Dior

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. február 15.

Ár:   17 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

"Hosszú élettartamú alapformula az arcszínt hibátlaná és egyenletessé varázsolja reggeltől estig. Ez a fluid nem csak a bőrt díszíti: nap mint nap javítja a szépségét egy aprólékosan kiválasztott bőrápoló összetevőkkel gazdagított képlettel, hogy felfedje a bőr teljes érzékiségét. Ragyogó hatást biztosít, SPF35 fényvédőt tartalmaz."

Ár: 7500/db , Eladó: Rencsi93
Állapot: Új, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes/Posta
Dior Forever Alapozó 0N
Ár: 10000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Képen látható, kb 3-4ml hiányzik belőle összesen , Helyszín: Budapest, Nyugati-Lehel, fizetés: Személyes átvétel
Sziszekmiszek

2019. május 26.

2 CR színeben vettem meg az eladó ajánlására. Nos, a színválasztás tökéletes lett. Ennyire még soha, semmilyen alapozó nem passzolt a bőröm színehéz. Eredetileg a Dior Undercover alapozót használom már hónapok óta, de nyárra akartam valami lágyabbat, szellősebbet és a D-ban ezt ajánlották.
Szerintem sokban hasonlít az Estée Lauder Double Wear alapozóhoz. Felkenés után nekem mindkettő ragad, várni kell, míg megszárad a sminkelés folytatása előtt. Sőt, utána is ragad egy kicsit. A por alapú termékek, amiket használok, nem igazán kompatibilisek vele. Jobban szereti a krémes textúrájú pirosítót, kontúrozót és szemhéjfestéket. A végeredmény olyan, mintha semmi, de semmi alapozó nem lenne rajtam csak közvetlenül az arcomra kenném a festékeket. Természetesen a bőrhibákat teljesen eltüntetni. Aki kedveli a naturalizmust, annak biztosan tetszik. Nem fogom újra venni, maradok a Undercovernél, csak meg kell találnom a tökéletes színt. Pattanást ez sem okozott, nem szárított stb. Ez egy jó minőségű alapozó, de nekem ez a naturalizmus nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Mila85

2019. május 15.

Itt vásárolt 20ml tesztert On árnyalatban kezdtem el használni. De 3 használat/próba után se lett szerelem. Örülök hogy nem vettem meg boltban a rendes kiszerelést, jó drágán. Több féle alappal is próbálkoztam (pc száraz bőrre való fényvédős hidratáló, sima akrckrém, primer, stb), de mindegyiken ugyanúgy viselkedett, száraz vízhiányos kinézetű lett a bőröm tőle pár óra után. Nem igazán láttam a glow hatást. Nagyon sajnálom. A szín kb elmegy, de ha nagyon fehér porcelán bőrű lennék sötét lenne, rajtam eleve minden sötétebbre oxidálódik. Az illatában én mintha érezném az alkohol szagát is, de lehet csak bebeszélem, mert látom hogy nagyon elől van. Egy ilyen árú terméktől sokkal jobb összetevő listát várnék. Az én bőrömön valamiért nagyon nem működik. De még lehet teszek egy két próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Lulufej

2019. április 23.

Egy használatra elegendő tesztert kaptam egy rendelésemhez a sima Forever-ből és ebből a Glow változatból. Mivel kombinált a bőröm sisem nyúlok a olyan alapozóhoz, ami nyomokban tartalmazza a nevében, hogy glow, radiant, dewy...stb. Amikor felkentem nem tetszett, de egy 5 perc elmúltával egyszerűen imádtam. Túl azon, hogy az árnyalat tökéletesen passzolt, természetes volt a hatása, szép fénye volt, sokáig tartotta is magát... nagyon gondolkodóba ejtett, hogy beszerezzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Rencsi93

2019. március 19.

Egy mini tesztert kaptam egy párizsi Marionnaud parfümériában 2N színben. 2 éve használok egy DG Perfect Matte alapozót, szóval miután egy reggel kipróbáltam a Skin Glow alapozót csodálkozva vettem észre a különbséget: Az isteni uborkás illata (nem tolakodó és nem is szintetikus illat), felkenés után élénkebb-egészségesebb az arcbőröm színe, ráadásul egységes, szinte pezsgően üde (előtte aláhidratáltam egy MAC primerrel) és nem érzem "nehéznek" az arcomat, szóval könnyed, ellenben a DG-vel. Az állaga is könnyed, de nem túl folyós, fel kell rázni használat előtt. Eldolgozását duofibre ecsettel végeztem és míg a DG-nél sietnem kellett, mert beszáradt és maszkos lett, itt ezt nyugodtan végezhettem el. Púderrel fixáltam. Abszolút építhető, bőrproblémákat nem tudom, hogy elfed-e (?), viszont hegeket igen. Tartóssága kicsit jobb, mint a DG, reggeltől esti lemosásig egész jól bírta primerrel, kicsit talán megkopott, de ezt csak én láttam. Az összetevői is jók. Összességében én átváltottam erre, pár nap múlva érkezik is hozzám, és kb 13-14ezer ft-ot fizettem rá, ami ár-érték arányban jó, főleg hogy nekem a DG jóval drágább volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

senskin

2019. március 7.

Valóban egy kiváló alapozó a Lancome ról átváltok majd rá. A parfümériában kisebb mintákat kaptam és előtte azt sem tudtam létezik! Nagyon jó , hogy rátaláltam, még a kombinált bőrömnek sem sok. Még kipróbálom a sima forevert is, és majd úgy döntök. :)
UP: Igen ! Tökéletes! A teint idolt használom, de úgy érzem ez lesz a nyerő! Annyira természetesen kiemeli a bőr egészséges fényét, de nem csillogok ám tőle! Zseni egy alapozó, kár, hogy nem ismertem előbb! :) Agyon dicsérem, de megérdemli! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

gabbica

2019. február 21.

3 hete hasznalom ezt az alapozot. Nyaron az Armani Luminous Silkre eskuszom, telen erosebb fedesre van szuksegem, igy tettem egy probat vele. Kezdjuk a pozitivumokkal...Nagyon szep, termesztes, ude finishe van, sok arnyalatban kaphato, igy konnyu megtalalni a tokeletesen illeszkedot. Kozepesen fed,kisebb pattanasokkal siman megbirkozik,egysegesit, epitheto es nem lesz maszkos a hatas. En siman kezzel szoktam felvinni es hiphop babaarcot csinal. Nekem alapvetoen szaraz a borom, bosegesen hidratalok telen, emiatt sajnos hajlamos lefolyni az arcomrol delutanra, es az apro rancokba is beleul. Tegyuk hozza pudert nem szoktam ratenni.
A csomagolas szep, diortol elvarhato minoseg, pumpalos kiszereles, amivel jol adagolhato.
Osszessegeben nem mondanam, hogy nem vagyok elegedett, lehet hogy a februar vegi sapadt arcom nem szeretem es errol nem ez az alapozo tehet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.