Dior

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Karola21, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior sminkmestereinek titkos fegyvere, amit a kifutók és divatbemutatók backstage energiája inspirált. Minden bőrtípusra ajánlott, 40 különböző színben, hatféle altónussal. Fedése a természetestől a teljes fedésig építhető. Arcon és testen is használható. Tartós az edzések alatt, vízálló, ellenáll a magas hőmérsékletnek és a párás levegőnek. Természetesen fényes, "második bőr" jellegű finishe van.

Ár: 12000 , Eladó: szakalyreka
Állapot: Új, swatcholt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Posta, foxpost utalás után megoldható
Ár: 10.500 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

laanyka

2021. június 11.

Nem szeretem a nagyon erős fedést, könnyen maszkossá válhat, ezért egy lightosabb cucc után néztem. Nekem pl a Double Wear + társai túl erősek, így ez alapján kerestem valami alternatívát. Az It cosmetics CC krémje eléggé tetszik, de picit az is erős XD. Ez viszont nekem teljesen jó. Nem problémás különösebben a bőröm, főleg az egységes bőrképre hajtok. Szerintem durvább problémák, pl csúnya patik elfedésére nem alkalmas, a fedése inkább közepes.

Össz nekem nagyon bejött. Viszont ahogy többen is írták, nagyon körültekintően kell színt választani. Nekem nagyon világos bőröm van alapból, de a leheletnyivel sötetébb cuccok állnak jól nekem. Fura de ez van. Az eladó viszont vm elképesztően sápasztó árnyalatot akart rám tukmálni, alig bírtam meggyőzni a saját bőrömről. Mégis a sötétebben próbáltuk ki és kentük fel - és milyen jól tettük :). Ha hagyom magam, vsznű most nagyon elégedetlen lennék. Szóval érdemes utánajárni és próbálgatni mielőtt megveszi az ember lánya, ahhoz azért picit drága h összekevergessem ezzel azzal :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

oznob64

2021. június 1.

UP2: sajnos az oxidálódása egyre zavaróbb, az 1CR túl világos, az 1C pedig túlzottan narancsszínre oxidálódik. Valószínű a fényvédő lehet az oka, mert anélkül sokkal szebb az eredmény, viszont fényvédő nélkül meg napközben nem tudom használni. A tartósságát én alapvetően sem találtam hosszabb használat után annyira tartósnak, mint sokan mások, bár szépen kopik (első pár próbálkozásnál valóban az volt a benyomásom, hogy bírja az izzadást, stb., de hosszabb tartósabb használat után ez tévedésnek bizonyult részemről). Szeretném szeretni, de sajnos bárhogy próbálom, nem tudom.

UP: nagy nehezen, és a kommentelők segítségével találtam egy optimálisabb árnyalatot, amely jobban passzol a bőrtónusomhoz, így tudom használni a terméket. A sok alkohol és a sok illatanyag továbbra is zavaró, viszont maga a termék továbbra is kiváló. Mindent összegezve, és az 1N árnyalat kellemetlen oxidálódását is tekintetbe véve egy nagyon erős négyesre értékelem. Kíváncsi vagyok, nyáron hogy fogja bírni!

Kiváló termék lenne, azonban narancsszínűre oxidálódik. Nekem az 1N árnyalat felkenéskor tökéletes, nagyon szép a finishe is, abszolút természetes hatású, tartós, valóban bírja az izzadást, szóval mindent tud, amit ígér, viszont VanillaBlossomhoz hasonlóan én sem találom a megfelelő színt. Egy csillag levonás mindenképp járna a harmadik helyen szereplő alkoholért, és a rengeteg (teljesen fölösleges) illatanyagért - az alkohol ugyan nem szimpatikus, viszont lehet a megfelelő terülés, vagy konzisztencia okán került a termékbe, a parfümre viszont a hatás szempontjából nincs szükség. Vásároltam egy világosabb árnyalatot is (0N), azonban az meg túl világos, még ha oxidálódik is, szóval akkor lennék elégedett a termékkel, ha tudnám, melyik árnyalat az, amely véglegesre oxidálódott árnyalatában olyan, mint az 1N, így viszont sajnos használhatatlan, ráadásul elég nagy pénzkidobás is volt. Megjegyezem próbáltam primerrel, anélkül, háromféle fényvédővel is alatta, és mindenhogy narancsossá vált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

fleonora

2021. május 26.

Jajj jajj...nem is tudom mit mondjak. Nagyon régóta szemezem ezzel a termékkel, ilyen tipik Pinterest wishlist alapozó számomra. Már többször odamentem hozzá a Douglasban, nézegettem, szagolgattam, és nemrég meg is vettem. A Chanel Les beiges Healthy Glow és közötte vacilláltam, míg végül az eladó rábeszélt hogy őt vegyem meg. A 2.5N árnyalatot hoztam el, mondván h most is és nyárra is jó lesz ha barnulok. Ja és hiába kérem termékmintát, nem adott az eladónő. Ezúton is eldöntöttem, hogy az Allee Douglasban csak akkor veszek bármit is ha célrányosan megyek. És itt követtem el temérdek hibát!

