Dior

Ár:   21 460 Ft , 32 800 Ft és 46 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 18.

Ár:   21 460 Ft , 32 800 Ft és 46 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatösszetevők: szicíliai keserűnarancs, damaszkuszi rózsa, pünkösdi rózsa, vanília, tonkabab

Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

leila0803

2022. június 3.

Elegancia, kellem, baj, es egyediseg... Talpig Dior a maga edes gourmand lelkevel... ;)
A kezdés csodálatos diós és mandulás sütis mazsolás csábítás. Majd valami romantikus álom ahogyan a mandula, a vanília és a tonkabab játszik a bőrömön. Mégsem válik nehézzé, hiszen a narancs és a rózsa könnyíti, kiegyensúlyozza. Tartós, és végig gyönyörű.
Én ajánlom fogyókúra idejére, hisz a kutatási erdményekkel ellentétben, bennem nem kiváltja, hanem betölti az édesség utáni vágyat. Simán kialkudom magammal, hogy csoki helyett fújhatok egyet magamra. ;)
Nem bánom, hogy sokan nem szeretitek, ne is váljon túl közkedveltté, különlegesebb marad. :)
Az egyik reggel barátnőm átjött, és hitetlenkedve kérdezte, hogy én kora reggel mitől illatozom ilyen csodásan. Ez a tegnap esti Poison girl volt. Amennyire elsőre elriasztott, most annyira rabul ejtett ez a parfüm. Csodás szülinapi ajándék volt.
Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Kis mosolyszunet utan ujra dul a szerelem, tokeletes harmonia. A legszebb edes gourmand szamomra. Aaa, el sem hiszem ezt a csodas parfumot, es en majdnem elcsereltem itt. Olyan boldogsag most a hidegben beleburkolozni, unnepi esszencia. :-)

Meg mindig csodas!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 3.

Örülök, hogy az enyém lehet. :-) Új kedvenc!

Meg mindig csodas!!!!!!

eternity

2021. december 19.

update: viselhetetlen lett számomra, gejl, émelyítő, édi-bédi kislányokon tudom egyedül elképzelni. Az 50 ml-s szuper illathű dupe-ja eladó/cserélhető, írjon rám akinek kell, mi nem lettünk kompatibilisek.

2021.június 12.édes, de vállalhatóbb, mint az LVEB számomra. Aki nem akar rengeteg pénzt kiadni, elég jó kis alternatíva a Pure No. 476.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 19.

mafalda

2021. augusztus 18.

Nagyon édes az biztos, és tartós is, egy mai divatos darab lett. Azonban sok hasonló illat van olcsóbb kiadásban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Kicsimoomin

2021. július 10.

Lassan csak megadom magam Dioréknak.
Körülbelül 2 hét alatt vettem: Poison-t, Poison Girl-t, Addict-ot és Dolce Vita-t. Ezek a szekrényemben alakítottak egy sznob egyletet és nagyképűen csak ők fogynak utóbbi időkben. Szerettem mindig is az illatokat, de mintha végig mentem volna azon a meg nem nevezett "létrán", míg elértem a Dior-ig. Ezzel együtt nem voltam/vagyok sznob, meg nem is a Dior-ház az illatok létrájának utolsó foka a Mennybe lépés előtt, előttem ez is világos. Egyszerűen Dior-ék háza táján valamit nagyon tudnak.
Azt nem érzem, hogy ő és Elie Saab Girl Of Now-ja hasonlítanának, mint ahogy azt több helyen is olvastam már hozzászólások között. Összetevők alapján a mandula a közös, de két teljesen külön világról beszélünk. Amíg GON egy szelíd, visszafogott, porcukrosan édes kis mandulavirág csoda, addig Posion Girl egy valamivel élesebb, erőteljesebb, számomra rumos mandula (sokkal valószínűbb, hogy a keserű narancs adja ezt az aromát). GON egy visszafogott, amolyan puha, pulóveres séta a tavaszi első pislákoló napsütésben a nyíló mandulafák alatt, PG pedig egy szexi, vidám, lendületes, vidámságától hangos, de még véletlenül sem harsány fiatal hölgy illata.
Mindkettőt imádom, gyönyörűek ők ketten, de még időjárásban is teljesen mást igényel a kettő.

