Dior

Ár:   21 460 Ft , 32 800 Ft és 46 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 18.

Ár:   21 460 Ft , 32 800 Ft és 46 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetevők: szicíliai keserűnarancs, damaszkuszi rózsa, pünkösdi rózsa, vanília, tonkabab

Dior Poison Girl EDP teszter fújós 5/10 ml
Ár: 10 ml - 2.500 Ft/ 5 ml - 1.500 Ft , Eladó: Mancsusz
Állapot: Frissen fújt saját parfümből üveg fújósba., Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata, ajánlott postán maradó.
Dior Poison Girl 30ml edp
Ár: 9000 , Eladó: TDZS
Állapot: 5ml hiányzik kb, Helyszín: Budaörs, fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

My Molly

2020. július 28.

Hű, azanyját neki :D
Mintát rendeltem, nem mertem az egész üveggel bepróbálkozni, mivel a Hypnotic Poisonnel nem lettem jó barátságba, sőt. Szinte menekültem saját magam elől, mikor felfújtam, annyira erős volt, úgy a képembe vert. :D
Na de ez! Áh, ez valami isteni. Dior.
Határozottan érzik rajta, hogy köze van a HP-hoz, mégis más. Csábos, hordható, magabiztosságot adó, tökéletes kreálmány. Én azért azt cáfolnám, hogy ez tiniknek való illat, mert ehhez igenis kell, hogy Nő legyen az emberlànya. Engem megfogott. Finoman érződik, körbeleng, egyszerűen jó érzés. És én ezt keresem egy illatban, hogy komfortot adjon, hogy a nőiességet, érzéseket hordozza magában. Nálam ez telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Hű, azanyját neki :D
Na de ez! Áh, ez valami isteni. Dior.

Ladybee

2020. július 17.

Érdekes, hogy mennyire különböző reakciókat vált ki ez a parfüm a nagyközönségből. Én sem vagyok kivétel. 😀 Engem megfogott. Összetett és érdekes, de nem annyira bonyolult, hogy gond legyen belőle. Jól kitalálták ezt. Az elején kissé rovarirtó szaga van néhány percig. :D Kell egy kis idő, amíg feláll a zenekar, aztán kezdődhet a móka. Képileg nekem nagyon visszadja ezt a hangos, fura, egzotikus nyitányt a reklám eleje, ahol a dizsiben meg a dance. Szerencsére a rovartirtó egyszer csak átváltozik Hypnotic Poisonná. Az is pont ilyen, amikor kifújjuk, rovarirtós, aztán gyógyszeresen édes, aztán vaníliásan, csábítóan édes. A csábítás is megjelenik a reklámban is: kiszúrja a csaj a srácot. Megyünk tovább a történetben, a gyógyszeresség áttranszformálódik egy iszonyat nehéz, gyümölcsös, édes, kesernyésségbe, amiről meg a fejünkhöz kapunk, hogy ez meg az ős Poison! Hát zseniális! Erről meg az jut eszembe, ahogy lerúgja a csaj a srácot a lépcsőről. Na nem olyan erős, nem olyan durva, de kekeckedik azért rendesen ez a Poison. Imádom! Parázni nem kell, nem lesz ettől a buszon rosszul senki, mert nem sok szillázsa van a parfümnek, hiába edp, szóval nyugi.
Idővel megkegyelmez a fekete méreg és még mindig émelyítően édes, de már balzsamosabb, nyugisabb az illat és valami fiatalos üdeség is előjön. Gondolom, ez a rózsa, de én nem értek hozzá. Csak azért írkálok ennyit, mert számomra kivételesen jól kivehetőek a fázisai és a hangulatai és ettől nagyon izgalmas nekem ez a parfüm. Szóval egy jó ideig ebben az üde, fiatalos, picit hideg, de édes illatban megyünk tovább, addig amíg előbújik a fülledt szantál. Nem sokáig marad, nem tolakodóan, de egyértelműen jelen van a rózsával és az édes katyvasszal a háttérben. Most mondjam, hogy mi jutott eszembe a szantálról? Amikor fetreng a csajszi az ágyon és a parfümös üveggel simogatja magát... így szokott kinézni a fülledtség a vásznon. Aztán mi a vége? Hogy odamegy a csaj, nagyon elszántan a pasihoz. Mondja, hogy "I'm not a girl. I'm poison." de végeredményben megadja a magát éééés ott a puha, kedves, édes vaníliás gourmand leszáradásnak. Köszönjük, roppant izgi volt.
Hogy mondjak valami használhatót is. Életkori korlatja nincs, egy vidám, vagány idős hölgyön is el tudom képzelni. Nem business, nem alkalmi, ezzel gondolom nem mondok újat. Hétköznapra teljesen használható. Vagány. Utálom ezt a szót, de az. Én nem is vagyok elég vagány hozzá, de majd veszek egy bőrdzsekit . 😉
Nagyon szerethető parfüm ez. Ilyen is kell. Én úgy vagyok a legtöbb parfümmel, hogy egyszerűen túl elegánsak, nagyvilágiak a minden napjaimhoz. Ez teljesen megfelel hétköznapi jövős menősnek. Melegben nem gyilkolnak a komolyabb jegyei, hidegben nekem kimarná az orromat a neroli, a Poisonos kesernyésség. Nem szeretem a fűszeres parfümöket télen, de így nyáron elfújkálom boldogan. Jó ez.
Tartóssága rajtam 6 óra, ennyi idő alatt megy le a fenti műsor, de amikor a szantál jön, ott már nagyon halkan muzsikál. Ennek ellenére szerintem badarság újra fújni a teljes leszáradás előtt, mert akkor pont amiatt, hogy ennyire kivehetőek a fázisai, lehet, hogy fura katyvasz lesz és akkor lehet zavaró is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

