Dior

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2014

Illatcsalád: bőrös-púderes

Illatjegyek: írisz, szantálfa, bőr

Dior Homme Parfum FÚJÓS
Ár: 5 ml 2900 Ft, 10 ml 5500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal
Ár: 2800/5200+posta , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 5/10ml üveg fújósban, sajátomból átfújva , Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó

Edwin

2021. március 23.

Csodálatos kompozíció. Egyszerűen zseniális.
Mély, döbbenetesen gazdag, sötét és telt, ugyanakkor meleg és érzéki illat.
Szexi. Jaj, nem írtam jól! S Z E X I. Na, ez talán megteszi!

Az írisz eleganciája, a bőr maszkulinsága (tudom, ilyen szót biztosan nem találok a magyar értelmező kéziszótárban), és Istenem, csak egy sziromnyi rózsa.. mindez krémesen melengető, kakaós szirupba forgatott, oud olajjal csak óvatosan csepegtetett szantálfa rönkökre helyezve.

Édesen érzéki,
virágosan elegáns,
fásan domináns,
bőrösen férfias.

Előkelő. Ó, igen, de mennyire!

Szerintem nem való mindenkinek.
Ez egy érett (leginkább szellemileg) férfi illata.
Miket beszélek, ezt hölgyek is viselhetik.
Fantasztikus.

Teljesítmény?
Igen, az is van. Bőrön 10-12 óra, ruhán fogalmam sincs. Napok, hetek.
A hatósugara úgy tud csodálatos és terjedelmes lenni, hogy nem érzed soknak egyetlen percre sem, sőt.

Házon belül is van egy versenytársa (Dior Homme Intense), de akadnak még.
- Valentino Uomo Intense
- Givenchy Gentleman edp
de mind csak egy halvány árnyék a nap erejétől megfosztott szürkületben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Csodálatos kompozíció. Egyszerűen zseniális.
Mély, döbbenetesen gazdag, sötét és telt, ugyanakkor meleg és érzéki illat.
Szexi. Jaj, nem írtam jól! S Z E X I. Na, ez talán megteszi!

Édesen érzéki,
virágosan elegáns,
fásan domináns,
bőrösen férfias.

Előkelő. Ó, igen, de mennyire!

Szerintem nem való mindenkinek.
Ez egy érett (leginkább szellemileg) férfi illata.
Miket beszélek, ezt hölgyek is viselhetik.
Fantasztikus.

Teljesítmény?
Igen, az is van. Bőrön 10-12 óra, ruhán fogalmam sincs. Napok, hetek.

Házon belül is van egy versenytársa (Dior Homme Intense), de akadnak még.
- Valentino Uomo Intense
- Givenchy Gentleman edp
de mind csak egy halvány árnyék a nap erejétől megfosztott szürkületben.

Lapo

2020. szeptember 19.

Soha nem gondoltam volna, hogy szeretnék női sminkestáska illatú lenni, pedig de.. szeretnék.. és bár ez a zanzásított illatvilág kupakból szimatolva van leginkább jelen, na de akkor is.. 4x-hez közeledve kicsit zavarba ejtő ez a tudat/vágy, pedig rendben vagyok nemi identitás terén a klasszikus vonalat követve.
Sokan "megénekelték" már zsenialitását ennek az illatnak, csak csatlakozni tudok hozzájuk. Frissen fújva azért bonyolultabb, összetettebb, engem mégsem ezek a tulajdonságai hanem a puhasága, bársonyossága, illetve a designer illatok között egyértelműen kiemelkedő minősége (meg is kérték az árát) fogtak meg. A szerintem irtózatos szexuális kisugárzása már csak hab a tortán, de nem a közönséges fajtából.
Olyan ez az illat mint zenében egy Rossini szonáta, kerek-egész és csodás szerzemény.. de fel kell hozzá nőni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

sanyi0629

2020. február 18.

