Dizao

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2015. május 12.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

90% organikus összetevők

Gyönyörű színt, természetes ragyogást valamint ápolást kínál az ajkaknak és megvédi őket a szélsőséges időjárásban, segít meggyógyulni a száraz, cserepes ajkaknak, eltünteti az apró repedéseket, érdességet.

Zsírsavakban gazdag organikus shea vaj és kakaóvaj látja el alapvető tápanyagokkal az ajkakat és teszi őket puhává és selymessé.

20 árnyalatban kapható

citromalma

2017. február 24.

Tulip árnyalatban van meg, és ami elsőre meglepett benne a pigmentáltsága. Félúton van ugyanis egy rúzshoz, ez abszolút pozitívuma! Szép, természetes ez a szín, tükör kell a felviteléhez, a tartóssága átlagos, azonban ami miatt pontlevonás jár, hogy nem igazán ápol. Összehasonlítva a Burt's Bees színezett ajakápolójával, ami szintén ott lapul a táskámban, szinte semmit nem ér.
Így ha erősebb színt szeretnék, őt választom, ha beérem halványabbal, de cserébe ápoló hatást szeretnék, marad a Burt's Bees.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

marlu

2016. december 29.

Nekem a 208 - Calla Lily árnyalatban van meg. A színe egész szép, viszont nem tart sokáig, nagyon hamar lejön. Nem lehet csakúgy tükör nélkül újrakenni, mert beleül a száj vonalaiba, ráncaiba. Az illata elviselhető, de nem az igazi. Már több, mint 1 éve megvan, de kb. 2szer használtam. Hétköznapokra nem jó, mert akkor inkább használok egy színtelen ajakbalzsamot, amit bármikor, bármilyen körülmények között újra tudok kenni; alkalmakra meg inkább valami tartósabbat használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

encuuu

2016. július 21.

Pure by pixiboxban érkezett az Orchid árnyalat. Amikor először megláttam, csalódott voltam, és el nem tudtam képzelni mit kezdek egy ilyen színnel, de ajkakon szuperül mutat. Meglepően pigmentált, jól jön ha csak gyorsan fel szeretnék dobni valamit. Nekem tetszik a natúr illata is, viszont a csomagolása tényleg nem túl megnyerő, óvatosan kell tekergetni, hogy ne kenődjön össze-vissza. Összességében szívesen kipróbálnám másik árnyalatban is, ha jobban hidratálna, kapna 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

kebkeb

2016. július 10.

Ohhhh....yep, no. Nem tudom ki volt aki kitalálta, hogy egy színezett ajakbalzsamnak frost finisht adjanak, de az utolsó dolog, amit egy száraz ajkon akarok látni, az frost finish. Úgy nézek ki, amikor felkenem, mint a gyerkek, amikor a búcsúban gyerek-sminkkészletet kapnak és utána magukra kennek mindent, ami csillogó. Annyira rosszul nézek ki benn, hogy még sosem sikerült kideríteni, hogy mint ajakápoló, hogy szuperálna, mert nem tudtam elviselni magamon. Kidobni még nem volt szívem, de nagyon érik.
205-ös, Peony árnyalatot próbáltam (Pixi által).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

205-ös, Peony árnyalatot próbáltam (Pixi által).

csboglarka88

2016. június 8.

A 214-es árnyalat van meg, kicsit megijedtem a színén, amikor először megláttam, de felkenve nagyon szép! Ami még nagyon pozitív, hogy tényleg nagyon jól hidratál és nagyon sokáig tart a színe. A rúzsaimat magasan veri minőségben és tartósságban. Az összetétele miatt csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

bebababa66

2016. május 20.

A Crocus árnyalat érkezett a Pure-os Pixivel és örülök, hogy így kipróbálhattam.
Borzasztó termék. A színe szép, lilás, felkenve nem az én színem, túl fehér és szőke vagyok hozzá, így csak esténként otthon használom. Illata elvileg nincs, szerintem földszaga van. Igen, szaga, mert annyira tolakodó a "natúrságával", hogy az már túlzás. Jót szoktam mosolyogni magamon, mert reggelre a fogaim is gyönyörű lilák lesznek tőle. Az állaga a legrosszabb, mintha apró földdarabok lennének benne. Sajnos azt sem mondhatom el róla, hogy csodát művelne az ajkaimmal, mert nem, ugyanúgy szárítja, mint a Labellós társai. Biztos, hogy nem veszem újra, és abban sem vagyok biztos, hogy el tudom használni. Sajnálom, mert nagyon vártam rá és bíztam benne, hogy rátalálok az igazi ajakbalzsamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

csill87

2016. április 24.

Nekem a Tulip árnyalat van meg. Ez egy meglehetősen erős árnyalat, nagyon pigmentált. Télen még szárította a számat, de most nem, így nagyon kényelmes viselet. Ami miatt én mégsem szeretem, az a csomagolása. Már első ránézésre feltűnt az, hogy nagyon gagyi. Fáj kimondani, de ez van. Ilyen ár mellett kelthetne olyan hatást, hogy 50 forintnál többet fordítottak a külcsínre is. Ilyen silány csomagolással rég találkoztam.
A legszebb az egészben, hogy kb 10 használat után elromlott a kis tekerője, így az anyagot kifelé lehet tekerni, de befelé nem. A rendkívül 'praktikus' kupakot pedig csak akkor lehet normálisan, biztonságosan visszahelyezni rá, ha teljesen vissza van csavarva a cucc, különben összetrutyizom az egészet, ami a az erős színből adódóan mázgálódik mindenfelé.... A benne lévő termék egyébként jó, de én inkább nem szórakozok ezzel többet, csak bosszant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

petoandika

2016. április 18.

Wow-wow-wow! Csak ámulok!
Pixiben volt, 214-es Orchid árnyalatot kaptam. Barnás árnyalat, nem túl tolakodó, de mégis ad egy kis színt. Így tavaszra tökéletes, a hidratálása is. (Hidegebb időben nekem annyira nem jött be, valamiért szárította a számat, mintsem hidratálta volna.)
Annyira megtetszett, hogy megrendeltem utána a 211-es Magnolia névre hallgató szépséget, mert imádom a harsányabb színeket.
Nagyon meglepődtem mindkét árnyalatnál, hisz egy színezett ajakápolóról beszélünk, viszont a fedése csodálatos, no meg a színe is.
Engem megvett kilóra, csak ajánlani tudom. Annak meg pláne, aki nem szereti a rúzsokat, viszont szeretne valami színt a szájára.
(Én rúzsmániás vagyok, de még így is csodás.) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Wow-wow-wow! Csak ámulok!
(Én rúzsmániás vagyok, de még így is csodás.) :)

littleshiner

2016. március 16.

Nekem a 205 Peony árnyalat van meg, szándékosan nem túl harsány színt választottam és tetszik. Ápol, krémes (talán egy picit krémesebb is mint vártam) és elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

dorcsigo

2016. február 25.

Pixi Pure-ban volt legutóbb. Szép a szín, ápolja az ajkakat, nincs rá panaszom. Valószínűleg újra meg fogom venni, ha elfogy, de talán más színt is kipróbálok. Kicsit hiányolom az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil
Színezékek: Iron Oxides

Kaolin 0 0

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.