Dior

Ár:   26 100 Ft és 32 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   26 100 Ft és 32 800 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: olasz mandarin, bergamott, muskátli esszencia

Szívjegyek: grasse-i rózsa, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: fehér pézsma

Miss Dior Rose N'roses EdT 100 ml
Ár: 30.000 ft + szállítási költség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után foxposttal, postával

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Oblonszky

2021. november 9.

Mintát kaptam ajándékba és nekem nagyon tetszik. Megszerettem. A problémám csak az, hogy a fejemben nem áll össze az illat , az ár és az, hogy Dior. Ez? Dior? ...
Az illat maga fiatalos számomra, lágyan frissít de azért ott suttog a muskátlival meglazított rózsa. Szillázsa gyakorlatilag nincs és úgy 30 percig vélem felfedezni magamon nagy nehezen. De az a 30 perc azért nagyon szép ....
Szóval csak egy közepeske kérdőjel van bennem, annyira nem foglalkoztat. Teljes áron szerintem ez szó szerint pénzkidobás, viszont eddigi tapasztalataim alapján a párezres másolatai még karakterrel is fognak bírni, azt viszont fel is fogom kutatni... mert hát ott van az az első jó benyomás. Ja, és persze 5 csillag .... érthetetlen, próbáljátok ki! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

kovacseva

2021. szeptember 12.

Egész nyáron ezt használtam. Nagyon szerettem az illatát, pontosan ilyet kerestem. A csomagolása és az üvegcse is csodás. Viszont egy gond azért megis volt vele. Jó ha 1óráig lehetett rajtam érezni az illatot. Nagyon nem működött rajtam. Több felé képpen is probáltam, de semmi. Ezért nálam csak 2 csillag. Pedig eddig amit a Diortól próbáltam nem tapasztaltam ilyet. Ez nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

delila6400

2021. szeptember 12.

Sajnos nekem ez a fajta rózsa már nagyon old school, inkább 50+ illat. (Ha rózsa, akkor egyértelműen a Chloe illatai.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

mafalda

2021. augusztus 18.

Oh, hogy ez milyen bájos és üde, ha nem lenne annyi meg annyi illatom tuti beszerezném. Könnyed mégis tartós, friss mégsem citromos, rózsa minden mennyiségben mégsem csak sima virágillat. Nagyon kellemes illatkompozíció.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Rommie77

2021. március 22.

Nagyon old-fashioned, amivel nekem abszolút semmi bajom. Viszont én ezt az illatot nehezen tudom elképzelni egy fiatal lányon, de magamra sem tudnám fújni se munkahelyre, se egyéb alkalomra. Túlzottan rózsaillatú. Kellemes, de valahogy "alkalmatlan".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

vanillacaramella.sweet

2021. március 10.

Nemrég próbáltam, de a muskátli nagyon elrontja rajtam. Erős, tömény, kesernyés-édes lesz, egyszerre erősen rózsás-üde és a muskátli fura illata benne együtt. Maga a virág a kedvenceim egyike, de illatban nagyon nem. Pedig az üde bergamott, mandarin, rózsa, pézsma, jajj, de szeretem őket! :) Nagyon tolakodó, fullasztó volt, valahogy nagyon nem. Talán máskor még teszek vele próbát. Üvege és színe jó, mutatós. A Blooming Bouquet sokkal jobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

kicsispenot

2021. január 22.

Ajándékba kaptam :) Előszőr meglepett, hogy a rózsán kívül semmilyen illatot nem érzek. Aztán túl édes lett. Majd öt perc múlva, mézédes púderillatú lett a bőrömön. Magamtól lehet nem választottam volna ennyire édes illatot, de a púderességét imádom, nagyon én vagyok. A barátom pedig oda van érte, és azt hiszem így tökéletes is. A sokszor említett öreges, retró illatot rajtam egyáltalán nem érezni. Az tény, hogy nem egy nagyon összetett illat, de személy szerint mindenben a letisztult dolgokat szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 22.

audreyenn

2021. január 15.

Én is mintát kaptam rendelés mellé, először szimpla rózsaillat -itt még nem olyan rossz - aztán átvált vmi borzalmas retroba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Giside

2021. január 2.

Illatmintát szagoltam, nem rossz, de különösképpen nem fogott meg. Én érzem rajta a muskátlit is, mit ne mondjak elég furcsa. 60 felett el tudnám képzelni de a boromon nem olyan tartós, csak a viragillatot érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

angelina69

2021. január 2.

Na kérem, ez nem az én ízlésvilágom. Van benne egy olyan, de olyan éles szag, ami engem szinte már fojtogat. Aztán ez lecsendesedik, de nem tűnik el, és inkább a rózsa lép előtérbe. Aztán puhul az illat, de az a fránya éles, aztán már kissé savanykás szag még mindig ott kapar a háttérben. Lehet, hogy máson ez nem jön elő. Egyébként rózsa, könnyedén, üdén, csöppet édeskésen. Részemről ez a bohó április és a napfényes május illata. Vagy csak egy napfényes nap illata, de inkább már langymelegben. Viszonylag visszafogott illat, a tartóssága rajtam az a szokásos 4-5 óra. Nem kell gyűjtenem rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.