KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   2612000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   2612000 Ft
Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Illatjegyek: írisz, vanília, ámbra, cédrus, vetiver

Ár: 7000,- Huf+posta , Eladó: Petyke
Állapot: 50/ 20-30 ml, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás posta/Foxpost
Ár: 17000 , Eladó: Rainy
Állapot: új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: előre utalás után posta, személyes átvétel Székesfehérváron vagy Szombathelyen

csaktom

2018. január 21.

@Kenwoodman: "A feleségem szerint kellemes , lassú illat ."

ehhez semmit sem tudok hozzátennni

@AdamFragFanatic: "Viszont pár óra elteltével a leszáradása sokkal fásabb, férfiasabb."

ha megkérnénk vkit, h becsukott szemmel bökjön rá vmire, amitől egy kicsit férfiasabb lesz az írisz a végére, a cédrus/vetiver lenne az eredmény

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

@Kenwoodman: "A feleségem szerint kellemes , lassú illat ."

ehhez semmit sem tudok hozzátennni

alexabaarbi13

2018. január 21.

Én ezt az illatot nemrég ismertem meg, akkor elsőre nagyon furcsa volt őszintén nem tudtam hova tenni... de aztán mást sem kerestem csak ezt az illatot. Számomra egy férfi parfüm sem ennyire karakteres, férfias és egyedi mint ez. És ami a tartósságát illeti - csak azért írom ezt le, hogy tényleg bízzatok benne- barátom befújta az egyik tőle kapott plüss macim vele, míg elutazott és 2 hét után is éreztem az illatát rajta. Szóval ajánlom szívből. :)

alexabaarbi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

M1ke

2017. január 19.

Ez volt az első "komolyabb" parfümöm,amit magamnak vettem. Imádtam az Irisz jegyet benne és azt a púderes leszáradást is. Nagyon tartós illat volt. Ez a mostani verzió sajnos nem tetszik,pedig többször próbáltam már. Mintha kasztrálták volna... Akinek hiányzik a vintage illat, próbálja ki a Valentino Uomo Intense-t. Nagyon hasonló :)

M1ke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

emb1p3

2017. január 2.

Vannak illatok, amiket a magaménak érzek, olyanok, mint egy második bőr, jól tükrözik az erényeim mellett a hibáimat is, a kétségeimet, az azokat leplező arroganciát, a néha rámtörő lustaságot, az állandó figyelmetlenséget és a szertelenséget is. Na, a Dior Homme Intense egyáltalán nem ilyen, a tökéletesnek tűnő, s ezért törvényszerűen megközelíthetetlen, metszően intelligens nő és férfi illata - mert szerintem bőven uniszex, egyáltalán nem billen egyik nem felé sem. Van benne kortalan, száraz, pergamenszerű íriszes-púderes elegancia, tetszik az operás asszociáció, a hívogató vörös bársonyfotelek, a reflektorfényben megcsillanó, a freskóval díszített mennyezet felé szálló por az előadás kezdete előtt, a sokféle illatszer békésen elkeveredő aromája. De azért egyáltalán nem nem ódivatú darab ez, ha Traviata, akkor a 2005-ös salzburgi az egyszerű, de karakteres díszlettel. Én kifejezetten erotikusnak is találom, annak az illata, akiért bármikor elvesztenéd a fejed, és az agyad is akarja, nem csak a véred, de világos, nem fogod megkapni soha. Szóval komplikált illat ez, számomra fullasztóvá is tud válni, hétköznapi használatra kifejezetten fárasztónak bizonyulhat, ha nem vagy Faust meg Manfréd. De egy ideje ez a kimenős illatom, mert ha kicsit rákészül az ember, felveszi a jobbik ruháját és kihúzza magát, akkor a Dior Homme Intense felemeli magához, és elrejti a gyarlóságait. Számomra álarc ez a parfüm, majd iparkodom legyőzni a rosszabbik énem, hogy szignatúra lehessen.

