Dior

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm illatcsalád: orientális-fűszeres

Parfüm összetevők: bergamot, mandula, narancsvirág

Ár: 5 ml / 10 ml 2.100 Ft / 2.700 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

kissditti

2020. június 13.

Nyári, citrusos parfümnek ajánlották... mit mondjak, ez valóban az! Gondtalan, üde,kánikulai, nyaralás fílinget adó illat! Nagymamámnak volt 4711, mindig szagolgattam,nagyon szerettem az illatát. Ez arra emlékeztet egy az egyben! 😃 Ja,és attól persze lényegesen tartósabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Gladys

2018. május 25.

Az Avonos Today parfüm hasonlít rá, csak ez nem annyira fullasztó. Kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

narcissus

2017. április 15.

Igazi nyári illat, de sajnos nem vagyunk nagy barátok. Totális citrom-bomba, friss, üde, könnyű illat, de szerintem semmi köze az "orientális-fűszeres" illathoz, én legalábbis nem érzem. Valójában egy tucat-parfüm, csak a neve miatt adják olyan eszméletlenül drágán. Nem éri meg.Nagy jóindulattal 3 csillagot ér nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 15.

Mumus30

2017. január 16.

Maximálisan tartós parfüm! Nyári illat és van benne valami utózönge amitől én a rabja vagyok. Kifejezetten azt a részét kedvelem az illatnak, amikor már lecsendül, mert akkor hihetetlenül finom illata van. Nagyon kacér, vagány és szexi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

radinm

2016. január 23.

Zseniális! Dior szerelmeim száma ezzel a citromos fincsiséggel ötre emelkedett😊. Tavasszal kaptam fújóst belőle, akkor nem becsültem meg, azóta viszont sokszor kaptam azon magam hogy vágyakozva gondolok rá. Szerencsémre sikerült csere útján hozzájutnom és most már többé nem eresztem, összetartozunk. Nekem annyira isteni finom, egyfolytában mosolyoghatnékom támad ha viselem. Nagyon szeretem Őt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

3tara2

2015. október 20.

Szeretem és szeretni fogom annyira,hogy mindig ott lesz a parfüm gyűjteményemben. Egy olyan tocsogós,zuhogós,szélfújta napon próbáltam ki,amikor az embernek élni nem volt kedve,nemhogy dolgozni!
Csodát tett a frissítő citruskavalkád,aztán megszelídült és egész nap pozitív érzéseket pumpált belém. Még most is érzem a citromos,bergamottos fincsi virágillatot.
Ráfújtam a nagylányomra is,akinek kikerekedett a szeme:Anyukám,ez jó! - mondta.
Nem tucatillat.Nem szeretem a tucatillatokat!
Biztosan nem fog velem szembe jönni! És engedtessék meg - elfogult vagyok Diorral,tehát nálam max pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 20.

Ráfújtam a nagylányomra is,akinek kikerekedett a szeme:Anyukám,ez jó! - mondta.
Nem tucatillat.Nem szeretem a tucatillatokat!

Marcsi66

2015. augusztus 10.

Az Ő világába nem szeretnék belépni.Tegnap teszteltem egy mintából,szerintem borzasztó,citrusos fűszeres valami nagy rosszaságot sikerült összehozni,nem mondtam volna meg erről az illatról h DIOR sajnos olcsó kis katyvasznak tűnik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 10.

sminkesmas

2014. november 23.

Imádom a citrusos parfümöket, nagyon sokat vártam tőle, jól meg is fizettem az árát, talán ezért is csalódás.
Régi idők kölni vonalára emlékeztet, ha nem lenne ráírva, hogy dior, biztos sokan azt hinnék, hogy a 4711 valamelyik kiadása.

4 csillag csak jóindulattal, 3 lenne szívem szerint, mert hiányzik belőle az a bizonyos dior plusz..na de ha a 4711 adta volna ki, akkor meg 5 csillagot érne..szóval 4...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)