Dior

Ár:   13 759 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annama, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   13 759 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Egy friss, világos szín, mely rózsás pírré alakul felvitelkor, alkalmazkodik a különféle arcszínekhez, mivel reagál a nedvességre minden bőrtípuson. Természetes, egészséges ragyogást ad az arcnak.

Ár: 5000 , Eladó: andievincze
Állapot: új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Utalás után postázom
5000Ft - Dior Healthy Glow Booster Arcpirosító
Ár: 5000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Mrsvecsey

2018. augusztus 13.

Finom,baba rózsaszín színű,hűvös,nagyon tartós kis pirosító.Bár az alabástrom bőrű barátnőmnek jobban áll mint az én sárgás arcomon nagyon szeretem és valószínűleg miután elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

titikutyus

2017. május 20.

Éveken keresztül használtam ezt a pirosítót, élettel telivé "varázsolta" az egyébként nagyon fehér, sápadt, pirosító nélkül fénytelen arcomat. Sok dicséretet is kaptam, mikor ezt viseltem. Természetes hatású, finoman alkalmazva nem lehet megmondani, hogy pirosító van az ember arcán (bár a dobozban kissé bizarr a színe). Rengeteg pirosítóm van, melyek közül sokat éppen most selejteztem le. Ezt a pirosítót biztosan újraveszem, ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Rebeka99

2016. január 25.

Születésnapomra kaptam, már régóta kerestem egy finom hideg rózsaszínes pirosítót, ami nem túl sötét, de nem is túl világos. Eleinte bajom volt vele, mert nehéz volt eltalálni a hófehér bőrömhöz a kellő mennyiséget, hogy majd később se hasson soknak, de sikerült, és mindenki csak dícsért utána hogy milyen kipihentnek nézek ki, szóval azóta is imádom. Szerintem alapból minden színű sminkhez majdnem passzol, de van hogy efölé még rakok mást is majd jól összedolgozom és úgy még érdekesebb a hatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

bobekecske

2016. január 14.

Nekem teszter-utántöltős csomagolásban van meg, szóval nem a szépséges külcsínnel vesztegettek meg. Rajtam élénk, üde pink színűvé változik (nem tudom, mennyire lesz más más bőrtúnosokon, valóban igazodik-e) és elég tartós.
Amit a legjobban kedvelek benne, hogy nem látszódik maga a pirosító "por". Mivel idővel picit sötétedik-élénkül a szín, érdemes elsőre inkább kevesebbel próbálkozni, és a tapasztaltak fényében legközelebb esetleg még bátrabban építeni a színt.
Ettől egyből macerásnak hangzik, de nem kell 20 perc után ismételten pirosítózni. ezzel inkább csak arra gondolok, hogy első próbálkozásra jobb óvatos duhajként bánni vele. :)
Én tömöttebb, kicsi pirosítóecsettel szeretem a leginkább felvinni (MAC 109), mert ezt a színt kis mennyiségben és területen, az orca kis részén elhelyezve érzem a leginkább előnyösnek és hatásosnak.
Kimondottan jól működik kevés/natúr sminkkel, ha sietek, akkor egy kis spirállal, világos korrektorral a szem alatt nagyon gyorsan üdévé lehet vele varázsolni egy fáradt pofit. :)
A Lip Glow-nak is nagy rajongója vagyok (már újravettem egyszer), szerintem ezt is beszerezném, ha elfogyna ez a tekintetesebb mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

scorpionqueen

2015. október 10.

A nevén szeretnék pontosítani: Rosy Glow Healthy Glow Awakening Blush 001 Petal (más színben nincs).

A múltkori óriási átverés szerencsére nem vette el a kedvem a Diortól. Ezt legalább ki lehetett próbálni és azonnal bele is szeretettem. Mindenki bőrén más színűvé válik, az enyémen olyan, mint amikor egy nagyon hideg, száraz januári napon megcsípi a hideg a pofim. Egy pici fénye is van, ami egyszerűen imádnivaló. Szinte éreztem a metsző hideg levegőt körülöttem, a szikrázó napsütést, ami visszaverődik a hóról. Meseszép. Úgy látszik, rá vagyok állva a Jégkirálynő smink készletére, vonz az elegancia, a kifinomultság és a tartózkodó, néha szinte rideg távolságtartás.
7,5 gramm, elég tisztességes mennyiség, viszont a szavatossági ideje csak 1 év. A csomagolása sajnos mellőz mindenféle eleganciát. Igazi kopogós műanyag, az alja ráadásul átlátszó. Ezért nem vonok le pontot, de szerintem a Diortól elvárható lenne egy árszínvonalat IS tükröző csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.