Dior

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Karola21, Módosítva: 2022. május 19.

Ár:   16 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Dior sminkmestereinek titkos fegyvere, amit a kifutók és divatbemutatók backstage energiája inspirált. Minden bőrtípusra ajánlott, 40 különböző színben, hatféle altónussal. Fedése a természetestől a teljes fedésig építhető. Arcon és testen is használható. Tartós az edzések alatt, vízálló, ellenáll a magas hőmérsékletnek és a párás levegőnek. Természetesen fényes, "második bőr" jellegű finishe van.

Ár: 12000 Ft , Eladó: szaboozs
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 500 , Eladó: valeria.molnar.vm@gmail.com
Állapot: Bontatlan minta, Helyszín: Toponár, fizetés: Fizetés személyesen vagy előre utalással, posta vagy foxpost

Plusskutya

2022. június 19.

Sajnos nem. Pontosabban nekem nem. Messze kerülje, akinek struktúrált a bőre, mert ez az alapozó nem barátja a tág pórusoknak, bármilyen egyenetlenségnek.
Egyéb bőrhiba elfedésére jó lehet, a pirosságot és az olajosodást is szépen kordában tartja, és mindezt úgy, hogy nem mutat maszkos hatást.
Az oxidálódáshoz nem tudok hozzászólni, mert az egyenetlenségek kiemelése miatt nem volt rá ideje, olyan szörnyen mutatott rajtam, hogy mostam le nemsokkal a minta felhasználása után.
Nehéz dolog megadni a reális csillagszámot, mert attól, hogy nekem nem vált be, egyéb bőrhibákra jó lehet.
Viszont ismerek olyan, szintén finomabb fedésű alapozót, ami mindent is tud, ugyanebben a magas árfekvésben - ezért kap tőlem a F&B egy erős hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 19.

BaBia92

2022. április 17.

Szeretem a könnyed fedésû, skin tint jellegû alapozókat. Évek óta használom a Mac Face & Body alapozóját, végül az egyik ismerôsöm ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt is, hiszen elég hasonló a kettô. És valóban ☺️ Picit jobban fed mint a Mac, de még mindig a könnyedebb fedésûek közé tartozik. Tökéletesen egybeolvad a bôrömmel és nagyon szépen mutat rajta. Olvastam sok kommentben, hogy oxidálódik. Nekem ez nem okozott még problémát. 2CR árnyalatban használom - Ha kivilágosodom, hozzákeverem a Macet és úgy is megfelelôen mûködik. NYX Marsmellow primert használok alá, nem vált még le kukacosan a bôrömrôl. Hivatalosan is a number1 alapozóm lett 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Lulufej

2022. február 14.

A második flakonomat kezdem. Sokat hezitáltam, hogy újra vegyem-e, valójában sokkal inkább azért meg alapozó témában kalandos kedvű vagyok. Volt is egy-két teszt köröm, mielőtt megint megvettem. A végére arra jutottam, hogy nem árt ha van a smink készletemben belőle, biztos, ami biztos.
Én nagyon kedvelem. Az én normál/ T-vonalban fényesedő bőrömön teljesen jól mutat. Látszik, hogy van rajtam alapozó, de nem ordít. Nekem nem teljesen matt a végeredmény, hanem inkább természetes. Talán az első olyan alapozó, ami nem nyűrődik be az orromnál.
Két árnyalatban is próbáltam 2N és 2W, az utóbbit most azért vettem meg, mert inkább a melegebb árnyalatú alapozók szoktak működni rajtam. Az igazság valahol a két árnyalat között van sajnos...A 2N-nél nem fedeztem fel, hogy oxidálódna, a 2W-nél egy leheletnyit látom.
Kicsit lehetne talán tartósabb. De pl. az én esetemben nem szükséges napközben igazítani, inkább nap végére veszem észre, hogy megfakult, de nincs olyan hogy foltos, vagy beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Tarzicia

2022. január 11.