Annak ellenére hogy az Influensteren több mint 1000 értékelés alapján az alapozók között a Top 17. helyet foglalja el, utólag olvastam róla hogy alkoholt is tartalmaz, illetve az itteni kommentek alapján hogy oxidálódik...Remek.
Felkentem a szokásos hidratáló és fényvédő alapra...kukacokban jött le. Remek.
Ezután a csupasz bőrömre kentem fel, mire végeztem a sminkemmel teljesen elütött a nyakamtól. Remek.
Nagy szerencse hogy a nyári barnulás előtt vettem meg, mert még hozzá idomul a színem, addig meg mivel is keverjem össze, mint a szintén 15000-es Bobbi Brown alapozómmal, Sand árnyalatban, amit szintén egy ilyen "impulzusvásárlás" közepedte sikerült megvennem. Legszívesebben felkötném ilyenkor magam. De adok még egy esélyt neki. Addig is, vettem 15k-ért egy alapozót ami jól mutat a polcomon a szérumok mellett. Totally worth it:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Felkentem a szokásos hidratáló és fényvédő alapra...kukacokban jött le. Remek.

Niki9494

2021. május 4.

Végre...végre egy alapozó aminek jó a színe számomra (0N) szemeztem még a 0CR- el de inkább ez jött. nagyon kevés olyan van ami nem sárga rajtam vagy sötét.
Ha oxidálódik szerintem perfect.
Kinéztem a magasabb fedésű forever skin glow-ot 0N árnyalatában viszont az inkább egy backstage 1N.. szóval az túl sötét lett.
Rendeltem hozza korrektort 0N-t az is sötét lett szóval csak bontottam(eladó) most várom a 00universalt.
Egyébként nagyon folyékony szerintem nem rossz alapozó, de kell hozza korrektor ha valaki bőrhibákkal küzd. Valamelyest rétegezhető, a fedese azért a maszkot nem bírja.
Elvileg vízálló, de mèg nem áztam el erről nem tudom nyilatkozni :D
Nekem tetszik ez a termek, főleg hogy végre 26 évesen sikerült normális szint találnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Ha oxidálódik szerintem perfect.
Elvileg vízálló, de mèg nem áztam el erről nem tudom nyilatkozni :D

szeliger

2021. március 27.

2N árnyalatban. Mintát kaptam belőle, a számozás alapján elméletileg még jó is lehetne, a Forever Undercoverből is a 20 az én színem és Nude Airből is a 20-ast használtam. A valóságban azonban valahogy mégsem illeszkedik, a felvitelt követően sokat oxidálódik, ember legyen a talpán, aki ki tudja választani a passzoló színárnyalatot. Én legalábbis biztosan nem fogok bajlódni vele, mert maga az alapozó sem győzött meg.
A márkánál maradva az előbb említett kettő között van, nem fed olyan jól, mint az Undercover, ugyanakkor nem is olyan fályolos, légies, második bőr, mint a Nude Air. Az állag meglehetősen folyékony, én felpöttyöztem az arcomra, kicsit kézzel szétsimítva, aztán ecsettel befejezve a műveletet. Könnyen eloszlatható, építhető, nem ült meg a ráncokban. Az illat intenzív, virágos, a bőrről hamar elillan, csak az alapozás közben éreztem, felvitelt követően már nem is érezni. A tartósságát tekintve rajtam nem tartott olyan jól, mint az Undercover.
Örülök, hogy kipróbálhattam, mert most már tudom, hogy nem kell megvennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 27.

Örülök, hogy kipróbálhattam, mert most már tudom, hogy nem kell megvennem.

lauran

2020. október 17.

A maszkviselés kapcsán jutott eszembe, hogy érdemes lenne valami biztosabb vakolat után néznem. Nem szeretem a full coverage-t, így az EL DW-je és más hasonlók nem jöhettek számításba... Erre az alapozóra is egy mintácska révén találtam rá. Véletlenül pontosan olyat kaptam mintaként, aminek tökéletes volt a színe, így pár nap próba meggyőzőtt arról, hogy biztosan kiállja az idő és a maszk próbáját (nálam bírta a nyolc órát, minimálisan kopott, és minimálisan fénylett át a T vonalban, nagyon szépen megmaradt rajta a pirosító és a korrektor, a maszk pedig nem lett alapozós). Örülök, hogy rám nem érvényesek a termékkel kapcsolatosan megfogalmazott kritikák. Két negatívumot találtam. Az egyik az, hogy nagyon folyós a termék, könnyen ömlik az adagolónál, ezért elég idegesítő a kiszerelés. A másik pedig, hogy a kelletnél jobban kiemeli a pórusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

preka

2020. szeptember 21.

