Dior

Ár:   32 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 21.

Ár:   32 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém ultrafinom textúrájával kínál kényelmes érzetet a bőrnek, fenntartja a bőr fiatalos tulajdonságait, miközben már az öregedés jeleinek megjelenése előtt felveszi velük a harcot. Antioxidáns hatású nőszirommal és egyéb jótékony növényekkel segít újraaktiválni az epidermisz belső ellenálló folyamatát nap mint nap, mialatt azonnali simító hatással is bír. Ez a krém gyengéd a bőrhöz, és 88%-ban természetes forrásokból származó összetevőket tartalmaz. Tónusossá teszi a bőrt, simítja, és újradefiniálja a textúráját.

Ár: 20000 , Eladó: Dalmayr
Állapot: Doboz nélküli, de felbontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás,foxpost,személyes átvétel, postai út

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

almaanna

2020. december 6.

Ajándékba kaptam, de nem igazán akar elfogyni. Ritkán használom, túl sok a bőrömnek és zsíros érzést hagy maga után, plusz rettentően fénylik is tőle az arcom. Olyankor szoktam este használni, ha valami nagyon kiszárította az arcom, arra jó hogy másnapra rendbe hozzon. De ezért biztos hogy nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

dorkaww

2020. július 24.

Jó pár hónapot vártam mire elhatároztam magam végérvényesen is, hogy véleményt írjak erről a krémről. A boltban nagyon vacilláltam ez és az Estee Lauder nappali krémje között, viszont az eladó hölgy készséges segítsége alapján végül erre esett a választásom. Hát rosszul tettem. A krém maga kellemes, viszonylag hamar beszívódik a bőrömön, de ami utána következett.... Sajnos az én bőröm valamiért nem bírja el (lehet az összetevők?), mondhatni iszonyat pattanásokat, aknét okozott már pár használat után is. Arról nem is beszélve, hogy vakarásztam tőle rendesen, bár akkor azt annak tudtam be, hogy új krémeknél az allergiám mindig előjön míg teljesen meg nem szokja őket. Úgy hallottam a Dior is csak úgy mint a Chanel előszeretettel használ erős illatanyagokat a termékeikben...Érdekes mód a 2x ennyibe kerülő Total capture ránctalanító krémjétől bezzeg semmi baja se volt az arcomnak (kaptam belőle jó pár alkalomra elég termékmintát)... Ki érti ezt?
Sajnos azonban úgy gondolom, hogy számomra teljes pénzkidobás volt ez a krém, hiszen használni se tudtam. Még a mai napig is mérges vagyok ha csak rágondolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

agiagi

2020. május 28.

Termékmintákat kaptam belőle. Jó krém, de ebben az árkategóriában inkább már Babort vennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sorbitol h 1 1