Dior

Ár:   25 370 Ft, 32 120 Ft és 49 640 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   25 370 Ft, 32 120 Ft és 49 640 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: François Demachy

Fejillat: bergamott, mandarin

Szívillat: rózsa, jázmin

Alapillat: szantálfa, cédrus, fehér pézsma, pacsuli

Dior Joy EDP/10ml
Ár: 3400 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó
Ár: 15000 , Eladó: nettikiss
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás esetén postázom

Mandy05

2020. szeptember 23.

Elegáns illat, és ez is elsőre szerelem... megvettem közel 40e Ftért, és hát fújás után pár perccel már konkrétan semmit sem lehet érezni belőle.
Az az érdekes, hogy mások viszont megjegyzik nekem, hogy milyen kellemes illatom van, de engem ez pont nem boldogít, én azért veszek drága parfümöt, hogy én érezzem jól benne magam azzal együtt, hogy ÉN érezzem az illatot. Ilyen kis önző vagyok ebben :-D.

Szóval imádás-szerelem-kissé csalódás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Szóval imádás-szerelem-kissé csalódás van.

infernal

2020. augusztus 20.

Nem tartós, 1-2 óra alatt eltűnik az illata.
Unalmas, semmi különleges nincs benne. Dove dezodorra emlékeztet. Olcsó szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Nem tartós, 1-2 óra alatt eltűnik az illata.

andy79

2020. március 9.

Update 2020.március 09. Csak a gyári, pici minta nem volt tartós, mert nagyon pici mennyiséget fújt. Az új, üveges szerzeményem már rendesen adagolja a szórást, így már teljesen rendben van az illat tartóssága is, ezért megadom az 5. csillagot is :) Bár már március van.... a szerelem iránta töretlen ;)

A múlt: Megjelenésekor, 2018-ban teszteltem először, és +25 fok felett. Tetszett, tetszett, de üvegest valahogy nem akaródzott vennem belőle, mert egyáltalán nem volt tartós. Akkori gyári mintáim landoltak a többi minták közé a dobozba, azóta elfeledve őket.
A jelen: 2020, február 17, hétfő reggeli munkába készülődős-jövés-menés, olyan semmilyen hangulat, szürke idő, és már eltelve a téli fűszeres és oud-os illatokkal, de a harsányan friss vagy tavaszi virágos illatok még bőven a téli álmukat alusszák.... nem is igazán tudom megfogalmazni mire vágyom illatügyileg... mit is fújjak, mit is fújjak... és akkor hirtelen beugrik, hogy hát nézzünk már rá arra az elfeledett Joy-ra... :)
3 fújás a gyári mintából.... és egy könnyed, már-már üde, enyhén édeskésen virágos, leheletnyien rózsás nyitás... ami nagyon finom, picit púderesen krémes leszáradású, puha, kellemes illattá válik és és van jelen a bőrön hol teljesen eltűnve, hol pedig váratlanul felbukkanva... Nagyon jó érzés viselni, olyan... nem tolakodó, harmonikus, és finom nőiesség aurájával bevonó érzést ad. De sajnos csak 2-3 órán át, így napközben újra kell fújni minimum 3x, hogy nap végéig kitartson az illat és az érzés:)
Most, a februári hidegben egészen más arcát mutatja, nagyon nagyon bejövős lett, és nagyon vágyom rá, és nagyon hadakozik bennem az önmegtartóztatás [hogy minek nekem újabb parfüm a meglévő kismillió mellé... :D ] a gyűjtőszenvedéllyel és birtoklási vággyal :D Az eredeti árát sokallom érte, mert szinte locsolni kell, hogy folyamatos legyen az élmény. Az elmúlt 3 nap alatt elfogyott mindhárom gyári mintám :(
Viszont ma "véletlenül" szembe jött az eladásra szánt parfik között egy 90ml/30ml maradék üveges XD és nagyon nagyon nagyon viszketnek az ujjaim a billentyűn, hogy lenyomjam a fent lévő ajánlatot (szemet eltakarós, nevetős szmájli csatolva )
Az illat és a szín teljesen össze illik, megjelenése visszafogottan szép, csakis a tartóssága miatt megy az1 pont levonás.
Nagyon szép illat, nekem februári szerelem lett :)

Update: Lenyomtam a vételt :D Úgy gondoltam, legyen egy megkésett Valentin napi ajándék magamnak... :és mert egyszer élünk... és mert MOST vágyom rá :D :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Nagyon szép illat, nekem februári szerelem lett :)

isabelle007

2020. február 20.

