Dior

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   $45
Lelőhely:   parfümériák, online

2020. Golden Nights kollekció karácsonyi kiadás

Ragyogó hatású pirosító, 353 Rose Frisson árnyalatban.

florcsiii

2020. november 23.

Szeliger véleményét nehéz kiegészíteni, de megpróbálom.
Én kipróbáltam az ecsetet, ami óvatosan is brutális mennyiséget vesz fel, aminek első alkalommal meg is lett a látszata :D. Azóta nem is használom.
Maga a pirosító szerintem elképesztően szép, az egyik legszebb limitált darab, amit valaha láttam bárkitől.
A csillámok gyönyörűek benne, nem túl nagyok és nem is túl kicsik, viszont egésznap ott vannak, ahova tettem őket.
A pirosító színe tényleg univerzális, szerintem ez mindenkinek jól áll.
Úgy vettem észre mintha gyorsan fogyna, de lehet azért van, mert először a saját ecsetével próbálkoztam, az meg felvett a kb. 5 grammból 4-et.
Müllerben 17.500 Ft körül volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Szeliger véleményét nehéz kiegészíteni, de megpróbálom.
A pirosító színe tényleg univerzális, szerintem ez mindenkinek jól áll.
Müllerben 17.500 Ft körül volt.

szeliger

2020. október 25.

Az idei karácsonyt érintő, összes eddig napvilágot látott téli kollekcióból két dolgot néztem ki magamnak, ez volt az egyik, amire azt mondtam, hogy igen, feltétlenül. Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar boltba kerül, ahogy megláttam, le is csaptam rá.
Bársonytokban lapul a klasszikus lakkfekete dobozka. Rúgós műanyag zárral nyílik, belül a fedélen hatalmas tükör. Kicsi ecsetkét csomagoltak hozzá, a minőségét nem tudom, mert inkább a saját pirosító ecsetemet használom, bár még bevetésre kerülhet szükség esetére ez a pótecsetke is. A kis műnyag védőlapkát levéve, hah... gyönyörűség. A rányomott hópehely minta a logóval, az egész pirosító az apró aranyló csillámokkal...kellett egy mély levegő, hogy hozzá tudjam érinteni az ecsetet. A pirosító maga kicsit jobban porzik, mint amit elvárnék tőle. Én természetes szőrű ecsetet használok, aminek kissé merevebbek a szálai, mint a szintetikus szálú ecsetek esetében, ezért az ecsetsuhintás helyett inkább csak az ecset fejének hozzáérintése a megoldás. Az arcon már semmi probléma, szépen és egyenletesen lehet felvinni.
Az üzletben megnézve még nem gondoltam rá, de itthon alaposabb megtekintés után már beugrott, hogy meglehetősen hasonlít a Nars Orgasm pirosítójára, talán a Nars egy árnyalattal mélyebb. A benne található egészen apró aranyló csillámok nem csupán a felszínen találhatóak, az egész festék tartalmazza őket. Diszkógömb hatás fel sem merül, apróbbak ezek, inkább szép fényt adnak a pirosítónak. A szín szerintem univerzális, képtelenségnek tűnik túltolni, pont azt a pírt adja, ami a téli időszakban jól mutat.
A tartósság rendben, felteszem reggel és nagyjából a helyén marad egész nap.
Szóval hölgyek, bátran ajánlom, nagyszerű darab. Az urak figyelmébe még inkább ajánlom, ha karácsonyi meglepetésben gondolkoznak, ezzel a pírral elég biztosra mehetnek, adott a hangulat, jól használható a szín és elegáns az egész, úgy, ahogy van.
A kis porozás ellenére is megadom az öt csillagot, öröm kézbevenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

A tartósság rendben, felteszem reggel és nagyjából a helyén marad egész nap.
A kis porozás ellenére is megadom az öt csillagot, öröm kézbevenni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.