Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2015. november 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyei az eperlevél, a zöld mandarin. Középjegyei a karamellás popcorn, az eper sorbet, a rózsaszín jázmin. Alapjegyei a friss pacsuli, a kristályos pézsma.

KERESEM! Miss Dior Chérie EDP
Ár: - , Eladó: BLili
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --
mafalda

2017. szeptember 10.

Jaj, nekem ez tömény konyak meggy illat volt 😖, mivel már régen nem gyártják csak az emléke él bennem h a plakát meg a reklámok hatására rohantam a parfümériába illatolni és mekkorát koppantam...de legalább spóroltam egy csomót.😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

mohano

2016. október 19.

Rendkívül tartós, rajtam nem émelyítő, kedves, virágos illat. Nagy becsben tartom, de kénytelen vagyok minden nap használni, az illatommá vált. 100 ml-s teszterből alig valamicske maradt, megunhatatlan. Előre sajnálom, hogy hamarosan elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

mplaura89

2016. április 13.

Isteni finom, karamellás, epres, pacsulis csoda. Nagyon ízléses, mégis figyelem felhívó. Szolid, de közben mégis vadmacskás. Ott van benne a rejtett dög, ami odavonzza az orrokat. Borzasztóan jól megkreált illat, amiben van fantázia, rafinéria, csel. Szeretem az ilyen kis hamis parfümöket, ami egyszerre két arcát mutatja a világnak. Diorékban nem csalódtam( jó, egyszer a Dior Addict Fraiche-nél:(:), és most csak egyre jobban nő feléjük a rajongásom:) Nagyon szeretem ezt az illatot, és borzasztó tartós is, így természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Zany

2015. december 2.

Kb. 6 éve nagy szerelmem volt.
Most újravettem itt a KM-en, természetesen eredetit.
De most valahogy elmaradt a szerelem érzése.
Érdekes, hogyan változik az idő múlásával az ember ízlése....érdekes megfigyelni az élethelyzetet, mindent.... :-)
Coco Mademoiselle-je jobban bejön, de attól még örök divat és jó illat ez is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Kb. 6 éve nagy szerelmem volt.
Most újravettem itt a KM-en, természetesen eredetit.
De most valahogy elmaradt a szerelem érzése.
Coco Mademoiselle-je jobban bejön, de attól még örök divat és jó illat ez is!

Roberta

2015. november 15.

3 éve karácsonyra kaptam. Eleinte nem barátkoztunk össze. Aztán valami megváltozott. Napról napra egyre jobban megszerettem. Magamnak nem venném meg, de ha a családból valaki ezt szánná ajándékul, nagy örülnék. Tartós, édeskés, krémes, finom illat. Télre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

dobolank

2015. november 3.

Édes, minőségi illat, a Dior-ház Coco Mademoiselle-je - mármint nem az illat hasonlít, hanem a jellege és a célcsoportja.

Én mind a kettőt évente 2-3x kívánom meg maximum és szigorúan otthon, mert intenzív, invazív és elnyomó cukorkafelhők rajtam, bár kétségkívül megvan bennük az a kis csavar, ami még az ilyesminek is eleganciát képes adni. Az ilyesfajta illatot viselő munkatársak nem tudnak észrevétlen klozetra osonni és onnan nyomtalanul távozni - de nyilván ez a mission része:)

Sajna az a benyomásom, hogy az ilyen illatok olyasvalakinek készültek, aki már eleve istennő, de nem tesznek istennővé senkit, én legalábbis még nem éreztem egyiket sem olyan nőn, aki kilátszott volna az illat mögül - vagy lehet hogy nem sajnos, mert fárasztő lenne állandóan egy ekkora kaliberű nőszemély árnyékában lébecolni. Persze nem kell ezt az összeillés-dolgot olyan komolyan venni:)

Ha választani kell, mégis inkább a Chanel - ebben van egy kis szúrós mellékvalami rajtam, amit nem szeretek, és egyébként is főleg a karamellás pattogatott kukorica van előtérben némi gyümölccsel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 3.

nyarigabi

2015. október 20.

Nagyon jó, tényleg közelít a tökéleteshez, de a 2013-as Miss Dior EDT jobb rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

18 éves fejjel Valentin napon leptem meg magam a 100ml-es változattal és most majd' 21 évesen, egy kisebb megszakítást leszámítva folyamatos használat mellett is még 40ml van az üvegben, pedig távol álljon tőlem a fukarkodás az illatok terén. Tehát egy sokáig tartó, kellemes, elegáns, finom, harmonikus illatról van szó, ami úgy érzem eddigi 20 évem legjobb parfümbefektetése volt! J'adore Dior!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Lierre

2015. augusztus 14.

Azt olvastam, nem szüntették meg. Egyszerűen ő lett a sima Miss Dior. A korábbi Miss Dior pedig Miss Dior Originale néven fut tovább.

Nagyon finom, elegáns, harmonikus illat, ami szerintem megint évtizedekig kiállja az idő próbáját :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Wacskamati

2015. január 10.

Az egyik legfinomabb illat, nem tudom, hogy miért szüntették meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

Az egyik legfinomabb illat, nem tudom, hogy miért szüntették meg :(

Antioxidánsok: BHT