Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 23.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: olasz mandarin, bergamott, muskátli esszencia

Szívjegyek: grasse-i rózsa, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: fehér pézsma

orchidea8627

2020. február 19.

Nem vagyok nagy parfümös de ez akkora csalódás hogy muszáj véleményt írjak róla.
Nem értem hogy ez hogy akart friss verzió lenni? Nehéz, fullasztóan pézsmás, fűszeres, nagyon kicsi citrusos és épphogy csak rózsás.
Az én ízlésem szerint abszolút nem ilyen egy friss, könnyed, fiatalos és tavaszi rózsás illat. Nagyon nem. Még a fejem is megfájdult tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Atlantide

2020. február 18.

Eddig ketszer probaltam, de nem nyerte el a tetszesemet. Uveg uncsi, szin borzalmas, illat lagymatag sot olcso hatasu, nincs benne semmi Diortol elvart elegancia. Szerencsere elillan 30 percen belul...Nagyon leult a Dior, de tenyleg nagyon...Ja, es megertem miert mondjak sokan, hogy oreges: mert ez a tipikus “vótmá’„ kategoria, szagoltuk ezerszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 18.

Asianlover

2020. február 18.

Örülök, hogy nem én vagyok az, aki kiosztja az első egyest ennek az illatnak :)
Dior és az ő nyanyaszagú rózsái... ötszázhuszonhatodjára...
Teljes rejtély a számomra, hogy ez a Miss Dior - fiatalosnak marketingelt 50+ - vonal miért olyan népszerű.
Egyet még szeretnék leszögezni: nem azért találom "nyanyaszagúnak", mert fixációm volna a "fruitchuly". Könnyed rózsa szerintem Valentino Rosa Verde, Trussardi Delicate Rose vagy Mon Guerlain Bloom of Rose. A könnyed, fiatalos rózsa szerintem "átlátszó/vizes", nincs benne semmi "sűrűség".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Örülök, hogy nem én vagyok az, aki kiosztja az első egyest ennek az illatnak :)
Dior és az ő nyanyaszagú rózsái... ötszázhuszonhatodjára...

zsebibaba

2020. február 18.

Nekem tetszik:) Szerintem nem "nagyis" nem fullasztó rózsa. Hát igen, nem illeszkedik a mai tündibündi vattacukros illatok közé/melyektől már az én gyomrom fordul fel, és azt sem lehet tudni melyik-melyik, mert mind egyforma/, ezért nem is lesz annyira népszerű, ami nem baj, én majd szeretem mások helyett is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

laracroft

2020. február 16.

Fragin és itt is rengetegen írjátok, hogy nyanyás szagú, retro, stb., de rajtam valahogy egyáltalán nem ezt az arcát mutatja. "emb1p3"-al kell egyetértenem, maximálisan. Valóban természetközeli. Lágy, szellős, friss, citrusos, rajtam még csak nem is rózsa, csak egy finom, elegáns, amolyan igazi Dioros púderes illat. Bőrközeli, abszolút nem erős vagy zavaró, közepes/gyenge tartóssággal. Emiatt a mínusz 1 csillag.
De most komolyan, már kétszer próbáltam, és most harmadjára is be kell ugranom a héten, annyira lehetetlennek érzem, hogy ugyanarról az illatról beszéljünk (bár az sem kizárt, hogy huszonéves korom ellenére, a lelkem egy darabkája az ötvenes évek lenyomata :-) ). Még a végén beszerzek belőle egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

nyarigabi

2020. február 14.

Rémes retro rúzsos rózsa

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Rémes retro rúzsos rózsa

Colette221

2020. február 8.

Az elején megcsapott a fullasztó rózsa, ami szerencsére egy idő után csillapodik. Valahogy sokkal többre számítottam. Úgy voltam vele, hogy szeretem a rózsát, biztosan tetszeni fog, de sajnos nem. Az elején nyanyásnak gondoltam, de ez engem nem zavart, attól függetlenül, hogy sosem viselném. Ez az illat olyan, hogy nem rossz, de nem is kell a polcomra. Közepes, tud ennél többet is a Dior... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

zsazsi1

2020. január 28.

Tudom, papírcsík alapján nem írunk véleményt, de mégis egy kicsit szépítenék az értékelésén: pár nappal ezelőtt - mivel a két csuklóm már "foglalt" volt - fújtam egy blatterre, aztán bedobtam a ridikülömbe és el is felejtettem. Valahogy kikeveredett az éjjeliszekrényemre, és azóta az ágyból fekve is érzem a gyönyörűséges illatot, ami árad belőle. Ismerős volt az illat, és rájöttem, hogy Ralph Lauren Romance volt ehhez hasonló, légies rózsaillat. Nekem nagyon tetszik, hogy a rózsa itt könnyed, nem gourmand és nem pacsulis jegyekkel jár karöltve, nem retrós bolgár rózsaolaj-jellegű, hanem egy modern, elegáns és fiatalos komfortillat. A szintén megosztó Idole-lal tudnám párhuzamba állítani még, akinek az tetszik, valószínűleg ez is tetszeni fog.
Biztos, hogy nem az ötvenes éveket idézi, hiszen az a No 5 és az original Miss Dior korszaka, ami amúgy kedvenc korszakom, az utolsó évtized amikor a férfiak még Férfiak, a nők még Nők voltak (és úgy is néztek ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 28.

emb1p3

2020. január 22.

Nem tudom, hogy az én ízlésem ragadt le az ötvenes években, vagy másoknak nehéz "kiszagolni" a korszellemből, vagy mindkettő egyformán áll. De komolyan nem értem, hogy egy ilyen friss, szellős, épp sejtésnyit savas, savanykás citrusos rózsát hogy lehet nyanyásnak (értsd gondolom retrónak) nevezni, az igazi retró rózsák mindig valamilyen másik domináns jeggyel, aldehiddel, ámbrával, füsttel voltak megtámogatva, abba belefogva-belefojtva. Mintha a kortárs interpretációk közül a nem lekvárjellegű vagy vaníliás rózsának nagyon rossz lenne a reputációja mostanság, szerintem érdemtelenül. Ez egy modern, pehelykönnyű, tavaszi (leginkább tea)rózsa, egy alig-alig detektálható muskátlis kesernyésséggel. Sokkal fiatalosabb szerintem, mint a Miss Dior-vonal minőségi, ám kicsit karótnyelt jólneveltsége. Ha nem lenne ebből a típusú rózsából a polcomom már másik, megkísértene. Szillázsa határozott, tartóssága egynapos. A Lancôme rózsás illatát és ezt látva úgy néz ki, hogy az új évtized lágy, ragyogó és tiszta természetillatok szelét hozza, és a fruitchoulik kicsit a háttérbe vonulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

googles

2020. január 19.

Ha valami rettentoen nem jo kompozicio, na ez. Sima orrbavagos rozsa, a Miss Dior kifinomultsaga pedig teljesen elveszett. Nulla ez az illat. Nem voltam tul bobeszedu, de ha valami rossz es meltatlan a Dior nevre, hat ez a flanker az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT

Színezék. Lilás piros.