Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 8.

2015-ben jelent meg, a La Collection Privée részeként. A parfümőr Francois Demachy.

Illatkategória: orientális-gourmand

Illatjegyek: levendula, menta, meggy, frézia, jázmin, benzoin, karamell, cédrus, kakaó, tonkabab, bőr, szantálfa, vanília, tej, praliné

Parfuwoman

2019. március 2.

Egyetértek az előttem szólóval ,ezt a nagy hype,több Youtuber ajánlásai és a Fragin áradozó vélemények hatására próbáltam ki egy 5 ml Fújós erejéig. Ami nekem bőven elég is lesz. Rajtam finom ,fahéjas ,szegfűszeges kakaó,pici kávéval mixelve és egy kis szantálos,icipicit szappanos beütésű alappal. Kellemes ,de nem érzem indokoltnak ezt az árfekvést és valahogy én többet vártam tőle . Tartós ,de rajtam inkább bőrközeli .Ha kapnám ,elhasználgatnám,de meg biztosan nem venném,pláne 200 €-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

Verona5

2019. március 2.

Már megint itt a bizonyíték számomra, hogy a niche szó nem garancia arra, hogy tetszeni fog az orromnak! Sőt! Ez egy különleges illat-kavarc, ami nálam sajnos nem lesz kedvenc, annak ellenére, hogy a jegyekkel külön-külön, esetlegesen más kombinációkban nem lenne bajom, de így együtt! Túl sok mindent akartak belezsúfolni. Amit én érzek, az a levendula, egy kis fémes ízesítésű bon-bon meggy, egy kis vanília, meg talán a menta és a szantál. Néha ilyen- néha olyan, pasis is meg nem is és stb., ahogy kvin leírta lejjebb. Sajnálom, de nekem ez nagyon nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

kvin

2018. május 1.

Update:
Alkoholos fertőtlenítővel ledörzsölve már egész kellemes, mogyorós hatása van (gondolom a praliné), végre élvezhető és nem kapok hányingert tőle. Ettől még nem adok plusz csillagot, sajnos őt nem nekem találták ki.

Annyira összetett, hogy nem lehet kutyafuttában értékelni... és hogy mégis miért csak ennyit kapott?
Inkább idéznék:
"Vaníliás, de nem cukros." - De. Nagyon-nagyon tömény édes!
"Kakaós, de nem édes." - Igen, kakaó, de cukrozott Nesquik kakaó.
"Levendulás, de nem fanyar." - Elnézést, levendula? Hol?
"Jázminos, de nem virágos" - Még egyszer megkérdezem: virágok, de hol? Minden virágnyomot eltipornak az édességek!
"meggyes, de nem gyümölcsös" - van egy kis meggyes felhangja, de a bon-bonos, kommersz csokis formában. Valóban nem gyümölcsös, továbbra is émelyítően édes.
"mézes, de nem ragadós." - Khm, és itt álljunk meg egy pillanatra: DE! Minden mást elnyomóan, túlcsordulóan édes-mézes. Sajnos!
"Tonkás, de nem pasis." . Bár lenne benne bármi "pasis" az orrfacsaró édességen kívül!

Sajnálom, de én nem tudom tovább szaglászni magam, tény, hogy brutális hatótávja van, de az én bőrömön nagyon nem tetsző minőségében terjeng, nem sajnálnám lemosni. Pedig jól indult a mentás levendulával, de pillanatok alatt szertefoszlott és mindent beborít a vaníliás-kakaós pralinés karamellás csoki, pici mű ízű meggyel a közepén. Kifejezetten irritál ez az émelygős szag.
Rajtam nagyon nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Update:

Inkább idéznék:
"Vaníliás, de nem cukros." - De. Nagyon-nagyon tömény édes!
"Kakaós, de nem édes." - Igen, kakaó, de cukrozott Nesquik kakaó.
"Levendulás, de nem fanyar." - Elnézést, levendula? Hol?

Rajtam nagyon nem működik.

galagonyanya

2017. március 13.

És igen. Ő az. Az egyik legcsodásabb illatkalandom. Tartalmaz minden földi jót, amit magadnak kívánnál. Mint egy finomságokkal dúsan megrakott svédasztal egy luxusszállodában. Vaníliás, de nem cukros. Kakaós, de nem édes. Levendulás, de nem fanyar. Jázminos, de nem virágos, meggyes, de nem gyümölcsös, mézes, de nem ragadós. Tonkás, de nem pasis. Mindez persze nem egyszerre, hanem váltakozva, hogy véletlenül se unatkozz, és gondoskodik arról, hogy rendszeres időközönként megszimatold magad: most épp milyen finomság vesz körül? Hihetetlenül puha, kellemes, veszélyesen addiktív; ilyen minőségű parfüm ritkaság. Miközben ekként szimatolva élvezkedem, ez a dal motoszkál a fejemben: "Egy húszezer éjszakás kaland na körül-belül az lenne magával elég / Nem vagyok egy túlzottan romantikus alkat, de magától az ördög is jó útra tér... "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lila színű.