Dior

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Karola21, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior sminkmestereinek titkos fegyvere, amit a kifutók és divatbemutatók backstage energiája inspirált. Minden bőrtípusra ajánlott, 40 különböző színben, hatféle altónussal. Fedése a természetestől a teljes fedésig építhető. Arcon és testen is használható. Tartós az edzések alatt, vízálló, ellenáll a magas hőmérsékletnek és a párás levegőnek. Természetesen fényes, "második bőr" jellegű finishe van.

Dior Backstage Face & Body Foundation 2N
Ár: 8000 , Eladó: pancsolos84
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalás után Foxposttal, vagy személyesen.
lulley93

2019. március 29.

Csak mintát próbáltam (maradt még bőven, tudom még tesztelni), de eddig tökéletes. Nagyon-nagyon válogatós vagyok alapozók terén, eddig csak az Estée Lauder Double Wear Light jött be. Minden más, amit próbáltam az vagy crease-el, (csúnyán) kopik, szárít, rosszul mutat a bőrön vagy túl erős fedésű. A gyenge-közepes (vagy építhető) fedést szeretem, ez pont ilyen. Gyönyörűen mutatott a bőrömön, mintha a kedvencemet (EL DW Light) viselném.
MAC NW20 vagyok, tehát világos, de nem hófehér. Ebből az alapozóból az 1 Cool árnyalatból kértem mintát, és szerintem már a Sephorás tégelyben oxidálódott, mert a 7 alapozó közül, amikből mintát kértem, ez a legsötétebb. Látom, mások is oxidálódásról számolnak be. Így szerintem a 0N-t venném. Az engem nem zavar, ha hirtelen feltéve világos, majd a smink végére éri csak el a végső színét.
Tesztelem még, bár nem egy túlságosan drága alapozó (klasszikus high end ár, a többi Diorhoz képest olcsóbb), főleg az 50ml-hez képest. Ráadásul én már annyi alapozóban csalódtam, hogy az ára nem érdekel, csak legyen tökéletes (mint az EL, meg mint úgy látszik ez). Viszont nem tudom, hol lehet megvenni. Keresgéltem a neten, de nem találok európait, ami szállít ide, itt pedig úgy tudom (egyelőre) nincs a boltokban.
Ja, kb 12 órát volt rajtam, és gyönyörűen mutatott még lemosás előtt is, hihetetlen. Ami viszont negatív, hogy nagyon erősen illatos. Nem irritálta a bőröm, ami viszont nagyon jó, de nem szeretek az arcomon illatos dolgokat viselni. Smink esetében még csak-csak elfogadom (mivel nem mindennap sminkelek), de ez már elmenne egy rossz parfümnek. :D

Még egy kiegészítés: a Tatcha Silk Canvas primert használtam alá (T-zónában), tesztelem még más primerekkel is (illetve primer nélkül is), és update-elgetek.

Ti hol vettétek?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ti hol vettétek?

mirike56

2019. március 15.

Eléggé száraz a bőröm, így gondoltam hogy ez a lazább alapozó nagyon jó lesz rá. Tévedtem. A fedésével még nem is lenne akkora probléma, eléggé szépen kiegyenlíti a színt az arcomon, de hihetetlenül oxidálódik. (Szerintem olyan 2 árnyalattal biztosan sötétebb lesz, és átmegy narancsba)
Nem vagyok kényes bőrű, de ez az első alapozó aminek a használata után folyamatosan gyulladt pattanások jöttek ki a bőrömön, ez eddig egyik alapozónál sem fordult elő. Nagyon nagy csalódás, és egyáltalán nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

evaphleg

2019. március 4.

well well well. Egy YSL Touche Eclat (angol megjeloleset sajnos nem tudom) után kezdtem el használni. 2Wo warm olive árnyalatban.
Nem tudom, hogy velem van-e baj, ez a Seprohában is elmondtam, hogy picit tobbet várnék egy 40 euros alapozotol. szép, folyékony, nem fed tul jol, és nem is tartos. Ez a bajom, hogy délre már kicsit osszeáll, pedig használok alá mindent rendeltetésszeruen.
lehet csak nekem vannak irrealis elvárásaim? nem sportoltam vele, csak dolgoztam :P 3 csillag max

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Karola21

2018. július 7.

Kb. Két hete használom ezt az alapozót és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A W2 árnyalat van meg, mely világos/ médium bőrszínre való, sárgás altónussal. Az én bőrömhöz kissé túl sötét és túl sárgás, holott a sárga altónusú alapozók általában jók szoktak lenni. Felkenés után oxidálódik és még sötétebbé válik az arcon.
Zsíros bőrön sajnos nem annyira tartós, még akkor sem ha púdert és Urban Decay All Nighter sminkfixálót használok fölé. Pár óra elteltével eléggé kizsírosodik a bőröm és ha hozzáérek nagyon könnyen lejön az alapozó. Nem igazán mondanám víz és hőállónak sem, pedig ezt ígéri. Vagy lehet csak az én zsíros bőrömön nem működik jól. A Lancome Teint Idole Ultra Wear vagy az Estee Lauder Double Wear vagy a Revlon Colorstay alapozók sokkal jobban megérik az árukat.
A Dior alapozó fedésben sem túl jó, pattanásokat és piros foltokat nem fed el, ahhoz, hogy jobb fedése legyen 3 réteg felvitele szükséges ecsettel, nyáron pedig ennyi réteg alapozó már túl sok. Ráadásul azt vettem észre, hogy pattanást is okoz, mert amikor használtam, utána kijött pár csúnyaság az arcomon.
Még próbálgatom és ha megváltozik a véleményem, jövök updatelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Még próbálgatom és ha megváltozik a véleményem, jövök updatelni.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.