Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony hibrid ajakrúzs amely átmenet a szájfény és a rúzs között.

16 csodálatos árnyalatban kapható.

karaibrahimgil

2019. április 21.

Rieuse (373) árnyalatban cseréltem egy kedves krémmániással. Amennyire nem voltam megelégedve a Dior Addict Lip Glowval, ez annyira bejön: picit ragad, szájfényhez képest tartós, intenzív színe van, nem közönséges. Visszafogottan vizes hatást és narancsos árnyalatot kelt apró csillámok nélkül (amit ki nem állhatok).
A kivitelezése csodás: képről rúzsnak hittem, de nagyon szeretem a szép dizájnt, ha becsapós is, de kellemes meglepetés ért a kupak lecsavarásakor. Az applikátorral könnyű dolgozni, pont annyi anyagot vesz fel, amennyit kell.
Csak az ára miatt nem adok rá maximális csillagot, illetve mert a szájfényeket nem gondolom elengedhetetlen kelléknek a napi sminkrutin ellenére sem, egyébként alkalmakra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

bomx

2016. június 9.

Elsőre nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget szerintem, de ha az megvan, onnantól gyönyörű.
Fényes, de nem túl csicsás, pigmentált, de nem harsány. Tökéletes. Mikor kopik, akkor egyenletesen jön le, és sokáig hagy maga után színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

csdora6

2016. április 25.

Tartós, jól pigmentált! Ha felkenem, minden alkalommal megdicsérik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Tartós, jól pigmentált! Ha felkenem, minden alkalommal megdicsérik. :D

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Eleg csalodott vagyok. A szinei gyonyoruek mindnek, de egyszeruen annyira ragacsos allagu, es felkenes utan 10 perccel egyszeruen elmosodik a szamon es kimegy a 'konturbol', es bohocosan nez ki. Probaltam mar kevesebbet tenni, hatha ugy jobb lesz, de nem. Csak a szinei szepek, de biztos nem vennem ujra, foleg ennyi penzert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

marek.adrienn

2014. május 23.

Egy hónapja fáj rá a fogam, de sajnos akkor még nem találtam a parfümériákban, és most meg tudtam rendelni a neten a 373 Rieuse árnyalatot. Kellemes rózsaszínnek tűnt, nem világosnak, de nem is túl hivalkodónak. Nemcsak a fénykép szerint de mikor kibontottam a csomagolást akkor is. Hát a számon egészen más, nagyon feltűnő. Kicsit csalódott is vagyok a színe miatt, de attól még gyönyörű. Az állaga is tetszik. Elég sűrű, de kissé ragacsos, amit minden szájfénynél utálok (hiába nevezik rúzsnak, akkoris szájfény). Lehet hogy veszek még belőle egy másik árnyalatot is, mondjuk a 389 Kiss Me és a 239 Frisson elég megfelelőnek tűnik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 23.

Yndre

2014. május 14.

Nagyon szép színekben kapható, alig tudtam választani, végül a világosrózsaszín 'Kiss Me' natúr árnyalat mellett döntöttem. A külseje gyönyörű, első ránézésre az avatatlan szemeknek hagyományos ajakrúzsnak tűnhet, ugyanis az alsó részén egy áttetsző burkolat van, amelyben egy rúzsnak tűnő díszítés kapott helyet amely azonos a termék valódi színével. De valójában applikátoros a kivitelezése. A textúrája inkább szájfényre emlékeztet, nagyon könnyű és egyenletesen felvihető. Nagyon enyhe vaníliás illata van, egyáltalán nem zavaró. A pigmentációja meglehetősen jó, bár ennél a világos színnél ezt egy kicsit nehéz megállapítani. A leírás szerint teljesen ragadásmentes, észrevehetetlen és kényelmes az ajkakon. Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy abszolút nincs az a kellemetlen érzésem mint szájfények esetében, hogy van valami zavaró a számon... Nem ragad úgy mint a legtöbb szájfény, de egy icipicit azért mégis. A tartóssága meglepően jó, a fénye órákig látható és a színe is egészen sokáig megmarad. Bár nyilván egy négyfogásos vacsorát ez sem bír ki. Nekem nagyon megtetszett ez a hibrid rúzs, nagyon eltalálták a textúrájút és a külseje is csodálatos. Igaz, meglepetősen zsebbenyúlós (főleg, ahhoz képest nem egy intenzíven pigmentált szupertartós darabról beszélünk), de luxus imádóknak a gyűjteményük ékszere lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pentylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.