Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Poldi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, vetiver, mirha

Christian Dior Eau Sauvage Parfum (2017)
Ár: 1700 Ft, 2800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Christian Dior Eau Sauvage Parfum (2012)
Ár: 2100 Ft, 3500 Ft , Eladó: zoszt

Jolti

2020. március 2.

Számomra ( és a családom számára is, mert először azt hittem, hogy bennem van a hiba ) ez valami förtelem.
Papíron is gáz volt, de a bőrömre fújva valami kátrányos szúrós szagú istenharagját kaptam, ami egyszerűen eszméletlenül bántotta az orromat. Nem is éreztem még ilyet. Pedig annyira szerettem volna, ha bejön az illata, de ekkorát már régen csalódtam illatban. Hetekig próbáltam pedig...
Még jó, hogy csak decantot vettem belőle, így is a fele ment a lefolyóba, mert nem bírtuk elviselni. ( Bocs Chamo...)
A tartóssága csak a kárára volt a számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 2.

A tartóssága csak a kárára volt a számomra.

Lapo

2020. március 1.

Öregszem.. elfogadom.. még a Krémmániás korcsoport jelzőm is átfordult nemrég a következő szakaszba :D Viszont ez az illat ezelőtt néhány évvel is nagyon tetszett volna, bár még nem feltétlen tudtam volna jólesően hordani.. mára ez is helyére került..

Zseniálisnak találom minden tekintetben és ez esetben az sem érdekel, hogy milyen volt az első kiadás, ahhoz képest mit spóroltak ki belőle vagy mennyire hat szintetikusabbnak az újabb, 2017-es kiadás. Ez az illat számomra MOST kerek-egész.
Úgy friss, hogy van alapja és mélysége. Száraz-fás és egyben zamatos-édeskés-citrusos, még mindig nem a mai divatnak hódoló illatvilág, ellenben közel sem érzem öregesnek, idejemúltnak.. (de nyilván nem a huszonévesek ez esetben a célcsoport) Nem spóroltak a vetiverrel, amit nagyon szeretek mint összetevőt és általában ez az illatjegy sokszor karcos, hideg, "koszos" de ez esetben inkább melegíti az illatot..
Nagyon tartós és meghatározó aurát ad.. nem érdemes túlfújni. Örülök, hogy megismerhettem és felnőttem hozzá.. Csodás mestermű..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Rhodesian Ridgeback

2019. augusztus 3.

Biztos mindenkinek van ehhez hasonló tapasztalata, de sajnos nálam ez az a parfüm, amit egyszerűen imádok, de....
Gyönyörűnek találom. Egyszerre citrusos, vetiveres, enyhén édeskés, és abszolút nem trendi. A tömegközlekedésen nem fogod megérezni abban biztos lehetsz. Tartós és nagyon sokoldalú illat. Igaz, hogy főleg melegebb időkre lett megalkotva, de hideg időben is elképesztően tartós. (8-10 órát simán kibír)
Most jön a DE!
Sajnos várnom kellene vele pár év tizedet, hogy hordani tudjam. Ahogy azt lentebb többen is szóvá tették, szerintem ez az illat korhoz kötött. Nem lennék önazonos, úriember se vagyok.
Akkor is 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Most jön a DE!
Akkor is 5 csillag.

CsatlosBence

2019. június 29.

Blind buying volt, elképesztő olcsón jutottam hozzá és nagyon örültem neki. Az összesen 3 összetevő ellenére nagyon karakteres és mély illat,rajtam elképesztően tartós. Viszont 24 éves vagyok kissé kamaszos külsővel,így gyakran olyan érzésem van hogy a parfüm visel engem. Ha 20 év múlva még kapható lesz talán még visszatérek hozzá. ☺️ 40-50 közötti sportosan elegáns urakon tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

jodocus

2018. február 1.

Ritkán beszerezhető,hagyományos jellegű, a citrusos-bergamottos vonalat követő parfüm.Téved, aki azt hiszi, hogy az Eau Sauvage EDT, vagy EDC illatára hajaz. Hiányzik az a bizonyos "barbershop"-os, szappanos illat, amit valaki vagy szeret, vagy nem. Helyette belép a többiekben nem megtalálható mirha, és ez ad a bergamotthoz egy egyedi, kissé füstös-gyantás jelleget. A szillázs és a tartósság szempontjából kiváló: 5 órát simán illatozik.
Tipikusan diszkrét, lineáris illat a középkorúaknak, és a nem feltűnő, hagyományos elegancia kedvelőinek: semmi égetett cukor, semmi vanília, és semmi brandy. Ebben az értelemben kifejezetten klasszikus illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 1.

molnardokigergely

2015. június 18.

Kellemes, nem túl eredeti, édes, mirhás illat jó hatósugárral és tartóssággal. Így kb annyi köze van az eredeti Eau Sauvage-hoz, mint (ide helyettesítsetek be két dolgot, amiknek nincs sok köze egymáshoz). Ha hazánkban lehetne kapni nyilvánvaló hogy parfümsláger lenne. Könnyen emészthető pop. Többet nem tudok erről mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)