Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, mandarin, jázmin, bergamot, narancsvirág, gardénia, szantál, cédrus, ámbra

Ár: 14.000,-Ft (+posta) , Eladó: Piri11
Állapot: használt 100 ml-ből a képen látható mennyiség (min. félig van), Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint
Üvegében, vintage C. Dior Pure Poison
Ár: 28.900.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 100 ml/kép szerint, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

quesadilla

2021. február 3.

Nagyon tartós, és kellemes, picit mély illat. Annyira extrának azért nem mondanám viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

floracska6

2020. november 2.

Rajtam ez a parfüm az első órában gyöngyvirágorgia -furcsa hogy nem szerepel a fejjegyek között - utána krémes-púderes illattá alakul és pontosan akkortól tetszik. A gyöngyvirág számomra túl harsány az elején, kár érte mert egy nagyon szép parfüm lenne (így is az csak nem nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

pacsirta17

2020. június 15.

Ez az illat rajtam is finom,puha,virágos tisztaság illat,de csak tavasszal-nyáron...(sőt,én csak nyáron használom legszívesebben). Tartós,kellemes szillázsú,nem tolakodó.
Kipróbáltam télen is,de rajtam nem ez az évszak a megfelelő hozzá,rettentően szúrós hidegben.
Egyébként... anyukámmal gondolkodtunk,hogy valamire nagyon hasonlít... és rájöttem😀 Szerintem a régi Avon Rare Pearls illatához hasonló.:)) Úgy látom Fragin,hogy mások is rájöttek erre.😄
Ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Ettől függetlenül 5*.

emeseee6

2020. május 14.

Hát én nem tudom,lehet romlott volt a teszter,amiből fújtam??? Az itt leírtakból semmi nálam,csak bántó,nagyon szúrós citrusos illat,az az igazi wc illatosító feeling...BRRR (Nyilván az sem segít,hogy amúgy is utálom a citrusos illatokat,de ez...)Az egyik legrosszabb ,amit valaha próbáltam..Bocsi Dior. (Pedig a hypnotic edt-t és edp-t is imádom,és a fehérvirágos illatokat is amúgy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Marcsi66

2020. január 19.

Csodálatos,bár e szépség egy hűvös Angyal érintése ,amit a mi bőrünk teszi,változtatja,egy nagyon mély tiszta szenvedélyes illattá,.
pacsalia tegnap írta h hasonlít Intimately Beckham parfümjéhez ( ebből 2 üveggel használtam el ) részben igaz ,de van különbség,minőségben intenzitásban,illatuk.hasonló,de mégis érezhető Pure Poison homályba burkolja Beckham-et,nem csodálom mert vszínű róla koppintották.
Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

up.2016-ban véleményeztem,lehet h még a régi kiadást,fogalmam sincs mert a mintát elhasználtam,és kidobtam,A fenti okok miatt nem vettem meg akkor.
Karácsony előtt viszont megrendeltem az elixír verziót.és már ő is kellett,Az igazság az h erősebb ,mélyebb illatra emlékeztem,,,,hát igen,sajnos jól éreztem.
A fehér kupakosból itt szereztem,és ő lenne a tuti,,,mindegy ez is szuper,csak csendesebb,,,csillagot nem vonok le ezért,szuper kombináció így is,Az a fajta parfüm amit ha abbahagyunk is egy idő után,később majd újra megvesszük.....mindenki dicséri,olyan szép!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

erdspetra

2019. december 10.

Nagyon tartos es tiszta illat . Talan az eddigiek kozul ez volt a legtartosabb parfumom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Lupiluuu

2019. október 5.

Minden Poison egy személyiség ,ami felruház bennünket a saját vonzerejével. A Poison maga a királynő,a mindent elsöprő nő. A Hypnotic Poison a csábítás királynője.A midnight Poison az éjszaka királynője. A Pure poison pedig a fehér királynő,ami maga az elegancia,a kifinomult nőiesség. Míg a királynők tündökölnek a maguk szépségével,nem feledkezhetünk meg a kis hercegnőről ő a Poison Girl. Ő a maga kislányos bájával hódít néha nem kell vonzerő,csak egy kis kislányos báj 😊.

És hogy mondjak pár szót konkrétan magáról az illatról...a Pure Poison egy nagyon kellemes puderes tiszta illat,ami egyáltalán nem az észrevétlen kategóriába sorolható...sőt ! Egész nap jelen van és körbeölel az illatával, egyszerű de mégis különleges,mint egy fehér ,csipkés ,áttetsző alsónemű. Szépséges illat,amit sokan meg is jegyeznek 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Szandi1199

2019. május 28.

Először a testápolója volt meg, amit évekig használtam, imádtam! Sajnos már nem gyártják, ezért amikor elfogyott, a parfümöt vettem meg, de valahogy nem hozta teljesen azt, amit vártam.Túl virágos, túl sok nekem. Néhány havonta újra próbálom, de bele kell törődnöm, nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

lndnmvlszl

2019. április 27.

Imadom. Nagyon tartos, tiszta es kremes viragillag! Alapjaraton nem vagyok a viragillatok kedveloje, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Phoenix19

2019. március 29.

A Poison család ékköve. Krémesen letisztult, fiatalos, ragyogó, érzéki, nagyon nőies illat. Teljesen kilóg a sorból. Az összes Poison-tól rosszul vagyok, émelyítőek és gúzsba kötnek, béklyóba vernek. Régen szerettem a fuldoklós, nehéz, púderes, régies parfümöket, de már kigyógyultam belőlük, ma már nagyon zavarnak, másokon is. Ez egy nagyon fiatalos, felszabadult és modern illat. Jázmin, narancs, mandarin, gardénia, főként ezeket az illatjegyeket érzem. A Pure olyan mint egy gyönyörű, fiatal lány, akinek pont a hamvasságában van a vonzereje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.