sziasztok! hát érdekes, ahogyan itt olvasgattam a véleményeket... Na az én arcomon járt már egy párfajta alapozó - highend, drugstore, minden. Mindig úgy voltam vele, hogy alapozóra érdemes költeni, hiszen alapkellék. Barátnőm esküvőjére én fogom készíteni a sminkjét és mindenképp szerettem volna egy tartós, luxusalapozót. Na, szerintem én megtaláltam. Szerintem tökéletes a fedése, és gyerekek, valami eszméletlenül gyönyörűen néz ki az én full zsíros bőrömön estére IS. Nem fullasztóan matt, sőt, "healthy glow" finishe van. A fedése nagyon max medium coverage, nem építhető szerintem, de nem is baj. Second skin jellege van, de úgy, hogy közben nagyon szépen egyenletes a fedése. Szerintem szuper alapozó. Primert se használtam alá, szerintem gyönyörű az egész, ahogy van...
Bátran ajánlom mindenkinek, viszont oxidálódik egy kicsit, de ez minden Dior alapozóra igaz, ahogy eddig észrevettem.
Én a Douglasban vettem amúgy, az árnyalatválasztás sem okozott gondot, sok shade van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

VanillaBlossom

2020. szeptember 15.

Lehetetlennek érzem kiválasztani a tökéletes színt, mert valahogy egyik sem az igazi. Amikor felkenem a MAC F&B-t, vagy a Chanel Vitalumiere Aqua-t, akkor azok szépen elterülnek a bőrömön, és bele is olvadnak. Nos, ez az alapozó nem ilyen...
Nem igazán tudtam vele megbarátkozni, de nagyon sajnáltam volna ennyi pénzt kidobni az ablakon, így támadt egy ötletem és bekevertem MAC Strobe Creammel. Így nagyon szuper, könnyed fedésű, nem szárít, hígítva a szín is megfelel, stb. stb, de ezek a pozitív tulajdonságok szerintem inkább a krémnek tudhatók be. Viszont hígítva a nap végére azért egy icipicit fényesedik.

Amúgy jól kenhető, szép fedésű és nagyon természetes finishű alapozó, szóval kár a furcsa színskáláért.

Önmagában nem tudom, hogy milyen a tartóssága, mindenesetre én elégedett vagyok vele.

Ha jobb árban lenne, kapna még egy fél csillagot, ha jobb színekben pompázna, akkor megkapná a másik felet is. Így azonban nem lett túl nagy a szerelem. Ezt a tubust elhasználom, de nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

lulley93

2019. március 29.

Csak mintát próbáltam (maradt még bőven, tudom még tesztelni), de eddig tökéletes. Nagyon-nagyon válogatós vagyok alapozók terén, eddig csak az Estée Lauder Double Wear Light jött be. Minden más, amit próbáltam az vagy crease-el, (csúnyán) kopik, szárít, rosszul mutat a bőrön vagy túl erős fedésű. A gyenge-közepes (vagy építhető) fedést szeretem, ez pont ilyen. Gyönyörűen mutatott a bőrömön, mintha a kedvencemet (EL DW Light) viselném.
MAC NW20 vagyok, tehát világos, de nem hófehér. Ebből az alapozóból az 1 Cool árnyalatból kértem mintát, és szerintem már a Sephorás tégelyben oxidálódott, mert a 7 alapozó közül, amikből mintát kértem, ez a legsötétebb. Látom, mások is oxidálódásról számolnak be. Így szerintem a 0N-t venném. Az engem nem zavar, ha hirtelen feltéve világos, majd a smink végére éri csak el a végső színét.
Tesztelem még, bár nem egy túlságosan drága alapozó (klasszikus high end ár, a többi Diorhoz képest olcsóbb), főleg az 50ml-hez képest. Ráadásul én már annyi alapozóban csalódtam, hogy az ára nem érdekel, csak legyen tökéletes (mint az EL, meg mint úgy látszik ez). Viszont nem tudom, hol lehet megvenni. Keresgéltem a neten, de nem találok európait, ami szállít ide, itt pedig úgy tudom (egyelőre) nincs a boltokban.
Ja, kb 12 órát volt rajtam, és gyönyörűen mutatott még lemosás előtt is, hihetetlen. Ami viszont negatív, hogy nagyon erősen illatos. Nem irritálta a bőröm, ami viszont nagyon jó, de nem szeretek az arcomon illatos dolgokat viselni. Smink esetében még csak-csak elfogadom (mivel nem mindennap sminkelek), de ez már elmenne egy rossz parfümnek. :D

Még egy kiegészítés: a Tatcha Silk Canvas primert használtam alá (T-zónában), tesztelem még más primerekkel is (illetve primer nélkül is), és update-elgetek.

Ti hol vettétek?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ti hol vettétek?

mirike56

2019. március 15.

Eléggé száraz a bőröm, így gondoltam hogy ez a lazább alapozó nagyon jó lesz rá. Tévedtem. A fedésével még nem is lenne akkora probléma, eléggé szépen kiegyenlíti a színt az arcomon, de hihetetlenül oxidálódik. (Szerintem olyan 2 árnyalattal biztosan sötétebb lesz, és átmegy narancsba)
Nem vagyok kényes bőrű, de ez az első alapozó aminek a használata után folyamatosan gyulladt pattanások jöttek ki a bőrömön, ez eddig egyik alapozónál sem fordult elő. Nagyon nagy csalódás, és egyáltalán nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.