Dior

Ár:   15 590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brondegirl, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   15 590 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes alapozó, amely 24 órás viseletet biztosít. Teljes fedés, mégis könnyű érzet a bőrön. Természetes matt "második bőr" hatás.

24 árnyalatban kapható

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó 021
Ár: 9500 , Eladó: pancsolos84
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki átutalás után Foxposttal, vagy személyesen.
potyike

2019. május 12.

Nem vagyok elájulva tőle, kicsit narancsos színe van rajtam. Maszkhatás nincs, nem nehéz. Bőröm nem problémás, ezért fedésről nem tudok nyilatkozni. Olcsóbb alapozóval (pl. Clinique) összehasonlítva nem tud többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

Sziszekmiszek

2019. május 11.

Megtaláltam a számomra tökéletes alapozót! A színt ugyan nem sikerült belőni teljesen, de kis sötétítő mixxel jó. Normál bőröm van, T vonalban zsírosodásra, fényesedésre hajlamos. Ez tökéletes rá, nem szárít és nem is kell rápúderezni. Nem ragad, mint az Estee Lauder double wear. Egyébként az is szuper, de ez sokkal jobb még annál is. Nagyon jól fedi a rosaceámat,de semmi maszk hatás. A fényképeken olyan vagyok szó szerint, mintha retusálva lenne a kép. Én közelről sem látok hibát. Szerintem nem ül meg a ráncaimban sem.Jól lehet rá sminkelni, szinte kizárólag por alapú bronzosítót, pirosítót használok s ez jó alap hozzá. Nem ragad bele minden mint az EL DW-be. Nem lett pattanásom sem tőle. Igaz kicsit húzós az ára, de 40 ml van benne nem 30. Így kicsit barátságosabb. A műanyag, amiben van, nem túl szép, de nekem ez nem is olyan fontos. Végig próbáltam már minden agyondícsért drága alapozót (Lancome, Vichy stb) de ez maximálisan a legjobb. Már december óta használom napi szinten, 1/3-a még megvan. Nyárra megvettem a Dior Forever skin glow 2CR számú alapozót, ami szintén szuper,csak az ugyanúgy ragad, mint a DW, majd arról is írok.
A drogériás alapozókhoz képest ez tényleg màs dimenzió, s nem csak az árára gondolok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

berenyiagness

2019. május 7.

Most először próbáltam ki jóval drágább alapozót a kelleténél de nem csalódtam benne. Eddig L’orealt használtam de a végeredmény közel sem volt az igazi mint ahogy szerettem volna. Sajnos nem vagyok egy sminkmester és az alapozókkal mindig meggyűlt a bajom de ezzel egyszerű dolgozni, könnyű a felvétele és ecsettel pikkpakk eldolgozható. A Dior üzletben a hölgy kézségesen segített a tökéletes árnyalat kiválasztásában és fel is vitte az arcomra így egy két trükköt is sikerült ellesnem tőle, így azt hiszem megtaláltam a tökéletes alapozómat végre, hosszú keresés után. Igaz én sokkal kevesebbet használok mint amennyit ő feltett mert szeretnék természetes maradni de valóban ahogy reggel felteszem este pont ugyanúgy áll, nem szárít és nem fénylik az amúgy is zsíros bőröm, mindenkinek ajánlani tudom de kérje ki tanácsadó véleményét a tökéletes árnyalat megtalálásához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

senskin

2019. március 8.

Sokkal mattabb, szerintem a teint idol-nál sokkal erősebb fedésű. Ha lecserélem a Lancomom, nagyon úgy néz ki, hogy a Dior glow lesz a nyerő választás, mert ugyan ez matt, de az meg kiemeli a természetes ragyogást, ami nem csillogás ugye, de valahogy szebb bőrképet ad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Polett27

2019. február 23.

Megfelelő aláhidratálással az eddigi legjobb alapozóm , hozzá kell tennem végig jártam a nagy smink márkákat és mindegyiknél csalódás lett a vége sajnos . Ő bevált :) építhető , maszkhatás és oxidáció nélkül teszi tökéletessé a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Vicus7

2018. június 27.

Nekem a 035-ös árnyalat van meg. Illeszkedik a bőröm színéhez. Szépen fed. Nekem zsíros a bőröm így nem szárítja, de nap végére nekem is fényes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Moni86

2018. május 27.

Szeretem. Jó az illata. Az állaga is. Nem maszkosít. 5 óra elteltével fénylik kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

florcsiii

2018. április 26.

Nekem is a 020-as árnyalat van meg. Teljesen hozza azt, amit ígér. Már minden primeremet használtam alá és minddel ugyanolyan jól működött, szóval tőlem már ezért is kap egy csillagot. Az arcomnak "csak" annyi baja van, hogy néhol száraz foltos, ez az alapozó nem szárít tovább és nem is emeli ki ezeket a részeket. Telefont, zsepit kicsit megfogja, a ruhákat nem. Maszk hatása nincs, de az előző hozzászólóval egyet kell értenem, mert nagyon közelről tényleg más képet mutat, mint messziről. Estére ugyanazt látom a tükörben, mint reggel. Nekem ez a műanyag csomagolás egyáltalán nem tetszik, nem is értem hogy gondolták. Szerintem nem a világ legjobb alapozója, de szívesen nyúlok érte reggelente, sosem hagyott eddig még cserben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

szeliger

2018. április 11.

020 árnyalatban. Néha megbolondulok és a járt utat járatlanra cserélem. Számomra a smink játék és kikapcsolódás, igazi flow élmény, nagyszerű dolgonak tartom, hogy egy kis festék segítségével mennyit tud változni egy arc. Ugyanakkor a maszkok a színházba valók, az alapozók vonalán is ezért rendszerint gyenge-közepes fedésű, természetes hatású alapozókat használok. Full coverage gyakorlatilag soha, de mielőtt átlépném az ötvenet, ki akartam próbálni a photoshop arcot, egyszer élünk.
Úgy tűnik, trendi most a műanyag, csőrös flakon és ezt alapjában értékelem is. Könnyen kezelhető, látom, hogy még mennyi van benne és azért a tervezők a flakonokat úgy építik fel, hogy egy kis charme megmaradjon. A szokásos lépték helyett ezúttal 40 ml van a tubusban, ezt is csak később vettem észre. A színválaszték jó nagy, bár én a világos középmezőnybe tartozom, sok hasonló árnyalat közül kellett kiválasztanom a megfelelőt.
A tubusból kinyomva érezhetően erős az alkohol szag, az alkohol elpárolgása után enyhe, friss virágos illat marad a bőrön. Az alapozók felviteléhez nem tudok megszokni mást, mint a kezemet, ebben az esetben is így használom. Szépen eldolgozható, jól építhető alapozó, de az én másfajta finish-hez szokott szememnek közelről nem tökéletes a végeredmény. A bőrt jól alá kell hidratálni, a vékonyabb, szem alatti bőrterületen csak óvatos kézzel szabad alkalmazni, mert a pórusokkal, ráncokkal meggyűlhet a baja. Kb. egy méter távolság felett már tökéletes bőrképet, nagyon szép, természetes ragyogást mutat, az intimszféra távolságban lennének azért kritikus mondataim.
Nagyon dicsérendő, hogy a nap folyamán szépen tart és nem szárítja szét a bőrömet (mint pl. a MAC Studio Fix, ami teljesen kifacsarja a bőröm nedvességtartalmát). Szerencsére pikkelyesedés sincs, a bőr felszíne estére is szép, sima felületű.
Összességében nekem maradnak a második bőr alapozók a kedvenceim, de alkalmanként jól jöhet a teljes fedés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.