Dior

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Hyaluron savat tartalmaz a hidratált ajkakért. Tükörfényű,extra csillogó szájfény.

Ár: 7000 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Banki utalás, postával

Regi88

2020. szeptember 14.

Kis mintáim vannak belőle, de sajnos nekem egy perc után már mindenhol van / ajkak alatt-felett-mellett/, csak ott nem ahol kéne...
Még küzdök vele, hogy maradjon a helyén, de egyre kilátástalabb a harc...
A színei amúgy szépek, de ennyi pénzt biztos nem adnék egy normál kiszerelésért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Még küzdök vele, hogy maradjon a helyén, de egyre kilátástalabb a harc...

szofka77

2020. május 21.

Szep szine van de nekem halvany raadasul alig tartos es kicsit meg bucsus szajfeny beutese is van.., aki szereti a termeszetesebb szajfenyeket millio csillamok nelkul annak ajanlom. A chanel lipglossok ezerszer jobbak, csillamosabbak, ajaknagyobbitobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

andrea91

2019. augusztus 12.

2 színt próbáltam, egy barackos korallos árnyalatot, és egy mályvás-rózsaszínt. Bevallom a legjobb benne a csomagolás. Annyira elképesztően jól nem állt egyik sem, pl a chanelek rajtam mind nagyon előnyösek amiket próbáltam, de ez lehet egyéni dolog, sőt, biztosan az. Nehezen is találok olyan rúzst vagy szájfényt ami tényleg tetszik magamon, itt bukik kb minden drogériás darab, nem is igazán a minőségen. Szóval bár szépek a színek, engem különösebben nem nyűgözött le, az applikátor jópofa és még kellemes is használni, de jaj neked ha egyszer hanyagul dugod vissza és egykét szál eláll... nem ragad, de nem is tartós, sajnos tényleg átlagosnak mondanám minden tekintetben, a csomagolást kivéve, az gyönyörű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Wee

2019. február 18.

Másodkézből jutottam hozzá, nagyon megtetszett a Tiara árnyalat.

Nagyon szép csillámok vannak benne és nem ragad egyáltalán és még meg is védi az ajkaimat télen.
Duzzasztó hatása nem annyira prioritás nálam, mert elég vastag ajkaim vannak már így is.
Az ára kicsit borsos, főleg hogy a Victoria's Secret szájfényem is tudja ezt olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Másodkézből jutottam hozzá, nagyon megtetszett a Tiara árnyalat.

viviennerainbow

2018. október 8.

40% kedvezménnyel vettem meg es nagyon jo nem ragad, nem tul csillogos. Tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Jellybean

2018. február 24.

Szépséges, barackos árnyalatot vásároltam. Szerelemben vagyok a Diorral amúgy is, de ez a szájfény elfogultság nélkül tökéletes. Nem ragad, nincs íze, elvárható módon tartós és annyira teltté és simává varázsolja az ajkakat, hogy csak na. A csomagolás gyönyörű. Imádat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

vikitaliana

2017. május 19.

A 122-es MOUSSELINE árnyalat van meg, ami egy szinte átlátszó, apró sárgás-arany csillámokat tartalmazó darab. Szerettem volna valami új árnyalatot kipróbálni, hiszen eddig mindig rózsaszínes árnyalatokat hortam. Gyönyörű, luxus-érzetű csillámok vannak benne, amik természetes fényben csak úgy ragyognak. Nagyon jó állagú termék, nem kopik gyorsan, lekopás után is órákig tartó hidratált érzést hagy maga után (ami nekem pont fordítva szokott lenni, tehát ha lekopik egy rúzs vagy szájápoló vagy szájfény, akkor szárazság-érzetet hagy maga után). Nem ragacsos, nem nehéz. Vonakodtam, hogy megvegyem-e, mert nem tetszett az applikátora, de a használat során bebizonyosodott, hogy jól megállja a helyét, praktikus. IMÁDOM!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Detti

2016. július 7.

Ajándékba kaptam, és sajnos nem emlékszem már melyik árnyalat volt meg (halvány rózsaszín), de arra igen, hogy nagyon-nagyon szerettem. Nagyon jó volt az állaga, és a fedése is. Az utolsó cseppig elhasználtam. Újra venném, ha nem lenne ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

laanyka

2015. augusztus 8.

Én sajnos nem tudom szeretni ezt a szájfényt, pedig nagyon szeretném. Mielőtt megvettem, nagyon vágytam rá, úgyh nagyok vtak az elvárásaim. De megint csak rá kellett jönnöm h én és a dior sminkek valamiért nem passszolunk össze..egy halványrózsaszín árnyalatom van, tényleg nagyon szép tavaszi szín..csak kár h össze vissza ragad és egyáltalán nem tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

szeliger

2015. április 29.

624 Mylord, a Kingdom of Colors idei tavaszi limitált szériájából. Imádom. Annyira szép a színe, egy rózsaszínes fényes bézs csoda, hogy nem tudom eléggé dicsérni, egészen apró arany csillámokkal. A korábbi Ultra Gloss-nál olvasott vélemények egy kicsit elkeserítettek, de ez az új formula a valóságban jól teljesít. Szájfény, ezért tagadhatatlan, hogy kicsit ragad és nem rúzstartósságú. Reggeltől estig átlag 4x teszem fel újra, így bizony picit szárít is illetve inkább csak száraz érzetet okoz, de nem cserepesít és az esti ajakbalzsam éjszaka teljesen rendbe hozza a számat. Annak ellenére, hogy ez egy visszafogottabb szín, az én bőrtónusommal nagyon jól együttműködik, egyáltalán nem sápaszt, mint a legtöbb hasonló árnyalatú rúzs, inkább életet visz az arcomba. Egyébként ez az a szín, amit magamtól soha nem vettem volna meg a tubusban látott színárnyalat alapján, a szájon bemutatott fotókat látva viszont nekibátorodtam. Először szokatlan volt az ecsetes felvitel, de szerencsére elég rövid szálai vannak, maga az ecset feje 8 mm hosszú, így pont annyi festéket vesz fel, amit még jól el lehet kencézni. Nagyon enyhe gyümölcsös-vaníliás illatot érzek, amikor kiveszem az ecsetet, de a szájon már nem érzem. Mindent összevetve ez egy nagyszerű termék, tökéletes napközbeni használatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.