Dior

Ár:   1858000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2015. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Érintésnyi elegancia, apró rafináltság, egy csöppnyi frissesség és egy enyhe virág fuvallat - ez az új Miss Dior Chérie Eau de Toilette. Az Eau de Parfum után, az Eau de Toilette egy új fejezetet nyit a Miss Dior Chérie történetében. A modern ciprusos struktúra megmaradt, de hangsúlyosabbá válik a frissesség, a virágos könnyedség. A szabadság luxusa. Nőiesség, elegancia, frissesség. A szabadság, mint örökség egy fiatal nőnek, aki határozottan modern, nagyon Miss Dior és abszolút Chérie.

pomme

2018. május 12.

A sima Miss Dior EDT nagy kedvenc lett, a Chérie meg nagyon finomnak tűnt - ez meg valahol félúton lenne a Fragi szerint...
Nekem nem hozza igazából egyiket sem, mosószeres illat, mintha kimosták volna a Chérie-t és meghintették volna darált mogyoróval a végén. Igen, mogyoróval megszórt frissen mosott ruha illata van :D Leginkább a Halloween Shot-ra emlékeztet. Nem rossz, tudnám viselni, de a Halloween kb tizedannyiba kerül (és még így sem veszem meg).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

leila0803

2017. május 9.

Es igen... végül nekem is lett Miss Dior Cherie-m! :-) Itt cseréltem egy nagyon kedves, megbízható krémmániással.

Mit is mondhatnék? Az első nagy szerelmem a Miss Dior Cherie parfüm téren, és ez egy finom, tartós, ciprusos-pacsulis-virágos elegancia aura illat. Hihetetlen tartósság és kifinomultság jellemzi.

Habár anno a parfüm volt az igazi rajongás, de az EDT is szép. Az a popcornos karamella amit az EDP tartogatott azért jó lenne bele. De hát így is nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy végre az enyém, ha csak 20 ml erejéig is. :-)

Hasonlít rá a mai Miss Dior EDT, de persze azért nem teljesen ugyanez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Hasonlít rá a mai Miss Dior EDT, de persze azért nem teljesen ugyanez.

carriebradshaw

2015. szeptember 26.

Hatalmas beteljesületlen szerelem :D egy másik szerelem sajnos közénk állt. Valóban kicsit Coco C. kategória, de szerintem annál kifinomultabb és érdekesebb. Egy-két fújás egész nap tart, ráadásul egyre csak jobb lesz az illat. Majd egyszer találkozunk.. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

MaCsa

2015. július 1.

Az a ritkaság, ahol az edt szerintem sokkal jobb mint a parfüm nagytesó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Az a ritkaság, ahol az edt szerintem sokkal jobb mint a parfüm nagytesó! :)

aranyeso

2015. március 9.

Edeskes illat - nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Edeskes illat - nagyon szeretem!

Bioedina

2014. április 14.

Fantasztikus illata van!
Aki szereti az édeskés fantáziadús illatokat, az ne hagyja ki!
Egy a baja...az ára. :(
Update: Jó ideje nem használtam, ma parfümériában megillatoltam és megdöbbentem, milyen édes...vagy csak az ára miatt szerelmesedtem ki belőle? Nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 14.

Fantasztikus illata van!
Aki szereti az édeskés fantáziadús illatokat, az ne hagyja ki!
Egy a baja...az ára. :(

Orsoly

2013. november 25.

Az örök klasszikus. Már évek óta szeretnék egyet, sajnos még csak mintám volt belőle, de ha kifogy az egyik parfümöm biztosan ő lesz a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

sløjfe11

2013. november 10.

Egy hete vettem meg az 50ml-es kiszerelésben. Kicsit hirtelen döntés volt, de nagyon megtetszett. Édeskés, elegáns és friss illat, fiatalos. Viszont tartósabbra számítottam, alig pár óra és rajtam elillan.. Tudom, tudom EDT, de mégis többre számítottam! Ahogy nézem, otthon kellett volna megvennem, a 100 millis árát fizettem az 50ért..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Orsyna

2013. október 6.

Finom, csak beleszippantottam, ha drága parfümöt tudnék venni akkor őt választanám.Mert friss nőies és édes, hasonlít a Chanel Coco-ra legalábbis a fragrantica.com oldalon olvastam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

tuzgyujto

2013. január 14.

Anyu most karácsonyra kapott, rajta nagyon finom illata van. Elegáns, friss, virágos, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)