Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancs, mandarin, jázmin, bergamot, narancsvirág, gardénia, szantál, cédrus, ámbra

Ár: 1700 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel, posta
Christian Dior Pure Poison ÜVEGÉBEN
Ár: 22000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Marcsi66

2020. január 19.

Csodálatos,bár e szépség egy hűvös Angyal érintése ,amit a mi bőrünk teszi,változtatja,egy nagyon mély tiszta szenvedélyes illattá,.
pacsalia tegnap írta h hasonlít Intimately Beckham parfümjéhez ( ebből 2 üveggel használtam el ) részben igaz ,de van különbség,minőségben intenzitásban,illatuk.hasonló,de mégis érezhető Pure Poison homályba burkolja Beckham-et,nem csodálom mert vszínű róla koppintották.
Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

up.2016-ban véleményeztem,lehet h még a régi kiadást,fogalmam sincs mert a mintát elhasználtam,és kidobtam,A fenti okok miatt nem vettem meg akkor.
Karácsony előtt viszont megrendeltem az elixír verziót.és már ő is kellett,Az igazság az h erősebb ,mélyebb illatra emlékeztem,,,,hát igen,sajnos jól éreztem.
A fehér kupakosból itt szereztem,és ő lenne a tuti,,,mindegy ez is szuper,csak csendesebb,,,csillagot nem vonok le ezért,szuper kombináció így is,Az a fajta parfüm amit ha abbahagyunk is egy idő után,később majd újra megvesszük.....mindenki dicséri,olyan szép!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Pure Poison 2004
Beckham Intimately 2006-ban jelent meg

erdspetra

2019. december 10.

Nagyon tartos es tiszta illat . Talan az eddigiek kozul ez volt a legtartosabb parfumom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Lupiluuu

2019. október 5.

Minden Poison egy személyiség ,ami felruház bennünket a saját vonzerejével. A Poison maga a királynő,a mindent elsöprő nő. A Hypnotic Poison a csábítás királynője.A midnight Poison az éjszaka királynője. A Pure poison pedig a fehér királynő,ami maga az elegancia,a kifinomult nőiesség. Míg a királynők tündökölnek a maguk szépségével,nem feledkezhetünk meg a kis hercegnőről ő a Poison Girl. Ő a maga kislányos bájával hódít néha nem kell vonzerő,csak egy kis kislányos báj 😊.

És hogy mondjak pár szót konkrétan magáról az illatról...a Pure Poison egy nagyon kellemes puderes tiszta illat,ami egyáltalán nem az észrevétlen kategóriába sorolható...sőt ! Egész nap jelen van és körbeölel az illatával, egyszerű de mégis különleges,mint egy fehér ,csipkés ,áttetsző alsónemű. Szépséges illat,amit sokan meg is jegyeznek 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Szandi1199

2019. május 28.

Először a testápolója volt meg, amit évekig használtam, imádtam! Sajnos már nem gyártják, ezért amikor elfogyott, a parfümöt vettem meg, de valahogy nem hozta teljesen azt, amit vártam.Túl virágos, túl sok nekem. Néhány havonta újra próbálom, de bele kell törődnöm, nem az én illatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

lndnmvlszl

2019. április 27.

Imadom. Nagyon tartos, tiszta es kremes viragillag! Alapjaraton nem vagyok a viragillatok kedveloje, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Phoenix19

2019. március 29.

A Poison család ékköve. Krémesen letisztult, fiatalos, ragyogó, érzéki, nagyon nőies illat. Teljesen kilóg a sorból. Az összes Poison-tól rosszul vagyok, émelyítőek és gúzsba kötnek, béklyóba vernek. Régen szerettem a fuldoklós, nehéz, púderes, régies parfümöket, de már kigyógyultam belőlük, ma már nagyon zavarnak, másokon is. Ez egy nagyon fiatalos, felszabadult és modern illat. Jázmin, narancs, mandarin, gardénia, főként ezeket az illatjegyeket érzem. A Pure olyan mint egy gyönyörű, fiatal lány, akinek pont a hamvasságában van a vonzereje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Ritus33

2019. január 30.

Szerintem intim illat, de nagyon nőcis. Rajtam annyira nem citrusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Szerintem intim illat, de nagyon nőcis. Rajtam annyira nem citrusos.

kanaka

2018. december 23.

Hosszú évek óta ez az állandó, meghatározó illatom. Mindig újra veszem. Ez az a parfüm, ami az első pillanatban sem tolakodó és mégis hosszú órákon át kitartóan velem van. Mindvégig puhán, biztonságot sugárzón körbeölel. Nekem a "bújós" illat. A citrusosság számomra egyáltalán nem jellemző. A fehér virágok is csak a kezdetkor érezhetőek igazán. Sokkal inkább kifinomult bársonyosság árad belőle, ami a szantálnak, cédrusnak és fehér borostyánnak köszönhető. (Talán van benne egy kis Kelet is.)
Ez nem lányok parfümje, hanem a nőké. Ennek ellenére nem "dög" (ahogy például a Hypnotic Poison). Hanem az a pont - vagy sokkal inkább aura -, ami mellett a másik biztonságban érzi magát. A stabilitás. Az otthon melege, A NŐ.

100 csillagot adnék, ha lehetne. Bár az eredeti kiadáshoz sajnos nem volt szerencsém (fehér kupakos), de bízom benne, hogy ő örökké elérhető lesz ebben a formában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

nyuszo

2018. november 12.

A Poison sorozat legelegánsabb és egyben a legintimebb tagja....
Nagyon bőrközeli, púderes aurát képez, mégis ott vibrál benne a színtiszta (pure!) erotika!
Maga a megtestesült hálószoba-illat....
Finom csipke...
Könnyű selyem....
Ropogós fehér ing....

Csak azért nincs ilyenem, mert van Elixírem, és a kettő tényleg nagyon hasonlít egymásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

A Poison sorozat legelegánsabb és egyben a legintimebb tagja....
Maga a megtestesült hálószoba-illat....
Finom csipke...
Könnyű selyem....
Ropogós fehér ing....

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Hát Dior ház , ez egy csoda maga a tökély , vonzó és szexi illat ! Nem érezni minden második emberen ( remek ) viszont mégis oltári ütős , megunhatatlan , van egy oldala ami egyszerűen dögös és csábító , viszont a másik oldala sikkes és elegáns ! Ezt érzem én , amikor leemelem a polcról és magamra fújom ! Magabiztosságot , szexiséget , csábítást , sikkességet , eleganciát permetezhetsz magadra ebből a gyönyörű letisztult elegáns üvegecskéből 😍🤗 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.