Vásárlás mellé kapott minta, 2N árnyalat.
Az állaga híg, folyik minden felé, gondolom flakonból azért jobban lehet adagolni. Van illata, de nem vészes, engem nem zavart.
A 2N nem az én színem, felvitelkor még elment, de elég hamar oxidálódik. Szépen egységesíti az arcszínt, de cserébe textúrában mindent kíméletlenül megmutat. A fedése nekem egy rétegben is sok, de a finish-e az, ami nagyon nem tetszik. Ez nekem nem "második bőr" hatás, ez a teljesen matt kategória. Szárazra, szinte púderesre szárad, úgy néztem ki vele, mint egy aszalt szilva. De úgy is éreztem magam. Szárít, nem kellemes viselet. Szerintem kombinált bőrre az igazi.
A vízállóság meg nem tudom, mire jó. Minek alapozó sportoláshoz vagy strandra? Mindezt úgy, hogy fényvédő meg nincs benne. Párás éghajlat alatt vagy maszkviseléskor még el tudom képzelni, hogy hasznos lehet, de annyira meg nem tartós.
Én eleve szemfényvesztésnek tartom ezt a Face and Body elnevezést. Ki ken a testére alapozót, és minek? Annyira meg nem fed, hogy komolyabb bőrhibákat, netán tetoválásokat eltüntessen. Arra amúgy is vannak speciális termékek.
A minta nagyon kiadós volt. A maradékot egy következő alkalommal kipróbáltam célzottan, csak a szemem köré. Meg is lepődtem rendesen. Korrektorként és szemhéjalapozóként szuper. Szép vékony rétegben, könnyedén el tudtam oszlatni a korrektorecsettel. Színre és fedésre is tökéletes volt, nem mászott el, nem irritálta a szemem. Csak ezért adok neki 2 csillagot, egész arcra, alapozóként nálam megbukott.
Elképzelem, ha pl. egy huszonéves, kombinált bőrű, szőke copfos csajszi lennék, és minden nap a New York-i Central Parkban kocognék, szexi kis sportcuccban rónám a köröket, fülemben iPod, szemem az úton, hátha felbukkan az a helyes srác, aki régóta tetszik, na akkor lehet, hogy ezt az alapozót használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 11.

Vásárlás mellé kapott minta, 2N árnyalat.

Dyana91

2021. december 21.

Termékmintát próbáltam és nem voltam elégedett ezzel az alapozóval. Vékonyan felkenve is mű hatást kelt és beleül a pólusokba,ráncokba. Arcomat nap végére zsírosította és illata is zavaróan parfümös. Ára sem éppen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

Sleekdecadence

2021. október 4.

Megvettem hozzá a primert is,de nekem a termékmintákkal ellentétben,mintha a kettő nem kooperálna.. Lehet,hogy én csinálok valamit rosszul,de ha a primerjével használom, kukacosan válik le a bőrömről..
erősen oxidálódik az alapozó színe. Viselni önmagában kényelmes, kissé szárít,de nem vészes,nem maszkhatású. Ár-érték arányban 4,mert sok van benne. De olcsóbb alapozók között is találni hasonlót..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Tun994

2021. október 4.

Egyik kedvenc alapozóm. Kombinált bőrűként sok alapozót próbáltam, de egyikük sem keltett ennyire természetes hatást a bőrömön. A tény hogy nem magas fedésű számomra kifejezetten bevált, mivel ezáltal nagyobb mozgásteret ad használatakor. Ha az àrat nézzük, hát picit fájt kiadni érte egy vagyont, de úgy voltam vele, hogy szükségem van egy jó minőségű alapozóra, és rá tettem a voksom. A kiszerelése 50 ml ami nekem elég lesz egy életre kb. :)) Az illata könnyed, frisses, ami szintén tetszik benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

dorkaww

2021. augusztus 1.

Fuh hol is kezdjem? Ha egy szóval kéne jellemeznem akkor az a vállalhatatlan lenne. Egy az alapozó egyszerűen nem tudom miért van ennyire felhypeolva. Kritikán aluli ahogy a ráncokba beleül, iszonyat mód oxidálódik, és ha kombinált vagy zsíros az arcod akkor felejtsd el mert 1-2 óra múlva zsírosbödön leszel. Számomra rettentő kellemetlen élmény volt…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Dorsi1

2021. július 17.

