Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: vérnarancs, mandarin

Szívjegyek: rózsa, gyöngyvirág

Alapjegyek: pacsuli

Ár: 25 000 Ft , Eladó: Apophis
Állapot: eredeti csomagolásban, bontatlan állapot, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés
Dior-Miss Dior edt roller pearl 20 ml
Ár: 9000.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: 20 ml/2X próbált d.n., Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
Colette221

2019. október 29.

2019.10.29.: Sikerült itt KM-en beszereznem egy üveges maradékot. Nagyon örülök neki. Már hónapok óta mintákat próbálgattam. Évekig a nagyon édes parfümöket szerettem. A la vie est belle EDP 3 évig volt a kedvencem. Azóta eléggé megváltoztam, már nem tudom magamon elviselni a hozzá hasonló illatokat. :( Helyette a kevésbé szirupos, virágos, kicsit szappanosabb illatok jönnek be. :) Ez pont ilyen. Nem változott róla a véleményem március óta. Az üveg....meseszép.

2019.03.21.:Végre egy olyan Miss Dior-t dobtak a piacra, ami nekem is bejön, és végre virítani fog a polcomon egy ilyen üveg! :D Már évek óta vágytam egy olyan Miss Dior-ra, ami nekem is tetszik. Próbalkoztam az Absolutely Blooming-gal, de az sem volt az igazi. Ennek finom virágos, édes illata van. Hú, a hatósugara pedig rajtam brutális, kettőt fújtam a nyakamra, és még úgy is érzem magamon legalább két órája, hogy náthás vagyok. A párom pedig többször megjegyezte, hogy erős, szóval egy fújás bőven elég belőle az én bőrömön, ha nem akarom kiiktatni a körülöttem lévőket. Sokaknak nem fog tetszeni ez az illat, mert édes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Donna

2019. október 26.

Nekem a roller változat van meg, ami egyes vélemények szerint kicsit más, Dior szerint ugyanaz, mint az üveges verzió. Kellemes, kis semmiség. Ajándéknak tökéletes választás, nincs benne semmi kirívó, ugyanakkor van benne báj. Édeskés rózsás, de egyik sem dominál, szépen elsimulnak az illatjegyek benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

zabszalma

2019. október 5.

Milyen érdekes, hogy mennyire különbözően érzékeljük ugyanazt a parfümöt. Ma viselem őt először, de óráról-órára, percről-percre egyre nagyobb ámulatba ejt. Az első pár fújásnál szó szerint nem éreztem semmit. Mintha vizet spricceltem volna magamra. Teljesen elkomorodtam, hogy ez meg mi, ez, hogyan lehetséges? Vártam egy kicsit, de semmi...egy pinduri illatfoszlány sem csapott meg. Már azon gondolkoztam, hogy -ugyan talán csak egyszer csináltam ilyet - milyen másik illataimmal fogom összekeverni, hogy ne vesszen kárba. Tovább vártam, hogy talán a ruhámról egyszer csak érezni fogom, de semmi. Szappannal, szivaccsal elkezdtem szomorúságomban lesikálni a fülem mögötti területet, bekentem testápolóval és úgy fújtam be. És kb. 2 óra múlva felcsendült a gyönyörűszép, lágy mandarin és vérnarancs csodás keveréke, a rózsás miss dior alapvonallal harmóniában. Elkezdett mindenhonnan illatozni, úgy látszik több óra kell neki, hogy feléledjen a bőrön. Több Chanelnél is tapasztaltam ezt. Gyönygyvirágot sajnos sehol sem érzek, és örömömre pacsulit sem. Finom, elegáns, krémes, túl diszkrét, Párizs hangulatát idéző gyönyörűség. Ha készíthetnék parfümöt, azt hiszem pont ilyen lenne. Csak egy kicsit erőteljesebb. Mert túl gyenge, mint egy testpermet, de annyira, de annyira szépséges, hogy ezt is elnézem neki. Olyan, mint egy finom simogatás, amitől szép lesz a napod.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

pomme

2019. október 5.

