Dior

Ár:   €25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wey1122, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 8.

Ár:   €25
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2016-os őszi Skyline Collection része

A szemöldök gyors és könnyű formázását, kitöltését lehetővé tévő szemöldökceruza.

3 árnyalatban kapható: 001 Blonde, 002 Soft Brown, 003 Dark Brown

Cannes

2018. június 18.

Nagyon tartos szeretem igazi minoseg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Nagyon tartos szeretem igazi minoseg!

Wey1122

2018. május 23.

Volt egy Dm saját márkás szemöldökceruzám ami teljessen tette a dolgát és elfogyott gondoltam kipróbálok valami luxust is. Mac volt vele versenybe. Mac 0.9 gramm 19 Euró Dior 1.5 gr 25 Euró. Így a Mac kiesett kiütéssel és a Dior győzőtt!
Imádom a külsejét,tekerős masszív kemény anyagot rejt a belseje. Ami nem tetszik az a hegye.Nincs olyan hegye,mint a ceruzának.Szóval akinek ritka szemöldöke van és korrekcióra szorul annak nem ajánlom,mert szerintem nehezen boldogulna vele.
Nekem elég sűrű szemöldököm van így nem szorul nagyobb beavatkozásra. Tényleg szebb lesz a smik vele az összhatás és 12 órát ott marad ahová feltettem.Ez is olyan termék ami nélkül lehet élni.
Amit ígér nekem azt hozza szóval 5 csillag és szerintem ez a mennyiség egy darabig elég lesz!
2018.05.23 Lassan 2 ève megvan ez a termèk,imàdom :) Mèg nem talàltam hozzà foghatòt! Kàr nem gyàrtjàk màr! Ez a termèk som plussz csillagot èrdemel egèsz nap tart mèg sose hagyott cserbe ! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

csillog11

2016. november 9.

A 003 sötétbarna árnyalatban vettem meg. Tél típus vagyok, hófehér bőrrel, kék szemmel és sötét hajjal. Ez egy hidegebb tónusú barna, illik a színeimhez. Könnyű vele dolgozni, de a vékony szemöldökűek esetében nagyobb precizitást és odafigyelést igényel. Tartós, minőségi termék, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Ciprus

2016. október 31.

Nagyon szép a végeredmény könnyű használni nagyon tartós

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 31.

Nagyon szép a végeredmény könnyű használni nagyon tartós

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.