Dior

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 4.

Ár:   10 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás, 2021. karácsonyi kollekció része

Hosszan tartó, zselés hatású körömlakk, amely két limitált színben érhető el. Poppy, egy csábító vörös és Corolle, egy intenzív vörös-fekete.

Tarzicia

2021. november 12.

Szokás szerint egy piros, és egy egészen sötét, majdnem fekete körömlakk jelent meg a Dior ünnepi kollekciójában. A harmadik, a 001 Bouton d'Or, egy arany csillámos top coat.
A Dior tavalyi limitált lakkjait is nagyon szerettem, most is gondolkodás nélkül lecsaptam rájuk, amint megjelentek.
A tavalyi 767 Red Wonders lakkhoz képest az idei 862 Poppy egy kicsit világosabb, élénkebb és hidegebb tónusú piros. Nekem egy ici-picit jobban tetszik ez a piros árnyalat, mint a tavalyi.
A sötét lakknál viszont pont fordítva van. A tavalyi 997 Dark Nights szerintem szebb, mert van egy különleges, pink csillámló fénye. Az idei 992 Corolle hidegebb tónusú, szinte padlizsánlila, és nincs olyan szép fénye. A különbség persze csak akkor látszik, ha a két üveget egymás mellé teszem, és napsütésben, oldalról nézem. Körmön szinte teljesen egyformák. Én imádom ezt a dögös, sötét színt.
A minőség továbbra is kiváló, ezek az üvegek meg csodaszépek, élvezet velük a lakkozás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 12.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.