Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 15.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyei: bergamot, neroli,

Szívjegyek: grasse-i rózsa, grasse-i jázmin,

Alapjegyek: tonka, vanília, szantál, pézsma.

thepinkpanther

2020. augusztus 11.

Tavaly, még egy reptéri duty freeben jött velem szembe és azonnal kipróbáltam. Nem csalódtam, a hosszú út után is éreztem magamon a kellemes illatot. Az első verzióját már ismertem, de ez sokkal jobban megfogott. Pár hónappal később meg is vettem. Szinte bármilyen alkalomra megfelelő az illat, nagyon tartós, én nyáron is szeretem használni. Szerintem a Dior és Chanel illatok nagyon megbízhatóak minőségre és tartósságra is, sosem csalódtam bennük. Nem véletlenül kerülnek ennyibe, meg kell fizetni a minőséget és az adott márkát, de nyilván mindenki maga dönti el, hogy mennyit hajlandó kifizetni egy adott termékért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

force

2020. június 27.

Amikor kihozták már akkor is teszteltem és akkor is tetszett. Aztán megláttam az árát és úgy döntöttem ezzel többet nem foglalkozom.
Ma bóklásztam a D-ben, ebből is fújtam. Még mindig tetszik. Simán el tudnám képzelni, hogy őszre- télre ezt fújjam, de az árát még mindig nem értem. Túlárazott :( Az öt csillag az illatnak szól csak, nem az árának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Lina14

2020. február 9.

Kellemes, könnyed, de rajtam sajnos nem tartott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Kellemes, könnyed, de rajtam sajnos nem tartott.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2020. január 29.

Nagyon finom nőies kellemes ,de a tartóssága kb 15 perc.....rajtam, és a sima joy még ezt is űbereli szóval az illat 5 csillag a tartósság rémes...nincs csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 29.

Flami

2020. január 17.

Ez az illat az aktuális kedvencem. Sokat jártam megszagolni parfümériába. Annyira kellemes, lágy, nőies, tényleg semmi extra, de mégis van benne valami!
Hosszan is tart, egyszerűen jól ápoltnak érzem magam tőle.
Már bókot is kapott, férfi kolléga benyitott az irodába és közölte, hogy finom szagot érez :)
Szép az üvege és még a folyadék is rózsaszín :)
Sajnos drága, viszont egyelőre egyáltalán nem érzek kényszert, hogy új parfümöket teszteljek, megelégszem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

Hosszan is tart, egyszerűen jól ápoltnak érzem magam tőle.
Szép az üvege és még a folyadék is rózsaszín :)

Smell

2020. január 6.

Először csodálkoztam,hogy tetszik egy ilyen rózsaszín "lötyi",aztán megnéztem az összetevőket.Ja,kérem! Bergamot,,neroli,vanília,szantál.. ezek nálam általában nyerők,úgyhogy alá tudom támasztani a kedvelésem.
Megvettem,hogy nehogy kifogyjak az idei tél favorit illatvilágából, -ami számomra inákbb tavasz,mint tél. Pedig próbáltam beállni a sorba,beszereztem Poison girlt, rendeltem a ház niche vonaláról Ambre nuit-t,Tom Ford Sahara noir-t,de nekem ezek a tavaszias lötyik fekszenek most.Ez van.:))
Finom,diszkrét,nem egy egetverő egyediség,kicsit olyan,mint az Addict 2 volt anno... azt is szerettem,bevallom töredelmesen.
Plusz jópont:férjem azzal a felkiáltással fogadott,hogy" de jó illatod van",amit eddig csak Light blue,DKNY woman,Tommy girl tudott nála kiváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Renike77

2019. december 26.

A Joy után teljes nyugalommal fújtam magamra a gyári mintámat, gondoltam, nem fog ez sem tetszeni és nem fogok ez után sem vágyakozni, de jó :-), hosszú a lista így is. De tévedtem, mert ez egy nagyon különleges illat és érezni rajta, hogy nem is akármilyen. Elegáns, virágos-púderes, de friss, ultranőcis illat. Bárkinek ajándékba lehetne adni, mert szerintem mindenkin máshogy mutat, de mindenképp jó illat bontakozik ki. A Dior vagy megosztó, vagy jellegtelen illatokat gyárt szerintem, átmenet nincs, de ezt most nagyon odatették. Remekmű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

Szedus

2019. december 1.

Nehezen találok nekem tetsző illatot (folyamatos parfümvadászaton vagyok, mióta a Gucci II-t megszüntették), de ez nagyon bejött. Illatmintaként kaptam a Douglasban, és első fújásra nem nagyon tetszett, nagyon erősnek, tolakodónak tűnt. Később jött hozzám a barátnőm, akinek az első kérdése volt, hogy mi van rajtam, mert isteni. Akkor vettem észre, hogy az elsőre erős illat szépen letisztult, és “elviselhető” lett, de mèg mindig nem éreztem, hogy a kedvencem lesz. Próbàlgattam a mintát, aztán az utolsó fújàsnàl döbbentem rá, hogy már is hiányzik. Azóta beszereztem egy 50 ml-set, és imàdom. Nagyon bejött!!! Hihetetlen tartós az illata, mèg zuhanyozás utàn is érzem. Az első fújàs még most is “durva”, de kb 1/2 óra, és átlényegül “istenivé”!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

Lencseee

2019. november 7.

Egy meg jobb, illat, mint a sima Joy🤩 sot, sokkal jobb! Nagyon. Nekem erre a joynapokon le kell csapnom a "duglasz"-ban...szamomra ez egy minden idoben hordhato illatnak tunik😉 valoban nem signature, mint mondjuk egy tomford...inkabb olyan "barmikorszivesenviselem" illat ez nekem. Bajos🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Svetlana

2019. október 20.

Ez egy tartós, erőteljes, intenzív édeskés (de nem cukros), virágos ( de csak lágyan) illat. Nem egy szignatúra illat, nem markáns, karakteres, hanem hétköznapi. Hétköznapon, futkosós, álmos délutánon viszont jó viselni, télen és nyáron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)