Jár neki minden téren az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Lassan csak megadom magam Dioréknak.

Jár neki minden téren az 5 csillag!

b.Rose57

2021. június 9.

Imádom! Sok évig kerestem a parfümöt, ami hozzám a legközelebb állhat, és végre rátaláltam! ( na jó ez 3 éve történt, de azóta is ezt használom) :) Nem tudtam megunni, pedig előtte pár havonta váltogattam, semmi sem volt az igazi. Szeretem az édeskésebb illatokat, amik egyszerre erőtelejsek, nőiesek. Számomra ez a tökéletes kombináció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Leoka

2021. április 13.

Ajándékba kaptam néhány milit, vártam, hogy végre kipróbáljam az EDP verziót, mert a Hypnotic Poison Edt megunhatatlan számomra
Ezt az illatot papírforma szerint szeretnem kellene...
Nem talátam, meg benne azt ami pl a HP-ban megfogott.
Nem tudom felnőtt nőkön ezt elképzelni..., ahogy Phoenix19 is írta, ez Girl verzó számomra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Ezt az illatot papírforma szerint szeretnem kellene...
Nem talátam, meg benne azt ami pl a HP-ban megfogott.

floracska6

2021. február 18.

Tetszik az illat de annyira gagyi ez a "girl" felirat ami szerintem baromira nem a parfüm célcsoportjat celozza meg. Ez nekem nem egy fiatal lanyoknak valo illat hanem inkabb egy 30as felnőtt nőé. Kevésbé femme fatal ugyan mint a hypnotic poison de semmiképp sem tini illat. Rajtam tartos es szexi bar en a picit fanyarabb illatokat szeretem igy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

Blackxentric

2020. december 7.

Nem túl egyedi alkotás, a szokásos édes lötyi. Sajnos ebből már kinőttem. Tartóssága sem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Yeticica

2020. november 29.

Nem apróztam el a dolgot, kapásból 20 ml-t vettem vakon, "jó" szokás szerint, annnyira meg voltam győződve arról, hogy ezt az illatot nekem teremtették télire.
Hatalmas koppanás, aztán arccal padlón csúszás lett a vége, mindegy hányszor futok neki.
Pedig Dior is, tonkas is, édes is.
Legnagyobb döbbenetemre rajtam ez kb egy az egyben Olympea. Gyömbéres is (tuti a mandarin/keserű nari adja ezt az érzetet), sós is, közben fogatlyukasztóan édes is, tömören, bele az arcodba módon . Csak semmi cizelláltság, csak semmi visszafogottsàg, kérem, dübörög a gyilkos leányzó.
Azt sem értem pontosan, miért lány? Ez inkább egy 50+os dáma illata, noha igazán nem hiszek az ilyen jellegű kategorizalasban, mégis azt mondom, ezt nem szabadna akarkinek fújni 30 alatt.
Azt, hogy Dior, számomra csak az mutatja, hogy bitang tartós és nem szintetikus érzetű, ráadásul a hatosugara sem rossz (órák óta illatozom benne ismét).
Tanácstalan vagyok pontügyileg, mert nem rossz, de nem is kiemelkedő, bár elhiszem, hogy van akinek szépen osszesimul a természetével, a bőrével, a kisugárzásával. Nekem az Olympea sem a szivem csücske, ez a csajszi se lesz az. Fel is tettem 10 ml-t , hátha kell valakinek aki méltatja őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Pedig Dior is, tonkas is, édes is.

kaplaane

2020. szeptember 24.

2016 óta használom, pedig alapból 1 év után meg szoktam unni a parfümöket. Egyszerűen ezt nem lehet. Kellemes illatú, üde, tartós. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)