Dior

Ár:   26 100 Ft és 32 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   26 100 Ft és 32 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: olasz mandarin, bergamott, muskátli esszencia

Szívjegyek: grasse-i rózsa, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: fehér pézsma

kicsispenot

2021. január 22.

Ajándékba kaptam :) Előszőr meglepett, hogy a rózsán kívül semmilyen illatot nem érzek. Aztán túl édes lett. Majd öt perc múlva, mézédes púderillatú lett a bőrömön. Magamtól lehet nem választottam volna ennyire édes illatot, de a púderességét imádom, nagyon én vagyok. A barátom pedig oda van érte, és azt hiszem így tökéletes is. A sokszor említett öreges, retró illatot rajtam egyáltalán nem érezni. Az tény, hogy nem egy nagyon összetett illat, de személy szerint mindenben a letisztult dolgokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

audreyenn

2021. január 15.

Én is mintát kaptam rendelés mellé, először szimpla rózsaillat -itt még nem olyan rossz - aztán átvált vmi borzalmas retroba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Giside

2021. január 2.

Illatmintát szagoltam, nem rossz, de különösképpen nem fogott meg. Én érzem rajta a muskátlit is, mit ne mondjak elég furcsa. 60 felett el tudnám képzelni de a boromon nem olyan tartós, csak a viragillatot érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

angelina69

2021. január 2.

Na kérem, ez nem az én ízlésvilágom. Van benne egy olyan, de olyan éles szag, ami engem szinte már fojtogat. Aztán ez lecsendesedik, de nem tűnik el, és inkább a rózsa lép előtérbe. Aztán puhul az illat, de az a fránya éles, aztán már kissé savanykás szag még mindig ott kapar a háttérben. Lehet, hogy máson ez nem jön elő. Egyébként rózsa, könnyedén, üdén, csöppet édeskésen. Részemről ez a bohó április és a napfényes május illata. Vagy csak egy napfényes nap illata, de inkább már langymelegben. Viszonylag visszafogott illat, a tartóssága rajtam az a szokásos 4-5 óra. Nem kell gyűjtenem rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Tarzicia

2020. szeptember 21.

A csodaszép Gris Dior után nem voltam kíváncsi rózsás Dior illatra, őt überelni úgysem tudja semmi, a Miss Dior sorozat meg nem az én világom, talán a Le Parfum az egyetlen kivétel. A sok negatív vélemény láttán végül aztán kipróbáltam én is egy kis gyári mintát.
Nagyon vérszegényen kezd, ezért ráküldtem még két fújást az elsőre, de még akkor se jött át, hogy mi is akar ez lenni. Karakter nélküli, beazonosíthatatlan, szintetikus elegy, sok semmi és kevés valami. Hihetetlen...ez egy Dior? Tíz perc múlva már bánom a három fújást.
Borzasztó sok pézsma, kíméletlenül nyomulós és merev, olyan, mint egy hajlakkal keményre fixált, dauerolt frizura, az a bukósisakfazon, igaza van Szeligernek.
A pézsma alatt megbújik egy kevés rózsa, fiatalos, bájos, romantikus. Nem túl édes, inkább olyan felvizezett módon édes, mondhatnám cukros rózsavíz, és pont olyan pink, mint az üvegben a parfüm színe.
Többen is írják az udvariatlan "nyanyás" jelzőt. Én is érzek benne egy kis régies, rózsaszappanos hangulatot, de a rózsa fajtája és édessége miatt én még a "mai csajos" jelzőt is ráaggatnám.
Mindent egybevetve ez a kis Miss Dior szerintem a senki földjén lebeg, én nem látom a koncepciót, nem jövök rá, vajon kinek szánták. Lehet, hogy egy klasszikus rózsás illat modern interpretációja akar lenni, és a lehető legszélesebb réteget akarja megszólítani, de szerintem ez az illat fiatalokon idejétmúltnak hat, idősebbeken meg komolytalan. Egy biztos, nekem nem tetszik. Halálunalom, édes-pézsmás rózsa, olcsó hatást kelt, elegancia nulla, egy Dior-tól azért ez elég kellemetlen...
A virtuális szégyenpadra, a My Way mellé ültetem, és ugyanúgy egy csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 21.

szeliger

2020. szeptember 9.

1 ml gyári fújós. Vásárlás mellé ajándékba kaptam, elolvastam az itteni véleményeket és annyira kíváncsi lettem, hogy rászántam magam és ma ebben illatoztam. A végeredmény lehangoló, az én bőrömön bizony elég satnya és ha már itt korábban ment a disputa, hogy nyanyás vagy sem, kimondom: ennél nyanyásabb parfümben még nem ücsörögtem:))) Szottyadt rózsa és muskátli, pézsmás púderességgel, már csak a gyöngysor és a dauerolt frizu hiányzott rólam.
Sebaj, mert legalább egész délelőtt kacarásztam magamban, mókás volt ezt az illatot viselni, mintha jelmezbálban lettem volna, annyira nem az enyém.
A hatósugár sajnos magabiztos, bő méteres, a tartósság is rendben van, csak hát az illat.. ne már, hogy Dior.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Vaslady

2020. szeptember 5.

Az egyik csuklómon őt, a másikon a My wayt hoztam haza, és el kell mondanom, hogy ő lett a nyertes 🥇. Nekem a nyanya szag nem itt kezdődik, de majd írok arról is. Ez az illat, abszolút romantikus, kedves számomra, kezdve ott, hogy már az üvege is nagyon tetszik ❤️. Soha még egyetlen dior illatot nem vásároltam meg, de őt, ha a további teszteken is át megy, be fogom szerezni. Rendkívül nőies illat, öröm viselni ❤️🌹🥀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Lencseee

2020. július 23.

Renike, akkor egyutt vagyunk nyanyaillat partiak🤣 ez a legszebb rozsaillat, pedig nem ez az en kedvencem, de ebben pompas! kergetem, de hiaba a Douglasban kaptam mintat, az online boltban meg nem lattam, pedig megvennem a kollekciomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

raczrenike

2020. július 23.

Megint itt vagyok, felpontozni :D Vagy az en izlesemmel van baj, vagy a nyanyas parfümöket szeretem, de nekem ez egy nagyon kellemes illat. Enyhen citrusos, erösen rozsas az elejen, leszaradas utan enyhen rozsas, pezsma. Bar en nagyon szeretem a pezsmat, ezert talan a szerelem. Azt hogy az üvege, illetve a folyadek csunya, naja, minden miss idor ilyen az originalon kivül, szerintem nagyon nöies, elegans. Nekem kimondottan az egyik kedvencem lett, tartosnak is tartos. De egyatalan nem folytogato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

VanillaBlossom

2020. július 20.

IMÁDOM a Dior parfümjeit, de a Miss Dior vonal számomra óriási csalódás...
Hiába a kellemes és könnyed virágos illat, kb. 5 perc után semmi sem érzõdik belõlük.

Először valahogy ezzel az illattal sem tudtam mit kezdeni, de minél többször tesztelem, annál többször érzem úgy, hogy a tartóssága megközelíti az elvárásaimat.
egyelőre azért kap 4 csillagot, mert még mindig nem vagyok biztos abban, hogy megérdemli az 5öt, illetve ahhoz képest, hogy virágos illatról beszélünk, kicsit édesebb a kelleténél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

IMÁDOM a Dior parfümjeit, de a Miss Dior vonal számomra óriási csalódás...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.