Dior

Ár:   $80   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   $80
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitalt kiadású highlighter.

2 árnyalatban kapható

scorpionqueen

2015. október 4.

Na ilyet sem kellett még csinálnom, hogy a kikerülés előtt töröljem a véleményem és gyökeresen újat írjak.
Az egész úgy kezdődött, hogy a Shimmer Star utódját vadászom már nagyon régóta, de még csak hozzá hasonlót sem találok (aki tud, írja már meg megjegyzésben!). Azt elsírván a Diornál azt mondták, tudják, miről beszélek, ez lesz az, amit keresek. Annyira limitált széria, hogy tesztere sem volt, az állványon helye sem. Csak megmutatta az eladó, kipróbálni sem lehetett. De ha láttatok csodát... Ez az volt. Mintha a jégvilág minden csodáját zárták volna be a csodálatos tokba. Hidegen szikrázott a levendula színtől elkezdve a fagyott rózsaszirmon át az ezüstig. A Jégkirálynő highlightere.
Addig a két használatig, amíg rajta van a szikrázó réteg. Ugyanis az csak egy halvány vékony fújt réteg. El nem tudom mondani, mekkorát csalódtam, amikor a harmadik használat után ránéztem. Kétségbeesetten piszkáltam az ecsettel, de annak bizony vége. Hogy mi marad utána? Egy nagyon fáradt, sápadt rózsaszín valami, ami Halloweenkor jó szolgálatot tesz annak, aki hullának szeretne öltözni. Bizonyos fényviszonyokban megvillan belőle valami lilás, a kagylóhéj belsejére emlékeztető árnyalat, amit nem tudok értelmezni. Ötletem sincs, hogy mire fogom használni, highlighternek ezzel visszaverődő színnel kizárt, annyira természetellenes, és LILÁN visszaverődő highlightert mégis ki és miért akarna viselni?

Ennél nagyobb átveréssel még soha nem találkoztam. Csalódtam már Dior termékekben, de ez szimpla átverés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!