Dior

Ár:   13 450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   13 450 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs speciális formulája fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, mely optimalizálja a fényt és extrém ragyogást kölcsönöz. Az ajkakra felvive azonnal elolvad, tartós viselet.

Ár: 3200.-/db. , Eladó: Mya
Állapot: Kézfejen kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Fox vagy posta

VanillaBlossom

2018. október 8.

I-M-Á-D-O-M!!!
Nagyon fényes, gyönyörű..... ahhh....
A csomagolása is nagyon szép....
Valóban nem tart addig, mint pl egy matt rúzs, de sokkal jobb, mint egy hasonló YSL... Nagyon sok bókot kapok, amikor ez van rajtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

I-M-Á-D-O-M!!!
Nagyon fényes, gyönyörű..... ahhh....
A csomagolása is nagyon szép....

Kat1984

2018. április 14.

Nekem az IT PINK árnyalatban van meg, csodaszép, de hamar lekopik...Ennyi pénzért többet vártam volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Kiran

2017. november 28.

Hétköznapi luxus. Krémes àllag és szép fedés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Hétköznapi luxus. Krémes àllag és szép fedés.

dorkaww

2017. október 17.

Smile nevű barackos árnyalatot birtoklom. Nagyon kellemes, hétköznapra alkalmas szín. Nem szárítja az ajkakat, tartóssága viszont közepes. Ivást még csak csak de zsíros evést nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Számomra ez az idei nyár favoritja, a 643-as árnyalatba. A hétköznapok tökéletes választása. Selymes, fényes, közepes fedés az állagának megfelelő tartósság. A csomagolás önmagáért beszél. Záródása mágneses, ezért képes a táskába bóklászó gem kapcsok begyűjtésére. Ez a barackos corall sajnos itthon nem kapható, de nem lehetetlen a beszerzése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Cannes

2017. május 24.

Hát a színe nagyon szép jól hidratál de egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 24.

Hát a színe nagyon szép jól hidratál de egyáltalán nem tartós

Berill23

2017. február 3.

Szép színe van,viszonylag tartós is.322-es Beige perfection a kedvencem,van egy 753-as Fashion színem is,vele még barátkozom. A csomagolása szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

B.Enci

2016. szeptember 9.

Matt rúzs mániában szenvedek ( szenvedtem ) amíg meg nem vásároltam ezt a csodát. Nekem a 762-es árnyalat van meg, ami nagyon szép rózsaszínes, a formula, az állaga, a tartóssága, a szín.. egyszerűen ÁLOMSZÉP. Tökéletes minden benne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

KezdoManias

2016. május 18.

Bár sajnos a színt nem találtam el - a drogériákban mindig bátorítanak az erősebb árnyalatokra, miközben én a saját szájszínemhez hasonlókat keresek - ez a legjobb a hidratáló rúzsok közül, amiket próbáltam. A rúzs hengerén belül látszódik egy világosabb CD jelzés - ez állítólag végigér az egészen - ez lenne a hidratáló. Tényleg működik, nem szárít, nem maszatol, szépen csillog. Természetesen ezt is gyakran kell pótolni, mivel nem túl tartós, de nem is baj, a csongolás különleges, öröm kézbe venni. Egyébként sem értem, miért lenne jó, ha a festék annyira ragaszkodna az ajkakhoz...
Amint lesz időm egy kis "kilengésre", megyek és beszerzem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Amint lesz időm egy kis "kilengésre", megyek és beszerzem a következőt.

Lierre

2016. február 4.

Gyönyörű színek finom csillogással, elegáns megjelenés, ez csillagos ötös. Fashion Week árnyalatú csodásan kiemeli ajkaim természetes színét, azonban 15 perc alatt annyira eltűnik, mintha csak egy Labellot kentem volna fel. Ennél sokkal jobbra számítottam. Ha megtalálom a másik árnyalatú rúzst is, azt is véleményezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate

Emolliensek: Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride, Trimethylolpropane Triisostearate, Polyglyceryl-2 Isostearate/Dimer Dilinoleate Copolymer
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Caprylic/ Capric/ Succinic Triglyceride
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Propyl Gallate
Színezékek: CI 12085, CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 21 / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 30 / CI 73360, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: BHT

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.