2020. május 19.

Ezt az illatot bulikon szoktam viselni, valahogy napközben el sem tudnám képzelni, pedig simán felfújom az Alient vagy a Hypnotic Poisont is ha olyan kedvem van. Nagyon finom, meleg, puha mandulás illat. Ősszel, télen az igazi, sokan megjegyezték már, hogy mennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

emeseee6

2020. április 25.

2020: na,hát 3 hosszú év,egy karantén és végtelen szabadidő kellett,hogy az eszembe jusson és az enyém legyen :D Tök más ,mint amire emlékeztem :D Édes persze,de rajtam emelett erőteljesen balzsamos is.Emiatt különlegesebbnek mondanám,kilóg a tipik édes azt hello sorból,de annyira nem voltam elájulva tőle. Nem rossz ,nem rossz tesztelgetem még,mielőtt eldöntöm megtartom-e ezt a fél vakvásárt .

2017: Nagyon kellemes illat,szívesen viselném bármikor,egyetlen problémám vele,hogy számomra annyira nem kiemelkedő,hogy ennyi pénzt megérjen. És a karácsony még messze :( :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

KittiASzuperpocok

2019. december 12.

Zseniális és kedvemre való összetevők!
Édes, de mégsem tucat. Kifújáskor engem egyből megcsap a keserű narancs. Utána elkezdem érezni a rózsát és vaniliát és csak a végén a tonkababot. Kifejezetten nőies illat, 30 felett tudom elképzelni a viselését. Tartós illatról beszélünk ami nem illan el rolunk könnyen. Kézfejemre fújva, kézmosás után simán érezhető volt. Beszereztem egy 30 millis kis ékszert belőle. Ahogy a kezembe veszem olyan mint egy kis kincs és tudom mit rejt az üvegcse. Csábító illat, hivogatja a férfit. Alkalmakra csak ezt fújom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Zseniális és kedvemre való összetevők!

leila0803

2019. december 11.

