Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, mandarin, jázmin, bergamot, narancsvirág, gardénia, szantál, cédrus, ámbra

Ár: 10000 , Eladó: PamiSzani
Állapot: Használt kb 20ml van, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Utalás után postázom
Ár: 24000 , Eladó: Kuroshio
Állapot: 3x fújtam belőle 50/48, Helyszín: Budapest, fizetés: 1. kerület személyes, vagy Foxpost, Posta

Qwerty

2022. május 24.

Nagy izgalmakat nem tartogat, frissítő nyitány után gardéniával, szantállal és borostyánnal* krémesített narancsvirág. Jól összerakott illat, rajtam működik is, pont jó ahogy van, csak éppen minek? Pedig én szeretem a láthatatlan, feltűnésmentes illatokat, de ez még nekem is unalmasan biztonságos lett, ahhoz képest viszont drága. Elég jó fehérvirágos illatokat lehet kapni sokkal olcsóbban, de ha csak egyet választhatnék belőlük, ez lenne az. Pont ugyanazt érzem, mint a Creed Love in White-tal, hogy jó ez, nincs baj vele, de az áráért bántóan semmilyenke.

*borostyán, úgy mint borostyánkő (amber), nem a növény (ivy), sajnos pont ezt a hülye fantázianevet adták ezeknek a mesterséges, púderes és meleg illatokból összeállított keverékeknek...én nem fogom ámbrának (ambergris) hívni, mert nem az (riszpekt, cetek)...tekintve a magyar nyelvi anomáliát, ennek a fogalomzavarnak úgysem lesz vége :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 24.

Augmentin

2022. április 17.

Olyan mint egy fehér gyöngysor. Tiszta fehér krémes gardéna. Tiszatság illat, de semmi szappanos .A legjobb fehér virágos llat, és rendkívül tartós. Egész nap kitart, sőt még tovább is, 10 óra+

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 17.

Yeticica

2022. február 5.

Nem tudom mikor írtam az első véleményem erről az illatról, de minimum 2.5 éve (azóta megérkezett a 3ik babukám is), és ez alatt az idő alatt pontosan 360 fokos fordulatot jartunk be mi ketten. Igen, 360-at. A kezdeti imádat lecsillapodott nyáron, majd egyenesen fujjogással kézen fogott csalódottsággá fejlődött. Pihenő következett, kalandozás az édes, gourmet jellegű illatok felé. Majd nemrég visszatalaltam régi illataimhoz, s előkerült ő is. Pontosabban nem egészen. Divain-os értelmezésben, mert az eredetire most nincs büdzsé. (Divain egy spanyol, vegan és cruelty free utánzat gyártó cég, fenomenális minőséggel). Namost az ő Pure Poison-juk rajtam egy tündérmese! Leheletnyit kremesebb , kevésbé savanykás (szúrós) , ellenben ugyanolyan tartós és gyönyörű, mint az eredeti.
4 hete minden nap fújom.
Nem mondhatnám, hogy otthon nagy kedvenc, de nekem annyira kell
ez a sallangmentes, tiszta, nyugtató illat, szinte felér egy terápiával.
Nem érzem dogosnek kicsit sem. Anya illatnak érzem. Nyugodt, ölelő karok illatának érzem.
Százezer csillag.

(Ha meg egyszer meglatom az ‘ámbra’ szot, mint az amber = borostyán felreforditasat, eskuszom agyh.gyko et kapok!!!!)
Szoval. Ez egy gyonyoru, izgalmas, szexi es finom illat. Ez az egyetlen olyan parfum, amelynek egyik illatjegye sem zavar. Komolyan. Tartos, rajtam olyan 8ora, ruhan egesz nap. A szilazsa nekem pont megfelel, kb kartavolsag eleg sokaig. Sokat ne valtozik az illat, leszaradasaban nagyjabol ugyanolyan illatu mint kifujas utan par perccel. Feher viragok, elettel teli, meleg, jatekos, kicsit allatias alappal. Borostyannal, nem ambraval. 😉 Es ami furi, semmi cedrus. Ami pedig nagy szo mert az en borom felnagyitja a fas jegyeket nem kicsit. A legeslegcsodasabb Dior illat rajtam. Meg a J’adore L’or esszenciat is lepipalja. Mert dogosebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

