Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. október 16.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: szilva, rózsafa, csillagánizs, oponax, szegfű, méz, fahéj

Ár: 5ml/ 1.600ft 10ml/ 3.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

kissagi19

2020. szeptember 21.

Van akivel működik, van akivel nem.
Sajnos rajtam az illat szétesik, és valami fertelem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Van akivel működik, van akivel nem.
Sajnos rajtam az illat szétesik, és valami fertelem lesz.

Leoka

2020. július 28.

Ez az az illat jelenleg, amivel nem fújnám be magam, de mindig kell, hogy legyen itthon.

És igen nálam is Alice Cooperrel párosult ...

Anno a család ismerősétől, kaptam egy kis üveges maradékot. Az az igazi festett banya volt, nem tudom szebben írni... occcó rúzs, dauer szag. Kilógott az illat az Claudia és Fa dezodoraim közül.

Aztán jött a szülők rémálma korszakom, természetesen fekete volt a kedvenc színem és a buliba minimum fekete volt az ajakkontúr... és persze ehhez ez az illat dukált.... de szép is volt.

Nagyon karakteres illat, amit ezer közül is felismer az ember, sikerült vele megalkotni azt, amit manapság már nagyok kevésszer tapasztalok, hogy egyedi egy illat, hogy nem kell, nem tudom hasonlítani semmihez. Igazi ikon tud lenni.

Túltolt boszorkányos elixír. Édes, nőies, haragos, nehéz illat.

Szilvás, borostyános, tömjénes, vaníliás minden van benne és minden lehet érezni.
Ez egy korszak illata, úgy érzem egy korosztály azért is gondol nosztalgiával a Poisonra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

És igen nálam is Alice Cooperrel párosult ...

Túltolt boszorkányos elixír. Édes, nőies, haragos, nehéz illat.

Lupiluuu

2019. október 4.

Ma szerelmesedtem bele ebbe az ikonikus illatba! Megértem hozzá! Az illat maga a nő,az erotika a szenvedély és a magabiztosság. Nőnek lenni jó,hát miért ne hangsúlyoznánk ki a nőiességünket,hisz minden nőben ott van az a tűz ami égni akar és kell egy kis önbizalom....hidd el, milyen szép vagy! Bízz magadban és eléred! Egy csepp elixír ebből a bájitalból és a másik nem a lábaid előtt hever😉 a Poison olyan ,mint egy rafinált nő....elősször soknak tűnik,majd rabul ejt ,jatszadozik veled,lecsendesedik mint egy kiscica és megpihen a bőrödön mint egy szerelmes csók, ami átölel és rabulejt.....ez a Poison ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

emeseee6

2019. június 14.

Ajjajj...Csípem a poisonokat nagyrészt,nagy kedvvel teszteltem ezt is... Hát jövök ide ünneprontónak a 26 évemmel. Nagyon nem rajtam :( Biztos megvolt a maga helye és ideje,nekem ódivatú illat,és nem azért mert nem édes,unom már hogy manapság minden valahogy egyforma kicsengésű...Mindegy ,adok egy hármast,bőven van rosszabb a régi vonalon (pl chanel n5),és mert azért értem én,hogy ez nagyon nem nekem készült,hát öregebb nálam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Dottir

2019. május 3.

Az első komoly parfümöm. 15 éves voltam, amikor a szomszédunkban lakó varrónőnél megláttam a polcon. A lánya Párizsban élt, és nekiadta a levetett parfümjeit. Ő rájuk se hederített, és mikor megkérdeztem, fújhatok-e belőle, vállát rándítva közölte: tőle aztán el is vihetem. Itt állítok emléket a drága Zsuzsika néninek, akinek köszönhetően tinédzserként Poisonom, Opiumom, Nina Riccim lehetett...Ez a darab egy Eau de toilette volt, de így is ipari ventillátor-hatást generált: elmentem fagyizni a helyi (alföldi kisváros) presszóba, és a vendégek haja hátrafelé kezdett lobogni.:D Semmihez nem fogható, fenséges, bársonyos, meleg, szenvedélyes, benne van a nők mindenféle arca, egyszerre elegáns, magasztos és frivol, szégyentelen. Ámbrában fürdő szilva, fűszerekkel, virágokkal. Vonz, mint a mágnes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Saretin

2019. május 1.

Szeretem! Ő eddig a legdrágább parfümöm, karácsonyra kaptam, eszméletlen erős és tartós illata van, pont annyira fűszeres mint szeretném, és meleg. Mondjuk nem parfüm töménységű sajnos, de majd megszerzem azt is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Angelless

2019. április 9.

