DKNY

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsii., Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az illat középpontjában egyetlen összetevő áll, mégpedig az ugandai vanília, amely krémes és könnyed. A „főszereplő” amellett, hogy kellemes illattal lengi körül gazdáját, jótékonykodik is, hiszen a vanília felhasználása munkát ad az ugandai nőknek, akik nagy szegénységben élnek. Persze azért a Pure-ban felfedezhetők más illatjegyek is: virágszirom, lótusz, bolgár rózsa, valamint egzotikus virágok sora: jázmin, frézia, orchidea, fehér borostyán és szantálfa.

Fújósban 🌷 DKNY Pure
Ár: 2500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 1500 Ft , Eladó: Doll
Állapot: Eredeti üvegében 20/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes budapesti átvétellel 3-as metró vonalán

Regi88

2021. március 12.

Egy nagyon kedves km es csajszitól kaptam ajándékba😊
Szuper illata van, könnyed, mint a tavaszi szellő.
A vaníliát nem érzem benne / nem is hiányzik nekem/, inkább üde, friss virágos és szantálos kissé.
Rajtam tartós.
Az abszolút kedvencemtől egy csillaggal azonban lemarad...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Egy nagyon kedves km es csajszitól kaptam ajándékba😊
Szuper illata van, könnyed, mint a tavaszi szellő.
Rajtam tartós.
Az abszolút kedvencemtől egy csillaggal azonban lemarad...

Honeyhair

2021. január 18.
A parfümjeim rakosgatása, selejtezése közben csodálkoztam rá, hogy te jó isten, nekem még van ilyen? És milyen finom még mindig! Lekerekített, szelíd, meleg vanília, az utóbbi évek "kihaénnem" és "mindenkielazutamból" típusú erőszakos, fűszeres, orrbavágó illatai után maga a megnyugvás. Csak az tölt el fájdalommal, hogy már nem gyártják.

2012. május 22.
Egy magazinban szagoltam először ezt az illatot, mint oly sok másikat is, de ez volt az, ami hónapok múlva is megmaradt az emlékeimben. Így amikor a férjem kipuhatolta, hogy milyen parfümöt vegyen nekem, ez volt az első számú kívánságom. Nagyon jól érzem magam benne, egyszerű, tiszta, mégis nőies illat. Pedig úgy tudtam, hogy nem szeretem az édeskés illatokat, a vaníliát sem. Ezért hát jótanácsom: senki ne döntsön, és főleg ne utasítson el alapból semmit pusztán az előítéletei alapján!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 18.

2012. május 22.

Jelizz

2020. október 3.

Szep letisztult szolid csomagolasa van es akcios volt. Kicsit retro illat, vanilias-kicsit puderes-lehelletnyi virag illatu-de picit fuszeres illat tetszik. Szolid hetkoznapi sikkes illat, noies. En az edesebb es vaganyabb illatokat kedvelem, de tetszik. Sajnos fel napig tart az illata ujra kell fujni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Micike68

2019. július 16.

Néhány évvel ezelőtt használtam ezt az illatot, nagyon-nagyon szerettem. Aztán egyszer csak elfogyott, és én hiába akartam újravenni, eltűnt az üzletekből. Sehol sem találom. Azóta vannak már más kedvenceim, de erre az illatra mindig emlékezni fogok. Ez egy krémesen lágy, nagyon kifinomult illat, amely melegséggel tölti el viselőjét. Számomra olyan tisztaság illat. Olyan "minden rendben van körülöttem" érzést ad. Minden illatösszetevőt a megfelelő mennyiségben és arányban adagoltak hozzá. Én nem vagyok egy vanília rajongó, de ebben a parfümben egyáltalán nem zavar. Szerintem nagyon tartós, megfelelő hatósugárral.Bármikor, bárhol viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

GHettie

2019. március 7.

,,Világos", virágos, vaníliás illat. Vaníliával és virággal nyit kifújáskor, csitulva púderesen nehezedik, elegánsabb lesz. Nem tolakodó, nappali illat. A púdert nem szeretem benne, de másban sem :) , így ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

VickyV

2018. szeptember 25.

Rövidebb ideig tartott csak a kapcsolatunk, és bár szépnek mondhatnám ezt a kis időt, amit együtt töltöttünk, végül mindketten mást akartunk sajnos. Egy idő után elkezdtem tolakodónak érezni a púderes vonalát, és mivel én inkább szántam hétköznapokra, ő meg makacsul ellenkezett, elajándékoztam. Bocsi:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

szandra.szollosi

2018. szeptember 13.

Nem vagyok egy vanília fan,de ebben a parfümben van valami különleges. Éveken át használtam. Picit púderes, elegáns, nem túl émelyítő illat. Minden alkalomra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

kvin

2018. július 14.

Lótusz, szantál és fehérvirágok. Könnyed és tiszta.
Biztonság, szeretet, összetartozás illata van. Mint az anya-gyermek kapcsolat. Kedves, lágy, oltalmazó, olyan, mint egy ölelés. Csodásan finom, puha, mint egy hófehér, patyolattiszta óriási törölköző, amibe beleburkolózunk, mint a tavaszi napsütésben kitárt ablakokon beszökő szellő, ami körbelibbenti rajtunk a földig érő függönyt, vagy mint anyukánk hálóingje, amibe mélyen beleszippantunk, ha hiányzik nekünk.
Ez egy nagyon szép illat. Szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Lótusz, szantál és fehérvirágok. Könnyed és tiszta.
Ez egy nagyon szép illat. Szeretni fogom.

sword

2017. július 16.

Kellemes, kissé krémes illatú parfüm, de nagyon hamar bőrközelivé válik. Igazából az első szó, ami eszembe jut róla, az az, hogy feltűnésmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

amalgym

2017. május 13.

Sziasztok!
Nagyon szeretem ezt a parfümöt, viszont a "sima" Pure-t egy ideje nem láttam se drogériákban, se online parfümériában.
Mintha már csak a Drop of Rose/Verbena/Vanilla létezne. Tudja valaki, hogy a sima Pure-t beszüntették, esetleg van ötletetek, hogy hol lehet beszerezni? Köszönöm szépen előre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Sziasztok!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Methyl 2-Octynoate, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.