4 hete minden nap fújom.
Nem mondhatnám, hogy otthon nagy kedvenc, de nekem annyira kell
ez a sallangmentes, tiszta, nyugtató illat, szinte felér egy terápiával.
Százezer csillag.

k001

2021. szeptember 5.

Sajnos semmivé vált a bőrömön, de amúgy jó illata lett volna, krémes, fehérvirágos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

quesadilla

2021. február 3.

Nagyon tartós, és kellemes, picit mély illat. Annyira extrának azért nem mondanám viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

floracska6

2020. november 2.

Rajtam ez a parfüm az első órában gyöngyvirágorgia -furcsa hogy nem szerepel a fejjegyek között - utána krémes-púderes illattá alakul és pontosan akkortól tetszik. A gyöngyvirág számomra túl harsány az elején, kár érte mert egy nagyon szép parfüm lenne (így is az csak nem nekem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

pacsirta17

2020. június 15.

Ez az illat rajtam is finom,puha,virágos tisztaság illat,de csak tavasszal-nyáron...(sőt,én csak nyáron használom legszívesebben). Tartós,kellemes szillázsú,nem tolakodó.
Kipróbáltam télen is,de rajtam nem ez az évszak a megfelelő hozzá,rettentően szúrós hidegben.
Egyébként... anyukámmal gondolkodtunk,hogy valamire nagyon hasonlít... és rájöttem😀 Szerintem a régi Avon Rare Pearls illatához hasonló.:)) Úgy látom Fragin,hogy mások is rájöttek erre.😄
Ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Ettől függetlenül 5*.

emeseee6

2020. május 14.

Hát én nem tudom,lehet romlott volt a teszter,amiből fújtam??? Az itt leírtakból semmi nálam,csak bántó,nagyon szúrós citrusos illat,az az igazi wc illatosító feeling...BRRR (Nyilván az sem segít,hogy amúgy is utálom a citrusos illatokat,de ez...)Az egyik legrosszabb ,amit valaha próbáltam..Bocsi Dior. (Pedig a hypnotic edt-t és edp-t is imádom,és a fehérvirágos illatokat is amúgy)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Marcsi66

2020. január 19.

Csodálatos,bár e szépség egy hűvös Angyal érintése ,amit a mi bőrünk teszi,változtatja,egy nagyon mély tiszta szenvedélyes illattá,.
pacsalia tegnap írta h hasonlít Intimately Beckham parfümjéhez ( ebből 2 üveggel használtam el ) részben igaz ,de van különbség,minőségben intenzitásban,illatuk.hasonló,de mégis érezhető Pure Poison homályba burkolja Beckham-et,nem csodálom mert vszínű róla koppintották.
Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

up.2016-ban véleményeztem,lehet h még a régi kiadást,fogalmam sincs mert a mintát elhasználtam,és kidobtam,A fenti okok miatt nem vettem meg akkor.
Karácsony előtt viszont megrendeltem az elixír verziót.és már ő is kellett,Az igazság az h erősebb ,mélyebb illatra emlékeztem,,,,hát igen,sajnos jól éreztem.
A fehér kupakosból itt szereztem,és ő lenne a tuti,,,mindegy ez is szuper,csak csendesebb,,,csillagot nem vonok le ezért,szuper kombináció így is,Az a fajta parfüm amit ha abbahagyunk is egy idő után,később majd újra megvesszük.....mindenki dicséri,olyan szép!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

erdspetra

2019. december 10.

Nagyon tartos es tiszta illat . Talan az eddigiek kozul ez volt a legtartosabb parfumom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.