Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 15.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyei: bergamot, neroli,

Szívjegyek: grasse-i rózsa, grasse-i jázmin,

Alapjegyek: tonka, vanília, szantál, pézsma.

Szedus

2019. december 1.

Nehezen találok nekem tetsző illatot (folyamatos parfümvadászaton vagyok, mióta a Gucci II-t megszüntették), de ez nagyon bejött. Illatmintaként kaptam a Douglasban, és első fújásra nem nagyon tetszett, nagyon erősnek, tolakodónak tűnt. Később jött hozzám a barátnőm, akinek az első kérdése volt, hogy mi van rajtam, mert isteni. Akkor vettem észre, hogy az elsőre erős illat szépen letisztult, és “elviselhető” lett, de mèg mindig nem éreztem, hogy a kedvencem lesz. Próbàlgattam a mintát, aztán az utolsó fújàsnàl döbbentem rá, hogy már is hiányzik. Azóta beszereztem egy 50 ml-set, és imàdom. Nagyon bejött!!! Hihetetlen tartós az illata, mèg zuhanyozás utàn is érzem. Az első fújàs még most is “durva”, de kb 1/2 óra, és átlényegül “istenivé”!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

Lencseee

2019. november 7.

Egy meg jobb, illat, mint a sima Joy🤩 sot, sokkal jobb! Nagyon. Nekem erre a joynapokon le kell csapnom a "duglasz"-ban...szamomra ez egy minden idoben hordhato illatnak tunik😉 valoban nem signature, mint mondjuk egy tomford...inkabb olyan "barmikorszivesenviselem" illat ez nekem. Bajos🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Svetlana

2019. október 20.

Ez egy tartós, erőteljes, intenzív édeskés (de nem cukros), virágos ( de csak lágyan) illat. Nem egy szignatúra illat, nem markáns, karakteres, hanem hétköznapi. Hétköznapon, futkosós, álmos délutánon viszont jó viselni, télen és nyáron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

karaibrahimgil

2019. október 18.

Mintha a Chanel mellett a Dior is megijedt volna legutóbbi kreációja nem túl kedvező fogadtatásától, így a Gabrielle mellett a Joy is flankert kapott. Előbbinél szerintem nem lett jobb az Essence változat, mivel elvette az eredeti báját, és domináns vaníliával nyomta tele a tartósság nevében, a Joy Intense viszont valóban kicsit erőteljesebbnek tűnik az anyaillatnál. Hangsúlyozom, kicsit, mert öt óra elteltével alig érződik a csuklómon.
Elsőre picit szúrósabbnak tűnik elődjénél, a leszáradása viszont hasonló. Nem lett sem jobb, sem rosszabb annál, valamint a remek, ezüstszínű 3D-spirálra emlékeztető mágneses kupak is megmaradt, csak a folyadék váltott sötétebbre, illetve az üveg esett át egy kisebb szépészeti beavatkozáson, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

skin

2019. október 18.

Eredetileg a Joy tetszett is meg nem is. A leszáradása után volt benne valami ami zavart és úgy éreztem ,hogy jellegtelen lett rajtam . Ez viszont pont attól mentes amit a mamiban nem szerettem a pacsuli,persze egy kicsit újragondolták kapott tonkát,pézsmát.Szilázs és tartósság tekintetében is csúcstartó. A karácsonyi kívánságlistám elejére került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 18.

zsebibaba

2019. október 16.

Sokkal jobb mint a "sima" Joy, mely egy semmitmondó illatocska, nulla tartóssággal, Ő viszont egy nagyon finom tisztaságillat, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

csakmoni

2019. szeptember 30.

Sokkal édesebb, mint a Joy, de nagyon kellemes, nőies illat, semmi gagyi cukrosság vagy túltolt vanília. Komfortillat ez is, akárcsak a Joy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

emeseee6

2019. szeptember 21.

Először tetszett nagyon. De mikor másodszor próbáltam a papíron ,megcsapott egy nagyon furcsa ,érdekes illat...Amit már nem mondanék,hogy nagyon bejött volna. Lecsekkoltam fragin,balsamic...Áhh már értem. Igen azokat tipikusan nem szoktam szeretni. Harmadik próba,ugyanaz mint másodszor. Úgyhogy nálam sajnos egy nagy nem.

Azzal nem értek egyet,hogy mostani trendekbe beleiilik,nekem valahogy tök más ,mint a most átlag parfümök. Csak sajna rossz értelemben más :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

googles

2019. szeptember 20.

Mainstream es a mostani trendeknek abszolut megfelelo illat, emlekeztet kicsit az elozo Joy-ra is, de megis mas. Intenziv es tartos, igy aki tomeget oszlatna, konnyeden megteheti vele.

Minden trendisege ellenere nagyon megtetszett.

Az egyedisege kerdeses, nekem bejon, mert ugyse szerettem sose a rogton felismerheto, megjegyezheto illatokat (mint peldaul a Coco Mademoiselle, a Nr. 5, Dior Dolce Vita, Kenzo Jungle, Opium, Angel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Minden trendisege ellenere nagyon megtetszett.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)