Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2007

Illatösszetevők: ylang-ylang, tubarózsa, rózsa, jázmin, pézsma, gyümölcsös jegyek, fás jegyek

Anne74

2019. május 15.

Nagyon szeretem...s érdekes,hogy nem írtam véleményt róla eddig,mondjuk másról sem,komoly idohianyban szenvedek...
A parfümre visszaterve...Nagyon elegáns hatást kölcsönöz viselőjenek...
Én a mindennapokban használom de teljesen megertem azokat akik csak alkalmanként színház stb veszik elő.
Nálam a Top 10 -ben benne van :)
Biztos,hogy folyamatosan újraveszem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

A parfümre visszaterve...Nagyon elegáns hatást kölcsönöz viselőjenek...
Nálam a Top 10 -ben benne van :)
Biztos,hogy folyamatosan újraveszem... :)

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. október 11.

nálam kiválóan működik jobb mint az anyaillat, nekem lágyabb és tartósabb is ,imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 11.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Nagy kedvenc.Tartós, nőies, elegáns, elbűvölő.Beleszagoltam és beleszerettem, csak azon vacilláltam, h absolu-t vegyek, ami töményebb, nehezebb, vagy a sima J'adore-t. Ezt megvettem, amazt meg megkaptam ajándékba:-).Talán a sima hosszabban használható, mert ezt nyárra félrerakom.Kicsit tömény nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

senskin

2016. április 19.

Nekem az edt mellett ez tetszik a legjobban. Jázminos ékesség. Az illat maga elbűvölő, csábító. Szerelembe estem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

juditkaa70

2016. január 20.

Elég régen használtam,és nagyon tetszett. Elegáns illat. Tartóssága is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

agnes29

2015. május 18.

Nagyon kellemes és tartós illat szeretem igazán nőies. A mély és édes Török rózsa, amely számára a nőiesség kifejezése, a parfüm elengedhetetlen alkotóeleme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 18.

Vancsi

2015. február 26.

Nem találtam elegánsnak, inkább egyszerűen citrusosnak, nem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

leila0803

2014. július 20.

Jázmin, jázmin és elegancia. Finom és magabiztos illat egy olyan világban, ahol néha kell egy szép parfüm ahhoz, hogy utat találj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.