Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, mandarin, jázmin, bergamot, narancsvirág, gardénia, szantál, cédrus, ámbra

FÚJÓS! Christian Dior Pure Poison (régi)
Ár: 2000 Ft/3900Ft , Eladó: Cloudberry
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxppost
Ár: 1700 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Lupiluuu

2019. október 5.

Minden Poison egy személyiség ,ami felruház bennünket a saját vonzerejével. A Poison maga a királynő,a mindent elsöprő nő. A Hypnotic Poison a csábítás királynője.A midnight Poison az éjszaka királynője. A Pure poison pedig a fehér királynő,ami maga az elegancia,a kifinomult nőiesség. Míg a királynők tündökölnek a maguk szépségével,nem feledkezhetünk meg a kis hercegnőről ő a Poison Girl. Ő a maga kislányos bájával hódít néha nem kell vonzerő,csak egy kis kislányos báj 😊.

És hogy mondjak pár szót konkrétan magáról az illatról...a Pure Poison egy nagyon kellemes puderes tiszta illat,ami egyáltalán nem az észrevétlen kategóriába sorolható...sőt ! Egész nap jelen van és körbeölel az illatával, egyszerű de mégis különleges,mint egy fehér ,csipkés ,áttetsző alsónemű. Szépséges illat,amit sokan meg is jegyeznek 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Szandi1199

2019. május 28.

Először a testápolója volt meg, amit évekig használtam, imádtam! Sajnos már nem gyártják, ezért amikor elfogyott, a parfümöt vettem meg, de valahogy nem hozta teljesen azt, amit vártam.Túl virágos, túl sok nekem. Néhány havonta újra próbálom, de bele kell törődnöm, nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

lndnmvlszl

2019. április 27.

Imadom. Nagyon tartos, tiszta es kremes viragillag! Alapjaraton nem vagyok a viragillatok kedveloje, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Phoenix19

2019. március 29.

A Poison család ékköve. Krémesen letisztult, fiatalos, ragyogó, érzéki, nagyon nőies illat. Teljesen kilóg a sorból. Az összes Poison-tól rosszul vagyok, émelyítőek és gúzsba kötnek, béklyóba vernek. Régen szerettem a fuldoklós, nehéz, púderes, régies parfümöket, de már kigyógyultam belőlük, ma már nagyon zavarnak, másokon is. Ez egy nagyon fiatalos, felszabadult és modern illat. Jázmin, narancs, mandarin, gardénia, főként ezeket az illatjegyeket érzem. A Pure olyan mint egy gyönyörű, fiatal lány, akinek pont a hamvasságában van a vonzereje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Ritus33

2019. január 30.

Szerintem intim illat, de nagyon nőcis. Rajtam annyira nem citrusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Szerintem intim illat, de nagyon nőcis. Rajtam annyira nem citrusos.

Lilu003

2019. január 26.

Valami nagyon krémes letisztult illatra számítottam, helyette egy citrusos friss illatot kaptam. Nekem valahogy nem illik a Poison családba, semmi kiemelkedő nincs ebben a parfümben számomra, a többi változat szerintem sokkal jobban sikerült. Természetesen kinek milyen az ízlése, attól még hogy engem nem fogott meg, másnak lehet a kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

kanaka

2018. december 23.

Hosszú évek óta ez az állandó, meghatározó illatom. Mindig újra veszem. Ez az a parfüm, ami az első pillanatban sem tolakodó és mégis hosszú órákon át kitartóan velem van. Mindvégig puhán, biztonságot sugárzón körbeölel. Nekem a "bújós" illat. A citrusosság számomra egyáltalán nem jellemző. A fehér virágok is csak a kezdetkor érezhetőek igazán. Sokkal inkább kifinomult bársonyosság árad belőle, ami a szantálnak, cédrusnak és fehér borostyánnak köszönhető. (Talán van benne egy kis Kelet is.)
Ez nem lányok parfümje, hanem a nőké. Ennek ellenére nem "dög" (ahogy például a Hypnotic Poison). Hanem az a pont - vagy sokkal inkább aura -, ami mellett a másik biztonságban érzi magát. A stabilitás. Az otthon melege, A NŐ.

