Dior

Ár:   10 290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 4.

Ár:   10 290 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás, 2021. karácsonyi kollekció része

A gyöngyház fényű fedőlakk, amely fixálja és gyorsítja a körömlakk száradását.

Tarzicia

2021. november 12.

Idén is három limitált körömlakk jelent meg a Dior ünnepi kollekciójában, a piros és az egészen sötét mellett a harmadik most is egy áttetsző, csillámos fedőlakk.
Önmagában is szép, de hivatalosan top coat, én is így használom. Bármilyen lakkot ünnepivé tud varázsolni, nem csak a limitált pirosat és a sötétet. Én pl. a nude színű lakkjaimon is nagyon szeretem, nem túl feltűnő, mégis kicsit ünnepi hangulatot ad.
Lehet, hogy gyorsítja az alatta lévő lakk száradását, igazság szerint ezt nem figyeltem. A biztonság kedvéért én mindig elég sokat várok, mire frissen lakkozott körmökkel bármihez nyúlok. De az biztos, hogy védőréteget képez a színes lakkon, még ha nem is olyan szuper keményet, mint amilyet a Dior Gel Coat tud.
A tavalyi és az idei ünnepi kollekció piros és sötét lakkjai nagyon hasonlítanak egymásra. Az idei 001 Bouton d'Or csillámos lakk viszont teljesen más, mint a tavalyi 001 Golden Snow. Sokkal elegánsabb, visszafogottabb, már amennyiben ez a jelző egy csillámos lakk esetében helyénvaló.
A lakk maga ugyanúgy áttetsző, de a tavalyiban szögletes és viszonylag nagy, arany glitterek vannak, a fénye pedig hideg. Ebben az ideiben sokkal kisebb csillámok vannak, arany és ezüst vegyesen, a végeredmény pedig egy meleg tónusú, aranyló fény. Ezt a lakkot szerintem nem csak az ünnepi szezonban lehet használni, hanem egész évben, ha valaki egy kis csillogásra vágyik. Az üvege meg gyönyörű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 12.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Triacetin 0 0