Dior

Ár:   49 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ZaFi, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   49 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arckrém ami azonnali és hosszan tartó komfortot ad és korrigálja az öregedés látható jeleit, a bőre szebb lesz mint valaha. Élje át midennap ezt a luxus élményt. Forradalmi és utánozhatatlan, a Capture Totale termékvonal átfogó korral szemben fellépő bőrápoló vonal közvetlenül az ifjuságmegörző sejtek szintjén fejti ki hatását. Ez az arckrém tömöttséget ad a bőrnek, vissznyert feszességet,revitalizálja az arc kontúrjait, miközben feltölt, kisimít, ragyogóvá tesz. Intenzíven táplál, hidratál, és megerősíti a bőrt feltárja új fiatalságát.

pomme

2017. október 12.

Átlagos krém, drogériákban is találni hasonló hatásút, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Csak 15 ml-s mintám van (vagy utazós méret, nem tudom), szóval nem költöttem rá egy vagyont, de ha azt nézem, hogy mennyibe kerül, akkor nagyon jó szívvel 2 csillag. Ha nem nézném az árát, akkor mondjuk egy 4-est adnék. Csodát nem csinál, én nem érzem szilikonosnak sem, mondjuk nincs is a szilikonnal semmi bajom. Ami pozitívum, hogy nem irritálja a szemkörnyéket, nyugodt szívvel lehet frissen keve bedőlni az ágyba vele, nem lesz Jabba szeme tőle senkinek. Ha valaki megteheti, és tényleg nem érdekli az ár, akkor tényleg egy teljesen okés krém, de ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

despoina

2017. július 16.

Dior Poison Girl EDP mellé adták ajándékba egy 5 ml. testert. Egy picit használtam belőle mert iszonyú szilikonos az állaga és nem bírja az arcom az ilyen jellegű arckrémeket. Másnapra elő is bujt 1-1 pattanás emellett semmi pluszt nem tapasztaltam. Irreálisan túlárazott a Douglassokban(ahogy láttam márciusban 60 ezer forint volt az ára) és hatást nem érzékeltem.

U.I: Vicces, hogy valaki 3 ezerért hirdeti a testert ami ajándékba jár máshol...

3* mert sok természetes olaj található benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

3* mert sok természetes olaj található benne

annanas

2017. július 1.

Én csak a tesztert próbáltam ki és sajnos túlságosan is tetszett. Legjobb arckrém amit valaha is próbáltam. Nagyon tetszik az állaga, illata és az amit az arcommal művel. A bőröm szép sima lesz tőle és egy egészséges csillogást kölcsönöz neki. Ára viszont olyan magas, hogy valószínűleg sosem fogom tudni megengedni magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Dimethylmethoxy Chromanol, BHT, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Xylitol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Isotridecyl Isononanoate, Isononyl Isononanoate, Cetearyl Isononanoate, Myristyl Myristate, Decyloxazolidinone, Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Caprylyl Glycol, C13-14 Isoparaffin, Malva Sylvestris (Common Mallow) Extract
Emulgeálószerek: Steareth-21, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Decyloxazolidinone, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, BHT, Sodium Metabisulfite, Sodium Benzoate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Színező anyag. (Piros)