Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2020. január 14.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

24 órás extrém bőrápoló és concealer. Egyetlen mozdulattal ez a többcélú termék elrejti a szem alatti karikákat, a helyi vörösséget, a foltokat és a tökéletlenségeket anélkül, hogy beülne a ráncokba. Hibátlan arcbőrt biztosít reggeltől este.

30 árnyalatban kapható

Losy80

2020. május 28.

Annyira, de annyira imadom a Dior termékeket, szinte rögtön megvettem, ahogy megjelent Magyarországon még télen, de sajnos nem váltotta be a reményeimet,pedig nem láttam negatív kritikát róla sehol. Sajnos nekem a szemem alatt vannak már ráncok (40 éves vagyok ) és borzasztóan meglátszik bármennyire is vékonyan kenem és fixalom (Laura Mercier Secret Brightening púderral ). Nekem nem igazán sötét a szemem alatt, viszont szeretem világosítani. Megtartottam, mert a fedése kiválló és az arcom többi részén működik, de szem alá többszöri negatív kisérlet eredményéből tanulva nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

manetto

2020. február 25.

Még csak 3 napja használom, de eddig nagyon tetszik. Olyan, mint egy alapozó és egy korrektor egyben. Pont ilyet szerettem volna, ez jön velem napközben. Nagyon szép a fedése, nem pattogok ki tőle, nem irritál. A színt nagyon jól eltaláltam, tökéletes a bőrömhöz az 1CR. Eddigi teljesítménye alapján abszolút megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.