Dior

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nszolnoki, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Az első természetes érzésű és színű "ajaktetoválás" a Diortól.

10 órán át is kitartó, csókálló ajakszínező. Olyan, mintha a saját ajkad lenne, vagy még annál is jobb. Az árnyalatok az ajkak színét erősítik, teszik ragyogóvá. Elképzelhetetlenül könnyű érzés, mintha nem viselnél semmit. A Dior színtechnológia ötvözi a pigmenteket és árnyalatokat, hihetetlenül könnyű ajakszínezőt alkotva. Viselése kényelmes, észrevétlen. Könnyű felvinni, pillanatok alatt szárad.

LililiL

2019. október 1.

Nyáron volt egy rúzs hullámom, a szupermatt csodák után nyitottá váltam a hagyományosabb fényű folyékony rúzsokra is. Szerintem egy reptéren vettem meg, közel azonos áron mint a douglasban árulják, és nem teljesen sikerült eltalálnom a hozzám illő színt, ennek ellenére igazán szerethető. Az itteni fotón az első szín van meg nekem, kissé sötét hozzám, de a termék maga nagyon szuper. Egyaltalan nem kopik és kb beissza magába a száj bőre. Mikor már érezhetően nincs a számon a felkent rúszból még mindig sok árnyalattal sötétebb az ajkam, szó szerint befogja a bőrt. Szerintem szuper jó. Felkenéskor van egy rövid időszak amikor kissé zsibbad az ajkam, de ez elmúlik és nagyo szép képet mutat, nem mászkál el sehova. és nemis ráncosodik. Váratlanul jó :D Én semmilyen kontúrt nem használok és igy is tuti. Nem szárít! Ez elég fontos :) és nem is kezd el sok idő, vagy evés ivás után kellemetlen állagúvá válni viseléskor. Szerintem simán megéri az árát. Tervezek egy világosabb színt kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

saniko0093

2019. augusztus 21.

351 Natural nude színem van belőle.
Az állagát semmi máshoz nem tudnám hasonlítani, ilyen rúzst még nem láttam. Olyan érzés, mintha vizet kennék a számra, ami aztán rászárad. De nem mattra szárad, kicsit fényes réteg marad a tetején, amit például egy zsepi hozzáérintésével le lehet szedni.
A tartóssága és a kopása nem indokolja az árát, ezért 4 csillagot adok.
Nagyon kényelmes viselni, nem maszatol, és ha lekopott, lehet bátran újrakenni, nem csomósodik, nem veszik össze az előző réteggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

351 Natural nude színem van belőle.
A tartóssága és a kopása nem indokolja az árát, ezért 4 csillagot adok.

Lencseee

2018. szeptember 20.

Uhh...nagyon tattoo, ez nem kopik le egykönnyen, vagy ha kopik is egyenletesen, mind rétegeiben, mind színében...Jobban bejön, mint bármilyen méregdrágán megvett tartós ajakrúzsom...és nem szárítja a számat. Ha akciósan elém kerül valamikor valahol, jön velem haza!!!:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

florcsiii

2018. március 12.

A Douglasben az egyik eladó nagyon rám akarta sózni, de nem hagytam, már a kézfejemen kipróbálva is látszódott, hogy nem éri meg az árat. Később potom áron (kb. 4ezer) tudtam hozzájutni a 761 - Natural Cherry árnyalathoz. Nem is értem ezt a rúzst/szájfényt, nagyon híg és egyáltalán nem pigmentált, kb. 4 réteget kell felvinnem ahhoz, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki valami színezett ajakbalzsamot kent magára. Lassan szárad meg és csúszkál mindenhová. Viszont tényleg tartós! A színe nagyon tetszik (a fele tubus magamra kenése után) meg a kicsit mentolos illata. 4ezret megért, de egy forinttal sem többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

RenataB

2017. november 18.

Ajándékba kaptam, szóval szerencsére nem kellett érte pénzt kiadnom, mert nem is szívesen tettem volna ezért. Nekem a Dior mindenből a kedvenc, abszolút, de ez a szájfény sehogy sem tetszik. Se az állaga, se a tartóssága, se az illata. Éppenhogy beszínezi az ajkam. Iszok és azonnal lejön. Ha már Dior szájfény, akkor a Dior rouge liquid, na azt le se lehet robbantani a szájról és gyönyörű.
Ez így nekem összességében 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Ez így nekem összességében 3 csillag.

nszolnoki

2017. november 16.

Amikor felviszed, olyan mintha hideg vizet kennél a szádra, meglepően vékony, híg. Aztán észrevétlenül rádszárad és nincs mese, egész nap ilyen leszel..., ha kiméntél vele a vonalból, hát kimentél. Viszont vigyázat, már a boltban is más a színe, mint a dobozban, otthon meg más a színe a szádon, mint a boltban a kézfejeden volt. Ami nekem van: 491, Natural Rosewood. Szerencsére az itthoni meglepetés szín is tetszik (arról nem is beszélve, hogy a rúzsos applikator színe a negyedik szín), de ennyi pénzért örültem volna ha kimarad ez a szívdobogás rész, mert tenyleg nem tudod leszedni. Matt, de nem az a száradt, poros matt és bármit lehet még a tetejére halmozni (szájfény, ápolóbalzsam). Szépen, és méltósággal, nagyon lassan kopik, attól függ, mit csinálasz. Egy zsíros ebéd leviszi. Óvatos salátázás nem :) Maximum csillag jár neki!
UPDATE: amikor kopik, foltosan kopik és bizony kicsit szárít is. Ennek ellenére marad az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Squalane eo 1 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.