100 csillagot adnék, ha lehetne. Bár az eredeti kiadáshoz sajnos nem volt szerencsém (fehér kupakos), de bízom benne, hogy ő örökké elérhető lesz ebben a formában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

nyuszo

2018. november 12.

A Poison sorozat legelegánsabb és egyben a legintimebb tagja....
Nagyon bőrközeli, púderes aurát képez, mégis ott vibrál benne a színtiszta (pure!) erotika!
Maga a megtestesült hálószoba-illat....
Finom csipke...
Könnyű selyem....
Ropogós fehér ing....

Csak azért nincs ilyenem, mert van Elixírem, és a kettő tényleg nagyon hasonlít egymásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

A Poison sorozat legelegánsabb és egyben a legintimebb tagja....
Maga a megtestesült hálószoba-illat....
Finom csipke...
Könnyű selyem....
Ropogós fehér ing....

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Hát Dior ház , ez egy csoda maga a tökély , vonzó és szexi illat ! Nem érezni minden második emberen ( remek ) viszont mégis oltári ütős , megunhatatlan , van egy oldala ami egyszerűen dögös és csábító , viszont a másik oldala sikkes és elegáns ! Ezt érzem én , amikor leemelem a polcról és magamra fújom ! Magabiztosságot , szexiséget , csábítást , sikkességet , eleganciát permetezhetsz magadra ebből a gyönyörű letisztult elegáns üvegecskéből 😍🤗 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ildiko9

2018. július 27.

Rég meg kellett volna tanulnom valamit, amivel naponta találkozom. Az az első benyomás. Nekem sokat számít, bármerre is nézek az életembe. Ha valami nem fog meg, nem találom rajt azt a nüansznyi "mást", akkor nem érdekel. Mindenkiben és mindenben valami mást keresek, valami pluszt. Ugyanez igaz a fordítottjára is. Ha valami nem tetszik – legyen az egy név vagy forma, már oda sem megyek, fel sem emelem.
Persze megtanulhattam volna már, hogy a pafümök világában nem mindig egyezik a kül és beltartalom vagy épp a név. Sima marketing, amit amúgy nevetséges módon napi szinten komolyan használok. No comm. "Poison" – ez a név már maga elriasztott, és ezek a kis almák sem arra késztettek ,hogy egyáltalán kipróbáljam őket.
Tegnap azonban épp lázas rúzskeresésben voltunk a lányommal, amit bevallok őszintén, max. 2 percig bírtam. Ő igen...én viszont illatvadászatra indultam. Nem volt benn tudatosság, inkább nézelődtem, pedig tekintélyes a gyűjtemény itthon, és most letettem ismét a nagyesküt, hogy nyaralásig nem vásárolok.
Valahogy úgy esteka fények, hogy ez a kis fehér üveg megszólított. Imádom a fények játékát, nem véletlen a szakmám sem. Ugyan nem értem, miért a polcok mélyén helyezték el a teljes sorozatot, de most Miss Dior kampány van nálunk, így ... okés.
Felemeltem, magamra fújtam és visszerepültem az időben. Vissza a 14 éves Impulse-os korszakomba, mikor még Oooosztriából hozták a szüleim a legújabbakat. Isteni virágos, krémes illat, milliónyi emlék. Becsukott szemmel időutazásra indultam, s igaziból nem tudtam eldönteni, hogy akkor voltam-e túl fiatal az illathoz vagy most vagyok túl idős már 40-en túl?
Azóta sem bírom kiverni a fejemből a mennyei krémes, virágos illatot. Átlagosan 5-6 órát maradnak meg a bőrömön (kivétel a Dior L'or, ami több mint 24 órán keresztül lemoshatatlan rajtam), de őt tegnap délután 4-kor fújtam magamra, és reggel még mindig érezhető volt.
Lágyan, krémesen, virágosan ölelt körbe, és én elvarázsolódtam. Nem nagyágyú ez a parfüm. Kb. 50 cm-es a szillázsa, így aki közel kerül hozzám csak az érzi. Nem fogja a világot sem megváltani, és nem fogják felkapni a fejüket az emberek, hogy ez egy Dior Poison! Ilyen nem lesz. De puha, ölelgető virágillat, krémesség, elegancia, lágyság és nőiesség..ezt bizonyosan megkapod, ha jó a bőrkémiád ezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.