14 éves koromban ismertem meg ezt a parfümöt és képes voltam nem írni róla semmit mióta regisztráltam....
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy a Midnight, vagy ez a nagy kedvenc, így holtversenyben elsők.
Tinédzserkoromban mindig azt mondtam rá, halott rózsás parfüm. :)
Ez az illat a gyengepontom. Valami, ami úgy köt össze a múlttal hogy nagyon sokféle emléket hoz felszínre egyszerre. Egyszer, olyan 6 éves korom körül betévedtem az unokatestvérem szobájába. Vörös sötétítő behúzva, az ágy felett nagy azték naptár, szép sötét fa. A gázcsöveken szárított rózsa lógott. Volt egy sötétbarna fa polc, ami tele volt nagy gömb és tömb illatgyertyákkal. Lila, piros, rózsaszín színekben. Nagyon jó illatuk volt. Akkor élte még a grunge korszakát unokatestvérem, tudjátok, Nirvana és ahhoz hasonló kellemes zenék, mindig ment náluk valami. A Poison-höz ez a kis emlék is fűződik, erre emlékeztet.

A gimis ballagásomon fújtam magamra az akkori üveges maradékból ami volt nekem. Imádtam megfulladni tőle kifújáskor. :D Az akkori párom is imádta. A gimis éveimet is eszembe juttatja ezáltal.

Az 1 óra után következő szilvás-ánizsos illat egy csoda. Nem volt még barátom aki ne lett volna oda az illatért, és nem volt még olyan alkalom, hogy kifújás után ne kelljen leülni és élvezni az illatfelhőt. Ez egy rítus. Bele vagyok bolondulva, 10 éve töretlen szerelem. :)

Van egy üveges maradék, két fújós (fogyóban) és most vettem egy harmadikat és látom magam kenyéren és vízen élni pár hétig csak hogy lecsaphassak ennek elfogyta után egy egész üvegre. És majd nekem is lesz egy polcom tele illatgyertyákkal és rózsaszirmokkal, és a Poisont teszem középre. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Tinédzserkoromban mindig azt mondtam rá, halott rózsás parfüm. :)

Ritus33

2019. január 30.

Fűszeres dög!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Fűszeres dög!

Parfuwoman

2018. december 1.

Nagyon finom illata van, gazdag, fűszeres, szilvás felhangokkal. Még nem érzem önazonosnak, szerintem ez érett, de!! nem mamás illat. Végre egy illat, ami nem az a fullasztóan tömény, púderes, fűszeres katyvasz, amihez úgy érzem, sosem lehetek majd elég idős. Jellegében rajtam hasonlít a Poisonra a Calvin Klein Obsessed for her is, csak az nem volt rajtam olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

Laurencia

2018. szeptember 9.

Vélhetően nem lesz szentségtörés amit írok, de a reformulált változat sokkal viselhetőbb mint eredeti 1985-ös.
Imádtam az ős verziót ès ezt a mostanit is imádom tiszta szívből, a Dior ház egyik legnagyobb ikonja ő, ehhez nem férhet kétség.
A régivel ezerszeres történetünk van, fiatal èretlen kiskamaszként is viseltem már s kiküldtek egyszer a gimnáziumban óráról-mondván akinek ilyen illata van, az nem rendes lány- szegény Lenke néni, Isten nyugosztalja.Kell ennél erről az illatról többet mondani még eztán?Nem hiszem.

Zöld èretlen, haragos, kesernyés szilva, erős majd édes ès offenzív toxikus torokkaparás.
Kapaszkodom a ház régi illataiba, konokul ès dacosan, s mivel az új üdvöske egy szégyen, (Joy, oké: Jean Patou neve mond esetleg nektek valamit marketinges kisfiúk ès kisleányok Dioréknál heeee?) nekem már csak ő mesél titkokat a hipnotikus kishúgával karonfogva az Addicttól kísérve.Ők hárman.Ès a Dune.Mert ha a felsorolásból őt kihagytam volna, azt nem bocsátom meg magamnak.Nekem már csak reneszánszról kell gondolkodnom, öreg vagyok ahhoz a végtelen mondernitáshoz ès ürességhez ami jelenkorunk sajátja.

Poison.A méreg.Az alfa és az omega.
Ha az új moralisták ideje egyszer lejár, bevégeztetik, tán eljön újra az ő ideje is.
Az illatok pedig még sosem vártak hiába.
(Végtelen csalódottságomat Dior Joy ügyben lásd ott megjegyzésként)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Poison.A méreg.Az alfa és az omega.
Az illatok pedig még sosem vártak hiába.
(Végtelen csalódottságomat Dior Joy ügyben lásd ott megjegyzésként)

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.