Ez volt az első komolyabb parfümöm - amint megszagoltam, nem tudtam róla lemondani, a feleségem számára is ez az egyik etalon rajtam, a Bentley For Men Intense mellett. Azóta sok illatom volt/van/lesz, de ezt nem tudnám mellőzni, örök darab. Ennek megfelelően betáraztam belőle és nagyon vigyázok is rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

superbeni007

2019. október 19.

A designer illatok csúcsa. Akinek nem tetszik, az szerintem nézesse meg magát orvossal..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

dnl

2019. január 11.

Egyetértek abban, hogy niche minőségű illatról beszélünk, és a tartóssága is teljesen rendben van, viszont én nagyon csalódott voltam/vagyok a Dior homme Parfum-mel kapcsolatban.
Azon kevesek közé tartozom, akiknek volt lehetősége megismerkedni a vintage Dior Homme & vintage Dior homme Intense-vel. Azzal a két illattal, amelyet én a világ legszebb alkotásai közé sorolok szubjektív orrom, és elfogultságom alapján. Nem übermacsósak, mint az Antaeus, vagy a Kouros, hanem csak szimplán gyengéden, érzékien férfiasak. Nagyon sokan hajlandóak a fejillatból levonni végső következtetéseket, pedig az igazi játék kb fél óra után kezdődik. Az illatfelhőjük pedig egyszerűen "high-end" kategória..
A Homme parfumnek köze nincs az elődei kifinomultságához.. sokkal durvább, nyersebb illat. Hangulatában talán Kurkdjian Absolue pour le soir állatias alkotását idézi. Nekem nem is igazán tetszik, szerintem nem lett olyan nagy durranás, mint ahogy azt beharangozzák. A bőr jegy mérföldekkel szebben megmutatkozik a "sima" dior homme leszáradásában.
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de számomra a dior homme vonal legrosszabb darabja..

6/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

6/10

M1ke

2017. április 2.

Nagyon tartós! Az illata kellemes és picit feminim. A bőr jegy nagyon erősen kiérződik belőle. Dior Homme Intense után vettem meg őt,viszont ritkán használom. Összességében nem rossz illat,viszont nem sikerült elragadnia. szerk. : Olyannyira nem,hogy eladóvá is vált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

seal

Korcsoport: >54
2016. május 30.

Tökély..Művészet! A tesztcsík helye...tehát a kanapé karfályán pihenő tesztcsík helye illatozott 4 napig. Fantasztikus.
Kell!!!!! "
5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 30.

Kell!!!!! "
5 csillag

galagonyanya

2016. április 26.

"Nem járok olyan pasival, akinek nincs BMW-je." Ez Kata életének akár mottója is lehetett volna, tekintve, hogy a rendkívül dekoratív, egyhatvan magas, barna lány pasik nélkül elképzelni sem tudta életét - bocsánat, gazdag pasik nélkül. A többi maximum karbantartónak jó, átmeneti jelleggel. Igazi pasihoz a BMW alapfelszereltség - egye fene, Merci is megteszi, külföldi nyaralások, márkás cuccok, ékszerek... Mindezt persze a kitartottság látszatának leghaloványabb árnyéka nélkül.

Reggel van, fél tíz. Jobbra fordítja a fejét, a beszűrődő fényben a mellette fekvő férfi profilját nézi. Markáns arc, sötét haj, enyhe borosta. Szőrös mellkas, széles, izmos vállak. Eszméletlen egy éjszaka volt... Ismerősnél találkoztak, ő mutatta be őket egymásnak. A férfi csak egy hétre érkezett a városba, üzleti ügyben, aztán megy is tovább. Nem volt nehéz eljutni az ágyig, de most már másnap van, ilyenkor szép halkan fel szokott öltözni, kioson a szobából, lesiet a lépcsőn, és soha nem látja többé az illetőt. Ismét ránézett a férfira, és úgy döntött, marad. Odabújt hozzá, és beleszimatolt a nyakába. Semmit nem tudott róla a nevén kívül; az öltönye márkájából, szabásából ítélve lehet pénze, de sokat látni ő nem fog belőle. Nem számít. Ez most más.

