Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

• hidratálja és ápolja az ajkakat
  • sokáig megmarad
  • az ajkak megjelenése telt és egészséges
  • könnyen felvihető

Tarzicia

2021. július 1.

Na ezt tényleg nem tudom, minek vettem meg. Erre érvényes az a mondás, hogy "mert jó ötletnek tűnt".
A színe ugyanolyan rózsaszín, talán egy picit halványabb, mint az új Addict Lip Glow 001-es pinknek, de ez nem élénkít semmit a szám színén, sőt, szinte halványítja, és persze nem is csillog, és az ápoló hatása is töredéke. Tudom, itt az elhalt bőrrészecskék eltávolítása a feladat. Kis radírozó szemcsék vannak benne, de nagyon elvétve, szájon alig érezni. Tény, hogy nem karistol, és kíméletes. Lehet, hogy kiszáradt, télen a hideg által igénybevett, cserepes ajkakon működik, én nem vettem észre semmit. Ajakbalzsamnak meg kevés, nem hidratál megfelelően, és tapadós.
A külseje meg...hát láttam már ennél igényesebb, csinosabb ajakápolót is. Én nem is tudom értelmezni ezt a design-t. Egy rózsaszín, átlátszó műanyag tok és egy fém színű belső rész kombinációja. Olyan, mintha elveszett vagy eltörött volna a kedvenc rúzsom külső tokja, és kerestem volna a fiók aljában a kacatok és a gyerekjáték-alkatrészek közt valamit, mindegy mit, csak passzoljon rá, és csak ezt a gagyi rózsaszín műanyagot találtam volna. De ha már rózsaszín, legalább teljesen matt lenne, akkor nem sejlene át alatta, hogy teljesen más színű, és anyagú a belső része. És nekem a végén az a kerek fém rész sem tetszik. Szerintem megtévesztő. És nem logikus. Olyan, mintha menetes lenne, és a nyitáshoz el kellene csavarni, vagy mintha rugós lenne, és meg kellene nyomni. Persze egyik sem, az csak egy fogantyú, annál fogva kell kihúzni a rúzst a tokból. Kifogástalanul működik, de szerintem fura és nem elegáns. Az biztos, hogy ezt a Diort nehéz összetéveszteni más rúzzsal vagy ajakápolóval.
Ez számomra egy "tök jó, de semmi értelme" termék volt, el is ajándékoztam.
2 csillag a jutalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 1.

Ez számomra egy "tök jó, de semmi értelme" termék volt, el is ajándékoztam.
2 csillag a jutalom.

VanillaBlossom

2021. január 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Több okból is megérdemli az 5 csillagot:

1. Az illata és az íze is nagyon kellemes. Cukros és édeskés, de nem túl sok, kicsit mentolos.
2. A mentol nemcsak az illat miatt kellemes, a bőrt is frissíti. Nem csipkedi úgy az ajkakat, mint a TooFaced ajaknövelő széruma vagy szájfénye. Valóban hűsítő érzetet kölcsönöz és amikor használom, akkor dúsabbnak tűnik az ajkam. Nem hiszem, hogy ajaknövelő hatása lenne, inkább "csak" feltölti a barázdákat.
3. A színe is remek. Amolyan "igen, ennyire gyönyörű a szám smink nélkül". Látható a különbség amikor használom, mégsem tolakodó, nem is feltűnő. Én nagyon szívesen használom ezt a kis csodát szájfény vagy rúzs helyett. Natúr sminkhez tökéletes, de akkor is jó választás, ha sminkmentes napot tartok.
4. Imádom az állagát. Kicsit keményebb, mint egy tubusos szőlőzsír, de így is nagyon kellemes a használata.
5. Rendesen ledarálja az elhalt bőrikéket és még hidratál is. Nyilván nem vetekszik egy kifejezetten problémás bőrre fejlesztett ajakírrel, de szerintem nagyon jó.
6. Hiába a krémes lágyság, még a legnagyobb hőségben sem olvad meg. A bőrön azonban felveszi azt az állagot, amit kell. Érzem, hogy van valami az ajkamon, ám egyáltalán nem zavaró. Ugyanakkor nem kenődik, nem maszatolódik, nem ragacsos. Kifejezetten kellemes viselet.

(+1 pont: A csomagolása nagyon szép, letisztult, igazi Dior. Praktikus és nagyon tetszetős.)

Ha jut még eszembe pozitívum, mindenképp leírom. Negatívumokkal nem tudok szolgálni, pedig már jó ideje használom. Egyértelműen "újravevős").
Rég találkoztam olyan termékkel, ami ennyire elnyerte volna a tetszésem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Több okból is megérdemli az 5 csillagot:

Rég találkoztam olyan termékkel, ami ennyire elnyerte volna a tetszésem.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Sucrose

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.