Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Keleti-fás illattípus (liliom, őszibarack, grapefruit, bergamott, rózsa, kardamom, magnólia, fahéj, szantálfa, kókusz, vanília, cédrus).

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dior Dolce Vita edt 10 ml fújós
Ár: 4.300,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Ár: 2300ft , Eladó: mariann33
Állapot: 5ml parfümszóróban, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó
vnojesz

2019. május 24.

Kedvenc! Boldogság! Nyáron vettem először, mikor kisfiam 4 éves volt. Nyaralásra ezt vittem magammal. Akkor mondta a kis drága, hogy tengerpart illat. Úgyhogy azóta is a mi családunkban ez a tengerpart illat. :)
Kb. hatszor vettem belőle kizárólag 100 ml-es kiszerelést, de egyszerűen nem tudom megunni. Mindig kell belőle itthon lennie. Többször megdicsérték rajtam. Én egész évben használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Platina890413

2019. április 19.

Véletlenszerűen találkoztam ezzel az illattal nyáron. Mondanom se kell,számomra annyira különleges volt,hogy amint lehetett már rendeltem is online.Megérkezett, a kis 30ml -em. - (búja illat ami egyedi) .Rajtam a fás tónusok dominálnak ,én nagyon szeretem mert nem tucat illat. Határozottan egyedivé teszi a viselőjét. Karakteres illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Feketehattyú

2019. február 14.

Rajtam pez cukorka illatú. Gyerekkoromra emlékeztet :)
Kicsit fanyar citrusos, de mégis édeskés. Annyira egyben van az illat, hogy a citrusos jegyeken kívül jóformán egyik összetevőjét sem érzem ki, mégis úgy tökéletes ahogy van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Rajtam pez cukorka illatú. Gyerekkoromra emlékeztet :)

Phoenix19

2018. december 9.

Ha költő lennék ódákat zengenék a Dolce Vita-hoz, de nincs költői vénám, ezért csak a magam egyszerű módján fogalmazom meg elismerésemet és szeretetemet az illat iránt. Évtizedek óta nem halványuló imádat övezi részemről. Azon kevés mainstream illatok egyike ami nem tudott számomra érdektelenné válni. Bársonyosan fűszerezett fás illat, mely annak ellenére, hogy 1994-ben született mégis az annál régebbi idők napfényes Itáliáját idézi francia parfüm létére. Monica Vitti komédiáinak filmkockái elevenednek meg előttem, luxusjachtok, elegáns partyk, úri passziók. De hagyjuk a mozit. Kifújáskor felsejlik L'Artisan Al Oudh köménye, ami ad egy izgalmasan erotikus indítást. Az illatjegyek közül kiemelkedik a fahéj, mellette halkan búgnak a szantálos, bergamottos, cédrusos akkordok. Nagyon fülledt illat, fülledtsége harmóniában van a nyár forróságával. Ezt a fajta bujaságot, a csitulni nem akaró, túláradó erotikus rezgést nem tudom társítani az őszi avar látványával, sem a januári fagyokkal, sokkal inkább egy forró tengerparton vidáman hempergő, szerelmeskedő fiatalokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Timi8

2018. november 2.

Update: az aranylòan vöröslő faleveles, még napocskás de már őszies időjárás kedvez neki. Ilyenkor a legeslegszebb! Szabad téren, természetben sokkal mutatòsabb mint a zárt térben, irodában. Felpontozva!