Rajtam viszonylag tartós biztonsági illat. Nem eredeti, rajtam egy az egyben Pure Poison...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

klau810614

2020. január 11.

Elsőre az üvege fogott meg szerintem nagyon szép 😊
Féltem hogy az illata nagyon rózsás lesz de szerencsére nem sőt rajtam csak picit érezni csak annyira hogy még nálam elfogadható határon van és nem libben át valami rózsás nyanya illatba.Tényleg nem egy mestermű már már egyszerűcske de nekem pont ezért tetszik ,nincs túl bonyolítva pont annyira édes , virágos és pacsulis amennyire kell , nekem van egy kis la vie est Belle Florale utóérzet vagyis ez ugrott be elsőre, de ez jó pont mert azt is szeretem
.Tartóssàga is jó sokáig érezni egy fújást is.
Összefoglalva jó kis illatocska elfogadnám 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Elsőre az üvege fogott meg szerintem nagyon szép 😊
.Tartóssàga is jó sokáig érezni egy fújást is.
Összefoglalva jó kis illatocska elfogadnám 😉

katehaaz

2019. december 17.

Nekem tetszik! Tényleg Chanel allure light változata. Sokan megdicsérik rajtam,szerintem elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

googles

2019. november 2.

2019. 11. 02.
Kaptam egy üveggel es a sok gyari mintacska utan uvegbol fujom magamra es nagyon jo! Mindent felreteve (mennyire uj, mennyire Dior vagy esetleg Chanel 😁) nekem ez az illat ujdonsagot es jo erzest ad, tartos es feldobja a napom, igy kap meg egy csillagot.

2019. 02. 28.
Rajottem, mi ez az illat!!!!
Ez a Chanel Allure Eau Fresh valtozata 😁 Marmint erosen emlekeztet az Allure-re, de konnyebb, puhabb, kevesbe sulyos.

Illik a mostani trendekbe, engem a Mon Guerlain Florale-ra emlekeztetett egy kis La Vie est Belle/Miss Dior behatassal. De legalabb finom es jo kompozicio.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

2019. 11. 02.

2019. 02. 28.
Rajottem, mi ez az illat!!!!

Lencseee

2019. október 19.

Haha😂 Milyen igaz, a Diornak sikerult megalkotnia a Chanel Alluret🤣 Azt is szeretem, ez is tetszik. Nekem nem tolakodo, kedves, mindennapokra valo illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Piri11

2019. augusztus 31.

Mai próbám másik alanya. 😊
Felfújás után igen ismerős illatot éreztem, úgy hogy korábban ezt még nem próbáltam. Finom, finom, de annyira ismerős, tudom, hogy használtam. Tépelődésemnek a fragrantica vetett véget, ahol látom, hogy a Chanel Allure a hasonmás. És tényleg. 😊 A “frusztált anyuka” illatot még mindig nagyon szeretem, otthon két üveggel is van belőle.
Ezt a szépséget így biztos, hogy nem fogom megvenni.
A fentiek miatt nem túl eredeti, de igen finom kis alkotás ez az illat is. Így csak 4 csillagocska jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Mai próbám másik alanya. 😊
Ezt a szépséget így biztos, hogy nem fogom megvenni.

leila0803

2019. augusztus 29.

Eloszor nem nyugozott le, de minel tobbszor probalom, annal inkabb tetszik. Ez egy lagy, finom illatfelho. Fonom es noies, viragos es finoman pacsulis. Valoban egy Chanel vonal-ha elfogadjuk hogy bizonyos illatvilag csak egy markahoz tartozhat-, de talan egy meginkabb enyhe es finom verzioban. Barmikor viselheto, nem tolakodo es kellemes. En megszavazom neki az 5 csillagot. Bravo Dior, ez egy bator kreacio, abszolut egy uj vonal ebben a markaban!

Valoban Allure vonal, de nagyon finom. Nalam meigs a Guerlain ilyen jellegu kreacioja viszi a primet. :)

Update: jajah, egyre jobban tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Update: jajah, egyre jobban tetszik...

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)