinomult. A miliő, amit teremt maga körül a parfüm addiktív, a tartóssága és hatósugara kitűnő, az üvege csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

atalanta84

2021. május 29.

Dior függőként mindegyiket kipróbáltam már .
A legkedvesebb számomra, illetve a legtökéletesebb, ami tényleg függőséget okoz az a Miss Dior 2013 EDT 😆. Addictnál az első fél óra nem igazán tetszik egyetlen fújással sem , erős, tömény, tolakodó, de utána marad a kellemes nem mindennapi vaníliás / púderes jellegzetes Dior illat, ami tartós .
Imádom a púderes parfümöket, a Hipnotic Poison is számomra hasonlóan viselkedik fél óra elteltével .
Mint Dior parfüm abszolút 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 29.

Dior függőként mindegyiket kipróbáltam már .
Mint Dior parfüm abszolút 5*

Lina6

2021. február 14.

Vanilias, nem nagy hatosugaru illat
Nem erezni rajta a korát.
Egysiku

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Vanilias, nem nagy hatosugaru illat
Nem erezni rajta a korát.
Egysiku

x

2020. december 17.

Talán a nyitányt találom belőle legvarázslatosabbnak, mert a leszáradás csodájára már beszámolók alapján számítottam, de az első szippantás mámoráról senki sem áradozott. Egészen zöld, üde, és már tartalmazza a későbbi mélységet, és ez nem a túlédesített művanília, hanem az a tiszta, amit a Shalimarban ismertem és szerettem meg. A további élettartama pedig krémes, habos, gyönyörű, és valóban meglehetős fülledt erotikát is sugároz. Jóformán négy évszakosnak tűnik összetettsége miatt, de extrémebb időkben még nem teszteltem, olyankor annyi más van, amire vágyom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

floracska6

2020. október 27.

A legszebb parfümös üveg ever! El is kuncsorogtam már egyet egy nagy Addict használó ismerősömtől és a polc dísze azóta is. Az illat maga nekem nagyon tetszik...másokon. Magamon túl vaníliás, pedig szeretem a vanilin jegyeket általában a parfümökben de csak csínjával. Itt ez nekem túl sok.
Tartóssága vitathatatlan és téli parfüm lévén azt sem lehet neki felróni, hogy szomorú illat. De pont emiatt én nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Bigris

2020. augusztus 13.

Egy éve még egy nagy NEM lett volna nekem ez az illat, ha akkor véleményezem. Vagyis a 2014-es verziója. Abban volt valami zavaró, irritáló, émelyítő. Nem tudom melyik jegy okozta ezt. Azóta gyökeresen átalakult az ízlésem. Sikerült ebből az eredeti verzióból beszerezni egy fújóst egy kedves KM-estől, illetve szereztem 2003-as és 2005-ös gyártású minikéket tökéletes illattal. Ez az eredeti verzió számomra finomabb. Sötétebb, szantálosabb, füstösebb, pici maszkulinabb, kevesebb benne a számomra irritáló jegy. Vagy a számomra irritáló jegyeket ellensúlyozzák a szeretett szantál és tonka, ami elvileg a legújabb verzióban nincs benne. Ezt az eredeti kiadást imádom. Mostanában több este kentem, fújtam. Moderáltan használva nyárestéken is nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lila színű.