Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lollypoppy, az összetevőket feltöltötte: Anii, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Egyedülálló Black Fix komplex-et tartalmaz. Kivételes fekete színnel dúsítja a szempillákat. Egy széles sörtés kefével rendelkezik.

Ár: 3500 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes posta Foxpost
Nixi92

2017. augusztus 5.

Nekem annyira nem jött be ez a szempillaspirál! Hosszú pillákat varázsol, de nekem nem elég dús. Használtam màr jbbat is! Többet vártam egy Diortól! Egy másik szempillakefével is átkell mennem rajta, mert becsomósodnak a pilláim

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

blanka0121

2017. január 28.

Ez az első ilyen ár kategóriás szempillaspirálom. Nagyon izgatottan bontottam ki a csodás csomagolást es napokig csak nézegettem es ámultam a hatalmas fejen. Lassan egy hónapja használom es elégedett vagyok vele, amit reggel felkenek az egesz nap tart es nem mozdul el , egyetlen negatívum a nehéz eltávolítás , de kókusz olajjal sikerült maradéktalanul az is ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

doranna

2016. december 6.

Én imádtam ezt a spirált és nagyon nehezen mondtam le róla... Gyönyörű dús és hosszú pillákat lehetett vele csinálni még az én pici és vékony szempilláimból is. Azonban állandóan elkenődött a festék a szemem alatt, sminklemosáskor pedig megszenvedtem vele, mert ennek ellenére baromi nehezen jött csak le... Megpróbálkozom még a vízálló spiráljával, hátha az jobban teljesít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

pofi89

2016. szeptember 28.

Pont az tetszett meg benne, hogy nagy hagyományos keféje van (volt már tobb szilikon és rohadtul nem jon be). Szép fekete, hangsúlyos szepillákat csinál, nem irritálja a szememet, jól lemosható olaj+artisztító kombóval, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

missus

2016. június 14.

Míg bírta a szemem, ez volt a kedvenc spirálom, intenzív fekete, nagyon tartós, gyönyörűen dúsít és hosszabbít. A vízálló változattal még úsztam is, azt is bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

ercsike76

2016. június 8.

Még nem tudom, hogy kedvelem-e ezt a spirált vagy sem...A vízálló verziót vettem meg. A keféje hagyományos, ÓRIÁSI, ezért sem kedvelem annyira mert minden alkalommal összekenem magam vele (pici tüskés pilláim vannak). A formula: krémes, TARTÓS (juhú), nem pereg! Ebből kifolyólag lemoshatatlan. Olajos lemosóval lemosva este és még reggel is látok maradványokat. Ami ok ha valaki nyaralni keres tartós spirált vagy habpartira :-)

Egyelőre csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Egyelőre csak 3*.

Anii

2015. december 11.

Elszomorodom, amikor nyilvánvalóvá válik, hogy a márkanevet fizettetik meg az emberrel, nem a minőséget. Erre ez a szempillaspirál jó példa. Egy Dior hogyan kaphat ilyen gyatra pontszámot? Dől belőle a fekete festék, ami pedig jó állagú lenne, a krémes és a vizes közötti átmenet, de olyan vastagon fest, hogy áll a szempillákon a festék. Mondjuk nem jön le napközben, nem pereg, de ez számomra alap és nem meglepetés. Az esti lemosás sem megy túl gyorsan, szemfestéklemosót kell használni, szimpla vízzel kenődik össze-vissza. Ha mellette használok egy másik spirált, akkor vállalhatóak a pillák, mert azzal tudok korrigálni, leszedni a festékből. De ugye ez meg elég viccesen, vagy inkább szomorúan hangzik egy elvileg high endnek mondott márkánál!?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Mesi

2015. szeptember 26.

Én ezt a terméket szeretem! :) Július óta használom töretlenül, úgy látszik én vagyok az egyetlen valamiért, akinek szép pillákat csinál. Gyönyörű fekete, egyenletesen fed, szépen dúsít és hosszabbít is. Rajtam tartós, nem kell ellenőrizgetni, hogy a helyén van-e.
Nagy a keféje, de én cikk-cakkos mozdulatokkal jól tudok vele dolgozni.

Két negatívumot tapasztaltam:
1. Nem lehet kapkodni a felvitelnél, tényleg oda kell figyelni, hogy ne "tapasszon"
2. Nem tudom normálisan lemosni (kétfázisú olajossal sem), a zuhany alól mindig panda szemekkel jövök ki... Szóval csak több lépésben tudom maradéktalanul eltávolítani.

A spirált Odilnak köszönhetem, számomra szuper deal volt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Nagy a keféje, de én cikk-cakkos mozdulatokkal jól tudok vele dolgozni.

Két negatívumot tapasztaltam:

A spirált Odilnak köszönhetem, számomra szuper deal volt! :)

Lynetth

2015. május 29.

Felháborítóan rossz, minden szempontból. Írtam róla listát is anno, mikor kipróbáltam, valamint lefényképeztem a végeredményt, hogy bizonyítsam, milyen botrányosan semmirekellő. Azóta az idő kicsit megvigasztalt, a listából már csak annyira emlékszem, hogy "ennél a 100 forintosban jobbat vettem tízévesen" és "az egyetlen jó tulajdonsága, hogy le lehet mosni." Egyébként, mikor lemostam, belement kicsit a szemembe, és azt hittem, ott halok meg helyben, tehát ez sem teljesen pozitív - no mindegy. Tragédia, ez biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

starkadri

2015. március 29.

Több Dior spirált elhasználtam már, én mindegyikkel meg voltam elégedve. Nekem ez sem nem kenődött, amikor mostam le akkoris ilyen hosszúkás darabokban jött le, szval könnyen lemosható volt, gyönyörű hosszú pillakat varázsolt, viszont ha az ár-érték arányát nézem, vannak legalább ilyen jó spirálok, de olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.