Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 6500 Ft , Eladó: royne
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Timi8

2019. július 13.

Igaz, teljesen más mint a 2013-as edT változat (ami a Coco Mademoiselle edT-vonala), aki azt keresi ebben nyilván csalòdni fog.
Átszabták, reformulálták, ez most inkább a 2017-es edP-hez illeszkedik. Nekem tetszik! Rajtam baromira tartòs is, ruhán még egy (gyors-)mosás után is érezhető az illata. Számomra ugyanazt a Dior-os luxusérzetet nyùjtja amit a régebbi parfümjeik is, nem érzem silányabb minőségűnek vagy kevésbé tartòsnak, az viszont tény, hogy egy teljesen más, ùj illatot kreáltak. Akinek a 2013-as tetszik, mèg most tárazzon be belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

ddorcsika

2019. július 13.

Hát ez szörnyű. Miért kellett mindig megújítani ezt a parfümöt: A jó öreg Cherie volt a legfinomabb,aztán jött sima Miss Dior. Még az is jó volt. De ez mi??? 10 perc után nincs illata. Pedig nagyon szerettem a régi verziókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

leila0803

2019. április 30.

Nem hosszu a velemenyem: A reformulacio teljesen tonkre vagta. Miert???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

Nem hosszu a velemenyem: A reformulacio teljesen tonkre vagta. Miert???

silence

2019. április 28.

1ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni.
Nagy hibát követtem el, amikor nem csuklóra fújva teszteltem (ahogy a legtöbbször), hanem rögtön nyakra spriccelve próbálkoztam... így egész álló nap el kellett viselni magamon, ugyanis a tartósságát tekintve EDT létére egész nap körülleng! És rajtam sajnos nem szép ez az illat...
Az illatjegyeit nézegetve ígéretesnek mutatkozott, bár a gyöngyvirág kis félelmet keltett bennem, ugyanis ez a virág sajnos nagyon csúnyán tud viselkedni az én bőrömön az összes parfümben... most is hozta a formáját....
A fejjegyek (vérnarancs, mandarin) frissességéből sajnos semmi nem mutatkozott, kifújást követően egy édes-virágos illat vett körbe kb. 1 óra hosszán keresztül.... aztán jajj: nyomul a rózsa-gyöngyvirág kombó a pacsulis alappal.... leszáradás után egész nap már csak egy "öreges" illat mutatkozott rajtam.
Elnézést a kedvelőitől, de nekem inkább ez olyan idősebb, elegáns hölgyeknek való illat, nagyon nem érzem magaménak.
Sajnálom, mert alapvetően szeretem a Dior házat és ha szillázst és tartósságot tekintünk, akkor ez egy 5 csillagos parfüm lenne, de számomra annyira kellemetlen maga az illat, hogy le kell pontozzam.
Nem 1-es, mert lemosnom ugyan nem kellett, de 2 pontnál többet sajnos nem tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

1ml-es gyári mintát volt alkalmam tesztelni.

googles

2019. április 16.

Mintát próbálva kifejezetten tetszik magamon.
Elotte uzletben tesztelve nem erezhettem igazan. Igy gyanus, hogy meg fogom venni, bar ha valamibol eleg van otthon, az a parfum. 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

Mintát próbálva kifejezetten tetszik magamon.

Colette221

2019. március 21.

Végre egy olyan Miss Dior-t dobtak a piacra, ami nekem is bejön, és végre virítani fog a polcomon egy ilyen üveg! :D Már évek óta vágytam egy olyan Miss Dior-ra, ami nekem is tetszik. Próbalkoztam az Absolutely Blooming-gal, de az sem volt az igazi. Ennek finom virágos, édes illata van. Hú, a hatósugara pedig rajtam brutális, kettőt fújtam a nyakamra, és még úgy is érzem magamon legalább két órája, hogy náthás vagyok. A párom pedig többször megjegyezte, hogy erős, szóval egy fújás bőven elég belőle az én bőrömön, ha nem akarom kiiktatni a körülöttem lévőket. Sokaknak nem fog tetszeni ez az illat, mert édes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

szeliger

2019. március 19.

Rajtam is nagyon édes, kicsit poros, jellegtelen illat. Sajnos. A hatósugár ugyanakkor zavaróan intenzív. Kihagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 19.

nyarigabi

2019. március 17.

Müllerben találtam, a 2013-as is ott volt mellette. Kicsit változtattak a felirat kinézetén és a folyadék is rózsaszínebb, egyebekben megegyezik. Mivel a 2013-as az egyik legkedvesebb téli illatom, ahhoz hasonlítva tudok csak véleményt alkotni.
Nem érzem chypre-floral kategóriának, főleg a határozottan édes leszáradás miatt. A citrusok a fejillatban meg sem jelennek, gyöngyvirág és rózsa az eleje, majd néhány perc után egy meghatározhatatlan édes, nem vaníliás, nem pralinés illattá alakul, ami egyébként nagyon kellemes, de jellegtelen. Ugyanez a bajom a 2017-es edp-vel, ami szintén nem kellemetlen, de karakter nélküli illat. Ha édesíteni akarnak, ott van az Absolutely Blooming, kiadhattak volna belőle egy EDT-t, vagy csináltak volna, amit akarnak, de elkutyulták az egyik legkedvesebb illatom.:(
Ha vakon tesztelem, azt mondtam volna, hogy a Givenchy Live Irresistible egy kevésbé szirupos kiadása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)