Hat nap múlva, mikor remegő kézzel próbálta betenni a fülbevalót a fülébe, rájött: nem akarja, hogy a férfi elutazzon. Nem akar elbúcsúzni tőle. Szereti a nézését, szereti a hangját, az illatát, az érintését, a... mindenét. Fél óra múlva találkoznak, aztán utána soha többet. Egy emléke sem marad róla, még egy nyamvadt zsebkendő sem. Ajándékot nem kapott tőle, ékszer szóba sem került, de eszébe sem jutott ilyesmi. Örült, amikor vele lehetett.

"Nem pityereg." - ezt mondta a férfi, mielőtt beszállt a taxiba. "Nagylányok nem sírnak." Elmosolyodott, majd úgy tűnt, eszébe jut valami. "Tedd ezt el. Segít majd. És még valami. Ne akarj olyan pasival járni, akinek BMW-je van. Szerezz egy BMW-t, és vezesd te magad." Érezte, hogy egy szögletes tárgyat tesz a kezébe a férfi, gyors csókot lehel a szájára, majd beült a taxiba, és már ott sem volt. Csodálkozva nézte, mit kapott. Dior Homme Parfum - ez állt a sötétbe hajló üvegen. Levette a kupakot, és a férfi illata csapta meg az orrát (eddig nem tudta, milyen parfümöt használ, de magában csak "Instant Orgazmusnak" hívta). Kis híján összeesett a döbbenettől, aztán összeszedte magát, felszegte a fejét, és hazaindult.

Kata ezt akkor mesélte el nekem, amikor olyan két hete találkoztunk. Csillogó fekete BMW terepjáró fékezett le mellettem az út szélén, és ő szállt ki belőle. Arra figyeltem fel, hogy nem az anyósülésből kászálódott ki, mint szokott, hanem a vezetőülésből. És nem a szokásos csinibaba jelmez volt rajta, mint azelőtt, mikor még a pláza-fodrász-körmös bermudaháromszögében teltek napjai, hanem - úgy nézett ki, mint egy elfoglalt, dolgozó nő. Elkerekedett tekintetemet látva javasolta, kísérjem el egy darabon, és útközben mindent elmondott. Fél éve megszerezte álmai állását, kocsit vett, és a körmöse már nem ismeri meg az utcán, olyan rég volt nála. "Nem érek rá ilyen f.szságokra" - közölte, "este hétig dolgozom, utána edzőterem, utána hazamegyek, és alszom. Boldog vagyok. Végre." Elismerésemet fejeztem ki, és nem minden irigység nélkül néztem beszélgetőtársamat. Sosem voltunk közeli, bizalmas barátnők, de most olyasmit árult el nekem, amin hetekig agyalok majd. Basszus, nem semmi... aztán beleszimatoltam a levegőbe, és elmosolyodtam. "Mi van?"-nézett rám. "Ez az Instant Orgazmus."-válaszoltam.

Utóirat: Az az igazság, hogy egészen elvarázsolt ez az illat. Valami olyan magától értetődő erotika árad belőle, az írisz, a szantál és a bőr egyesüléséből, amelyet bűn volna csupán a férfiak számára fenntartani. Tudjátok rólam, mennyire szeretek férfiparfümöt viselni magam is; szerintem attól, hogy egy üvegre az van ráírva: Homme, még nők is hordhatják, méghozzá büszkén és élvezettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Dodo100

2016. április 16.

Sikerült viszonylag olcsón beszereznem egy tesztert. Eddig az Instenset használtam, de ennek az illata sokkal jobban tetszik :) Sajnos boltokban drága, ott nem is vettem volna :) Egész nap érezhető. Mindenkinek ajánlom ! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Powderpuff Girl

2015. november 15.

Sikerült a Douglas-ban 25% kedvezménnyel 28.000 Ft-ért megvenni a páromnak, annyit tudok mondani isteni. Az üveggel aludt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.