Rajtam sajnos egy katyvasz, amiben néha felcsillan egy-egy Miss Dioros illatjegy, hogy aztán vissza is simuljon a púderes, jellegtelen, szappanos semmiségbe. Férj az ilyen illatoktól fut ki a világból, és nem érti, hogy miért fújná 75 év alatt bárki magára, meg hogy szerencsétlen Natalie Portman hogy jön ehhez, hát nem is vén? :D Ha lenne benne sok citrus meg vérnarancs (ami szerintem nincs), akkor sokkal jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Timi8

2019. július 13.

Igaz, teljesen más mint a 2013-as edT változat (ami a Coco Mademoiselle edT-vonala), aki azt keresi ebben nyilván csalòdni fog.
Átszabták, reformulálták, ez most inkább a 2017-es edP-hez illeszkedik. Nekem tetszik! Rajtam baromira tartòs is, ruhán még egy (gyors-)mosás után is érezhető az illata. Számomra ugyanazt a Dior-os luxusérzetet nyùjtja amit a régebbi parfümjeik is, nem érzem silányabb minőségűnek vagy kevésbé tartòsnak, az viszont tény, hogy egy teljesen más, ùj illatot kreáltak. Akinek a 2013-as tetszik, mèg most tárazzon be belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

ddorcsika

2019. július 13.

Hát ez szörnyű. Miért kellett mindig megújítani ezt a parfümöt: A jó öreg Cherie volt a legfinomabb,aztán jött sima Miss Dior. Még az is jó volt. De ez mi??? 10 perc után nincs illata. Pedig nagyon szerettem a régi verziókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

leila0803

2019. április 30.

Nem hosszu a velemenyem: A reformulacio teljesen tonkre vagta. Miert???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Nem hosszu a velemenyem: A reformulacio teljesen tonkre vagta. Miert???

silence

2019. április 28.

1ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni.
Nagy hibát követtem el, amikor nem csuklóra fújva teszteltem (ahogy a legtöbbször), hanem rögtön nyakra spriccelve próbálkoztam... így egész álló nap el kellett viselni magamon, ugyanis a tartósságát tekintve EDT létére egész nap körülleng! És rajtam sajnos nem szép ez az illat...
Az illatjegyeit nézegetve ígéretesnek mutatkozott, bár a gyöngyvirág kis félelmet keltett bennem, ugyanis ez a virág sajnos nagyon csúnyán tud viselkedni az én bőrömön az összes parfümben... most is hozta a formáját....
A fejjegyek (vérnarancs, mandarin) frissességéből sajnos semmi nem mutatkozott, kifújást követően egy édes-virágos illat vett körbe kb. 1 óra hosszán keresztül.... aztán jajj: nyomul a rózsa-gyöngyvirág kombó a pacsulis alappal.... leszáradás után egész nap már csak egy "öreges" illat mutatkozott rajtam.
Elnézést a kedvelőitől, de nekem inkább ez olyan idősebb, elegáns hölgyeknek való illat, nagyon nem érzem magaménak.
Sajnálom, mert alapvetően szeretem a Dior házat és ha szillázst és tartósságot tekintünk, akkor ez egy 5 csillagos parfüm lenne, de számomra annyira kellemetlen maga az illat, hogy le kell pontozzam.
Nem 1-es, mert lemosnom ugyan nem kellett, de 2 pontnál többet sajnos nem tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

1ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni.

googles

2019. április 16.

Mintát próbálva kifejezetten tetszik magamon.
Elotte uzletben tesztelve nem erezhettem igazan. Igy gyanus, hogy meg fogom venni, bar ha valamibol eleg van otthon, az a parfum. 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Mintát próbálva kifejezetten tetszik magamon.

szeliger

2019. március 19.

Rajtam is nagyon édes, kicsit poros, jellegtelen illat. Sajnos. A hatósugár ugyanakkor zavaróan intenzív. Kihagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)