Amikor megjelent itthon egyből berobogtam az üzletbe és adtak nekem mintát. Kb. 3-4 alkalomra volt elég. Őszintén meglep, hogy itt ilyen alacsony értékelést kapott. Én sok alapozót próbáltam már életemben, high end és drogériás vonalon egyaránt. Ami a finist illeti ez az abszolút kedvencem. Se nem matt, se nem fényes, közepes fedés. Természetes, bőrszerű finis. Könnyű eldolgozni, tartós és nap végén is fantasztikus a sminkem. Természetes árnyalatok, széles színskála. Ára elfogadható (ezen lehet vitatkozni). Szóval mondanám, hogy tíz csillag, de a helyzet az, hogy azóta se vettem meg. És ennek az oka az összetevő lista. Dugig van alkohollal és parfümmel. Borzasztó. Akárhányszor lemostam mintha minimálisan irritált lett volna a bőröm. Pedig nincs érzékeny bőröm. Én meg úgy vagyok vele, hogy nem azért költök annyit bőrápolásra, hogy tönkretegyem egy alapozóval. Azóta is keresem az alternatívát szebb összetevőkkel. De ha nem találok, akkor lehet elcsábulok, félredobom az elveimet és megveszem. Ha nem más, különleges alkalmakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

fleonora

2021. június 25.

Jajj jajj...nem is tudom mit mondjak. Nagyon régóta szemezem ezzel a termékkel, ilyen tipik Pinterest wishlist alapozó számomra. Már többször odamentem hozzá a Douglasban, nézegettem, szagolgattam, és nemrég meg is vettem. A Chanel Les beiges Healthy Glow és közötte vacilláltam, míg végül az eladó rábeszélt hogy őt vegyem meg. A 2.5N árnyalatot hoztam el, mondván h most is és nyárra is jó lesz ha barnulok. Ja és hiába kérem termékmintát, nem adott az eladónő. Ezúton is eldöntöttem, hogy az Allee Douglasban csak akkor veszek bármit is ha célrányosan megyek. És itt követtem el temérdek hibát!

Annak ellenére hogy az Influensteren több mint 1000 értékelés alapján az alapozók között a Top 17. helyet foglalja el, utólag olvastam róla hogy alkoholt is tartalmaz, illetve az itteni kommentek alapján hogy oxidálódik...Remek.
Felkentem a szokásos hidratáló és fényvédő alapra...kukacokban jött le. Remek.
Ezután a csupasz bőrömre kentem fel, mire végeztem a sminkemmel teljesen elütött a nyakamtól. Remek.
Nagy szerencse hogy a nyári barnulás előtt vettem meg, mert még hozzá idomul a színem, addig meg mivel is keverjem össze, mint a szintén 15000-es Bobbi Brown alapozómmal, Sand árnyalatban, amit szintén egy ilyen "impulzusvásárlás" közepedte sikerült megvennem. Legszívesebben felkötném ilyenkor magam. De adok még egy esélyt neki. Addig is, vettem 15k-ért egy alapozót ami jól mutat a polcomon a szérumok mellett. Totally worth it:)

Update: 2021.06.25 - Adnom kell egy csillagot! A tegnapi 38 fokos kánikulában adtam neki újra egy esélyt, mondván hogy az alkohol talán picit jobban rászárítja az arcomra és nem fog lefolyni az arcomról mint minden más, ha már izzadásálló. Mive azóta sikerült jelentősen lebarnulnom, így az oxidáció nem zavart be a képbe, sőt. Kezdetben világosnak tűnt, majd szépen oxidálódva érte el a mostani bőröm színét. Ehhez csak 2 szoli és egy Balatoni vitorlázás kellett...khm... Tartóssága bevált, és most a már meglévő (The Ordinary hialuron, Geek&Gorgeous aPad, C-Glow, LRP Shaka 50+, és hidratálókrém) + Chanel Les Beiges Tinted Mousturizer (medium) alapra tettem, ami nem kevés, mindezt blenderrel és NEM KUKACOSODOTT! Szóval a trükk a rétegezés idején van, illetve hogy pöttyözzük fel az arcra majd blenderrel terüljön el az arcunkon. Talán kezdünk barátnőkké válni(?) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Felkentem a szokásos hidratáló és fényvédő alapra...kukacokban jött le. Remek.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.