Elegancia, kellem, baj, es egyediseg... Talpig Dior a maga edes gourmand lelkevel... ;)
A kezdés csodálatos diós és mandulás sütis mazsolás csábítás. Majd valami romantikus álom ahogyan a mandula, a vanília és a tonkabab játszik a bőrömön. Mégsem válik nehézzé, hiszen a narancs és a rózsa könnyíti, kiegyensúlyozza. Tartós, és végig gyönyörű.
Én ajánlom fogyókúra idejére, hisz a kutatási erdményekkel ellentétben, bennem nem kiváltja, hanem betölti az édesség utáni vágyat. Simán kialkudom magammal, hogy csoki helyett fújhatok egyet magamra. ;)
Nem bánom, hogy sokan nem szeretitek, ne is váljon túl közkedveltté, különlegesebb marad. :)
Az egyik reggel barátnőm átjött, és hitetlenkedve kérdezte, hogy én kora reggel mitől illatozom ilyen csodásan. Ez a tegnap esti Poison girl volt. Amennyire elsőre elriasztott, most annyira rabul ejtett ez a parfüm. Csodás szülinapi ajándék volt.
Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Kis mosolyszunet utan ujra dul a szerelem, tokeletes harmonia. A legszebb edes gourmand szamomra. Aaa, el sem hiszem ezt a csodas parfumot, es en majdnem elcsereltem itt. Olyan boldogsag most a hidegben beleburkolozni, unnepi esszencia. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 11.

Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Luller

2019. november 4.

Többen írják, hogy fiatalabbaknak tudják elképzelni ezt az illatot. Én nem értek egyet ezzel a nézettel. Szerintem nőies illat, nem kislányos és nem is veszi túl komolyan magát. De határozott, erős, karakteres édes illat, ami szinte "bele harapást" követel :) Szerintem 20 év fölött bárki bátran használhatja. Én 37 évesen nem érzem fruskásnak ezt az illatot. Szeretem, most vettem egy 30 ml-es kiszerelést. A doboza bájos, hozza a megszokott Dior Poison kollekció küllemet. Szeretem, hogy tartós és a hajban napokig érezhető. Hogy ki, milyen alkalomra fújja föl, azt mindenki el tudja dönteni. Én spec. ugyan úgy szeretem nap közben hordani, mint egy esti eseményen vagy moziban, színházban, zárt térben. Itt is megemlítem, hogy én tartom a kevesebb több mondást az ilyen típusú parfümöknél (is). <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Lupiluuu

2019. június 19.

Szerintem ez az illat fiatalabb korosztálynak való ....ez az illat csábításra született! Nincs olyan férfi aki erre az illatra nemet tud mondani! Sajnos az én párom csak annyit tud mondani,hogy jó vagy fújjj és itt be is fejeztük az elemzést 😂😂😂. Egyszer magától csak úgy megjegyezte, hogy no ez az illat amit most rajtad érzek nagyon jó 😂 ennyi nekem elég is volt 😉 mai napig használom mert szeretem és sokan dícsérik. Álltalában férfiak jegyzik meg,hogy milyen jo illatom van és észrevettem ,hogy a nem túl fűszeres, púderes ,erős virágos illatok jobban működnek rajtam és mások is pozitívan reagálnak a könnyedebb puhább melegebb illatokra. Nekem erről az illatról egy csábító ,vagány csaj jut eszembe aki szereti ha felfigyelnek rá. Ebbe az illat kategóriába tudnám sorolni a Paco Rab. Black xs illatát is ,az is egy ilyen meleg édes extra csajos csábító illat!😉❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

DrAgika

2019. május 20.

Finom édes, meleg illat, olyan kifinomult. Pont én vagyok :) Bármikor el tudom magamon képzelni. Az a beleszeretős fajta. Rajtam sajnos annyira nem tartós mint szeretném, ezért sűrűbben is fújom, ezáltal gyorsabban fogy, de még biztos landol a kosaramban máskor is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

abicicaaa

2019. április 17.

Ma huvosebb, kevesbe meleg idő volt es adtam egy eselyt ennek a finom gourmand illatnak. Nem bántam meg. Rajtam pralines, kicsit mint a LVEB, nem lenne szükségem mindkettore a repertoaromban.
Nem tudom elkuloniteni benne az illatjegyeket, osszemosodnak, de nem rossz értelemben. Csupán annyi ugrik be rola hogy edes es pralines. Nem mondanam egyedi illatnak, nem lehet vele melle loni. Telen, hidegben gyonyoru lesz. Nappalra simán mehet szerintem.
A tartossaga csupán 6 ora, örültem volna legalabb 8-nak, de mivel egy fujas eleg belole az intenzitasa miatt, gond nelkul ujra lehet fujni delutan.
Legszivesebben 4,5*-ot adnék, de kerekitsunk felfelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Legszivesebben 4,5*-ot adnék, de kerekitsunk felfelé.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.