Dior

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,09 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   $29
Kiszerelés:   0,09 g
Lelőhely:   parfümériák, online

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • biztosítja a kész szemöldök egy pillanat alatti formázását
  • elmélyíti a tekintetét
  • hosszan tartó hatás

6 árnyalatban kapható

bugeyes

2019. október 15.

Én nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket. Mióta megvan, az ABH-ceruzámat is félre raktam. Nagyon könnyű és gyors vele dolgozni, szépen fog, pigmentált, és iszonyú tartós. Az ára persze neki is borsos, de legalább minőség is párosul hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

knoncs

2019. június 18.

Számomra az eddigi legjobb szemöldökformázó termék, amit próbáltam.
Hétköznapokra csak úgy szép gyorsan formára igazítom vele a szemöldököm, különlegesebb alkalmakra egy (szintén nagy kedvenc) Oriflame-es szemöldök púderrel töltöm ki a hiányos részeket.
Nagyon szeretem, pici, hegyes formája miatt nagyon könnyen lehet vele dolgozni bármilyen szemöldöktípus esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Számomra az eddigi legjobb szemöldökformázó termék, amit próbáltam.

berenyiagness

2019. május 7.

Szuper termék, imádom. Remekül lehet vele dolgozni egyszerűen szép ívelt szemöldököt tudok vele varázsolni. A kis kefe a végén pedig segít megfelelő irányba fésülni. A dupla hatás érdekében megvettem az All Day Brow Ink-t is, amivel még jobban kitudom emelni a szemöldököm ha szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

maritime

2018. július 15.

Sokféle szemöldökformázót kipróbáltam már, de ez valami hihetetlenül jó. Azóta már nemcsak a 01 Universal Brown van, hanem 02 Universal Dark Brown is, illetve Auburn árnyalatok. Nekem a 02-es változat van meg. Alapvetően sűrű a szemöldököm, de az itt-ott hiányzó szálakat szemöldökceruzával szoktam megrajzolni. Talán sokak számára elég drágának tartott termék, de megéri a befektetést, hisz tényleg egy szuper minőségű szemöldökceruzát kapunk érte. Kár, hogy a belső ceruzabél nem túl hosszú benne, meglátjuk meddig lesz elég. Biztos, hogy újra fogom vásárolni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Regi84

2016. szeptember 12.

Szerintem túl vékony... Akinek tényleg meg kell rajzolnia a szemöldökét talán beválhat, de egyébként ha valakinek csak egységesíteni, szinezni, rendezni kell arra sajnos nem alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

scorpionqueen

2015. augusztus 9.

Tudom, hogy mostanában nem túl népszerűek szemöldök fronton a ceruzák, de ez egyszerűen tökéletes. Soha, semmivel olyan hamar nem sikerült megcsinálnom a szemöldököm, mint ezzel a kis csodával. A bél keménysége teljesen ideális, se nem túl puha, se nem túl kemény. Satírozó mozdulatokkal is könnyedén lehet vele dolgozni, amin eléggé meglepődtem, ceruzával még eddig nem sikerült oda-vissza satíroznom a szemöldököt. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.