Ha valaki, akkor én aztán tényleg ùgy imádom az illatát ahogy van! Nekem sajnos a barnás kupakos kivitelhez nem volt szerencsém, én csak a képen láthatò (ùjabb, reformulált) változatát ismerem. Baromira elegáns, finom illat, viszont rajtam ijesztően más arcát mutatja mint rajtatok! Mintha teljesen más parfümöt jellemeznénk! ...vagy az orrom/agyam buta hozzá, esetében magam sem tudom. Rajtam ugyanis nyoma sincs lágyságnak, balzsamosságnak, édességnek, krémességnek, kòkusznak meg pláne. Kifejezetten száraz (itt-ott szùròs-szálkás, karcos indìtásù) egyértelműen fás illat. Egy szép sárga Faber-Castell szìnesceruza. Amùgy rajtam egy az egyben Serge Lutens Feminité du Bois. Attòl csak amiatt váltam meg mert rajtam bizonyos fázisaiban átmegy szinte maszkulinba, a Dolce Vita is egyensùlyoz a kettő közt de inkább megmarad nőinek. Az üvegét külön imádom, a szìn a forma valòban Dolce Vita-életérzés. Sajnos az illata viszont nincs összhangban ezzel. Egy ilyen névvel fémjelzett illatnak számomra sokkal kerekebbnek és édesebbnek (akár mézesnek is) kellene lennie, amìg nem illatoltam, csak olvastam ròla, olyannak képzeltem mint a régi Laura Biagiotti Venezia-t megbolondìtva egy kis Estée Lauder Bronze Goddess-szel. Na, de ha egyszer baromira nem ilyen! Mit lehet tenni? Ez van, elfogadtam, megszerettem, ùgy ahogy van. Rajtam egyébként konkrétan kimért, olykor kissé távolságtartò is. Ősszel pedig kifejezetten melankòlikus oldalát mutatja. Tehát rajtam sajnos baromira nem hozza a D.V.életérzést, csak emiatt -pont. Ettől függetlenül tervezem beszerezni Őt is, csak hát, elé szoktak tolakodni...pedig most jönne el nálam az Ő ideje, gyakran gondolok rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Verona5

2018. augusztus 6.

Amikor korábban, valamikor a hűs tavaszban próbáltam, ijedten kaptam el az orromat, mert annyira túláradó édes boldogságot sugárzott, hogy éreztem, ez nem én vagyok! De ma a 33 fokban, a M. hűvöséből kilépve a napra ez az isteni kis arany gyönyörgömböc illat teljesen magával ragadott és az aszfaltos parkoló ellenére az olaszoknál éreztem magamat és a "valahogy ebből legalább egy fújóst be kell szereznem" érzés kerített hatalmába! Jelen pillanatban csakis öt csillag lehet az értékelése - még mindig itt díszeleg rajtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

dorottya96

2018. július 10.

Ó hát ez az illat egy nyári csoda! Balzsamos, lágy, kellemes, bújós finomság. Nem kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. július 6.

Évek óta a legkedvesebb legideálisabb illat egy 50 feletti nő számára, de.....10 évvel ezelőtt is az volt és azóta töretlen a szerelem :-) nem tudom meghatározni melyik illat ami fogva tart de szerintem az összhatás a lényeg, tartós finom és nekem ennyi elég **************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 6.

nkatika

2018. május 14.

Kócos szöszke lányka kacagva szalad a tavaszi szélben. Ő az!
Huncutul édes, nekem ő a Dior édes mérge. A csini, csillogó üvege már ránézésre is sugallja azt a vidámságot, amit a bőrömmel érintkezve én is érzek, amikor csak fújom. Nagyon tartós, kiadós illat, vigyorra csábít folyton. Napsárga életeigenlés. Éljen a tavasz, éljen a nyár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Kócos szöszke lányka kacagva szalad a tavaszi szélben. Ő az!

szeliger

2018. január 5.

Ahányszor csak látom, mindig megcsodálom az üvegét, annyira szép! Sajnos az illatot viselni nem esik olyan jól, rajtam végig a szantálfás jegy dominál, a vaníliától és a fahéjtól bódítóan édes. Összességében valami nagyon ó és avitt érzésem van tőle, megsárgult pergamenek zizegnek a szantálos fiókból. Annyira nagy a szakadék az üveg formája-színvilága és a parfüm között, az üveg meleg, napsugaras hangulatú, az illat pedig a hűvösebb Németalföldre visz képzeletben. Nem hiszem, hogy valaha is betáraznék belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)