Jut eszembe, praktikus infók: közepes projekció, hajon 10-12, bőrön 6-8 óra tartósság két fújástól.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Kenwoodman

2016. október 21.

Írtam róla korábban nagyon lehúzó véleményt .Egy márkás parfümériában próbáltam újra , ekkor döbbentem rá, hogy amit én vettem egy gonosz hamisítvány. Az eredeti minden magasztalását megérdemli . Nem tudok részletek írni róla , megtették helyettem mások . A feleségem szerint kellemes , lassú illat .

Kenwoodman
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

peti0716

2016. július 9.

Nekem ez az abszolút kedvenc illatom, szerintm az egyik legvonzóbb férfi parfüm amit valaha készítettek. 2014 januári kiadás az enyém, és egy jó 8 órát bír a bőrömön, kb. 3-3,5 óra erős illatfelhővel.

peti0716
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Dodo100

2016. április 16.

Eleinte szerettem, majd ahogy használom egyre fűszeresebbnek érzem. A Dior Homme Parfüm sokkal jobb szerintem.

Dodo100
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

haloittbarbi

2016. március 9.

Egyszerűen ez az illat tökéletes! Én nőként teljesen oda vagyok érte, még talán magamon is kipróbálnám egyszer. Amelyik férfi ezt viseli, az után garantáltan megfordulnak a nők. Körbelengi az embert, és ha az illető elhagyja a szobát, még utána is érzeni egy darabig. Csodálatos illat :)

haloittbarbi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Első kifújásra nagyon nőiesnek tűnhet. Az írisz megteszi jó hatását benne. Viszont pár óra elteltével a leszáradása sokkal fásabb, férfiasabb. Sok jó megjegyzést várhat az illatára az az illető, aki ezt a parfümöt megvásárolja magának. Tartós illat és jó nagy illatfelhőt hagy maga után. Nem a személyes kedvencem de időről-időre szeretem használni.

AdamFragFanatic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

Hunreeth

2014. december 21.

Megajándékoztam magamat ezzel a gyönyörűséggel most karácsonyra. (Mintha ezt meglátták volna onnan fentről, rögtön 10-13 fok lett decemberben, hogy még csak véletlenül se tudja viselni az ember ezt a fenomenális illatot... :D)

Fontosnak tartom kiemelni, hogy nálam nagyon nagyon nagyon tartós ez a parfüm, fürdés után mindig érzem az illatát, alaphangon 12 órát bír minimum, úgyhogy nálam nagy favorittá lépett elő ez a csoda, már csak ezért is. (Szerintem nagyon jó bőröm van alapból is, jó kis kreol)
Plusz a lakásban befújtam magamat, és miután hazajöttem, kaptam az infót, hogy utánam az egész lakás ebben az illatban pompázott, szóval ha volt is probléma, az már megszűnt, teljes mértékben. Remélem sikerült eloszlatnom a kétségeiteket a parfümmel kapcsolatban.

Egyszerűen elképesztő visszagondolni, hogy anno 4-5 éve még a playboy parfümökkel kezdtem (ne nézzetek rám furcsán kérlek :D) és mostanra eljutottam a Dior Homme Intense-ig. Mint ahogy a filmekben megtapasztalható a szereplőkön a jellemfejlődés, úgy gondolom, hogy én is átestem ezen. Valahol itt csúcsosodhat ki az ember parfümök terén szerintem. Ahogyan már többen írták, kizárólag alkalmakra ajánlott, ezt a parfümöt egyszerűen nem szabad pazarolni. Azt szeretném, hogy az életem fontosabb eseményein velem legyen, mert Ő méltó hozzá.

Nem kell sokat gondolkodni rajta, egyértelmű 5 csillag.

#bestbuy #musthave :)

Hunreeth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Nem kell sokat gondolkodni rajta, egyértelmű 5 csillag.

#bestbuy #musthave :)