Dizao

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálás + frissítés + táplálás: a hialuron sav az egyik legfontosabb hidratáló összetevő a kozmetikumokban. A molekulái képesek a súlyuknál sokkal nagyobb mennyiségű nedvességes megkötni. Ezen tulajdonsága miatt tökéletesen hidratálja a bőrt, halványítja és simítja az apróbb ráncokat, friss és ragyogó bőrképet eredményez.

A maszk egy erős, öregedésgátló peptid keveréket; Palmitoyl Pentapeptid-4 -et, acetil-hexapeptid-8 -at és réz-tripeptid-1 -et tartalmaz.

pankusz

2019. december 27.

Nagyon szerettem ezt a maszkot az érzékeny, kombinált, vízhiányos bőröm nagyon szerette. Bár a nyílások méretezése borzalmas, a hatása szuper ezért biztosan újra fogom venni.
A maszk kialakításánál sajnos aránytalan az orr és a száj közötti rész, a szájnak szánt pici rés az orr alatti területre esik, a szemeknek is elég kis rést hagytak, de túl lehet élni, 15 percig nem nyitottam ki a szám :) A hatóidő alatt tettem-vettem, nem csöpögött, jól fent maradt a maszk, kellemes volt viselni.
Használata után selymes a bőröm, és tömörebbnek is érzem. Ár-érték arányban tökéletes. A béna szabás miatt vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 27.

viktoriam

2019. november 12.

a felhelyezéssel még csak-csak megszenvedtem, de úgy néz ki, ez az én érzékeny, vízhiányos bőrömnek nem tesz jót. Már 20 perc eltelt mióta levettem (utasítás szerint 15p volt fent) és még mindig ég a bőröm, és vörös. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

austenland

2019. november 10.

Ez a legborzasztóbban méretezett fátyolmaszk, amit valaha használtam. Icikepicike, bele kellett vágnom az orr és a száj résznél is, hogy jó legyen, pedig esküszöm, nincs nagy fejem. Az INCI-je pedig hiába gyönyörű, én semmilyen különleges hatást nem tapasztaltam. Kár, mert szerettem volba szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Betaine, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.