DKNY

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsuzsii., Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az illat középpontjában egyetlen összetevő áll, mégpedig az ugandai vanília, amely krémes és könnyed. A „főszereplő” amellett, hogy kellemes illattal lengi körül gazdáját, jótékonykodik is, hiszen a vanília felhasználása munkát ad az ugandai nőknek, akik nagy szegénységben élnek. Persze azért a Pure-ban felfedezhetők más illatjegyek is: virágszirom, lótusz, bolgár rózsa, valamint egzotikus virágok sora: jázmin, frézia, orchidea, fehér borostyán és szantálfa.

Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Micike68

2019. július 16.

Néhány évvel ezelőtt használtam ezt az illatot, nagyon-nagyon szerettem. Aztán egyszer csak elfogyott, és én hiába akartam újravenni, eltűnt az üzletekből. Sehol sem találom. Azóta vannak már más kedvenceim, de erre az illatra mindig emlékezni fogok. Ez egy krémesen lágy, nagyon kifinomult illat, amely melegséggel tölti el viselőjét. Számomra olyan tisztaság illat. Olyan "minden rendben van körülöttem" érzést ad. Minden illatösszetevőt a megfelelő mennyiségben és arányban adagoltak hozzá. Én nem vagyok egy vanília rajongó, de ebben a parfümben egyáltalán nem zavar. Szerintem nagyon tartós, megfelelő hatósugárral.Bármikor, bárhol viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

GHettie

2019. március 7.

,,Világos", virágos, vaníliás illat. Vaníliával és virággal nyit kifújáskor, csitulva púderesen nehezedik, elegánsabb lesz. Nem tolakodó, nappali illat. A púdert nem szeretem benne, de másban sem :) , így ez nem az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

VickyV

2018. szeptember 25.

Rövidebb ideig tartott csak a kapcsolatunk, és bár szépnek mondhatnám ezt a kis időt, amit együtt töltöttünk, végül mindketten mást akartunk sajnos. Egy idő után elkezdtem tolakodónak érezni a púderes vonalát, és mivel én inkább szántam hétköznapokra, ő meg makacsul ellenkezett, elajándékoztam. Bocsi:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

szandra.szollosi

2018. szeptember 13.

Nem vagyok egy vanília fan,de ebben a parfümben van valami különleges. Éveken át használtam. Picit púderes, elegáns, nem túl émelyítő illat. Minden alkalomra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

kvin

2018. július 14.

Lótusz, szantál és fehérvirágok. Könnyed és tiszta.
Biztonság, szeretet, összetartozás illata van. Mint az anya-gyermek kapcsolat. Kedves, lágy, oltalmazó, olyan, mint egy ölelés. Csodásan finom, puha, mint egy hófehér, patyolattiszta óriási törölköző, amibe beleburkolózunk, mint a tavaszi napsütésben kitárt ablakokon beszökő szellő, ami körbelibbenti rajtunk a földig érő függönyt, vagy mint anyukánk hálóingje, amibe mélyen beleszippantunk, ha hiányzik nekünk.
Ez egy nagyon szép illat. Szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Lótusz, szantál és fehérvirágok. Könnyed és tiszta.
Ez egy nagyon szép illat. Szeretni fogom.

sword

2017. július 16.

Kellemes, kissé krémes illatú parfüm, de nagyon hamar bőrközelivé válik. Igazából az első szó, ami eszembe jut róla, az az, hogy feltűnésmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

amalgym

2017. május 13.

Sziasztok!
Nagyon szeretem ezt a parfümöt, viszont a "sima" Pure-t egy ideje nem láttam se drogériákban, se online parfümériában.
Mintha már csak a Drop of Rose/Verbena/Vanilla létezne. Tudja valaki, hogy a sima Pure-t beszüntették, esetleg van ötletetek, hogy hol lehet beszerezni? Köszönöm szépen előre is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Sziasztok!

kiskri

2017. február 28.

A tökéletes nappali illat számomra. Lassan hat éve használom, az esküvőmön is ezt viseltem. Nem fojtogatóan édes, lágy, de játékos, nem tolakodó. Ha ezt használod, biztos nem fogsz zavarni másokat a "szagfelhőddel", legfeljebb szebbé teszed a napjukat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

harmonia93

2017. január 15.

Update: már több mint hat éve használom, és továbbra sem fújnék magamra semmi mást. Én nem tudok ilyen hangzatos dolgokat írni, hogy ilyen vagy olyan illatjegyeket érzek rajta, csak annyit, hogy egy az egyben magaménak érzem. A férjem is nagyon szereti :)

Életem parfümje. Lassan három éve használom, nem vágyom másra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Életem parfümje. Lassan három éve használom, nem vágyom másra!

d.krisztina

2016. október 31.

Én egyelőre az átlag három csillagot adom, mert még bármi lehet belőle. Mintám volt, rémesen unalmasnak tartottam. Nem, ez nem én vagyok, én az extravagáns, feltűnő, egyedi, méregerős illatokat szeretem. Hát ez ugye nem éppen az a kategória.
Aztán kétezerért volt akcióban a 15 ml. A fene tudja mi ütött belém, de a kosaramban landolt. Már hazaérkezésem után fogtam a fejem, hogy jaj, egy újabb semmire sem jó pénzszórás történt, és csak kicsit vigasztalt, hogy valóban olcsó volt.
Fújtam egy kicsit a csuklómra...semmi. Édesen jellegtelen. A Pur Blanca ikertestvére, amit amúgy nem szeretek, sőt a fehér virágokat ki nem állhatom. Na, jó...innen szép győzni!
Aztán olvasom itt a véleményeket, szexi, meg szeretik a pasik, meg jaj de szuper, meg álmaim illata... mondom jól van akkor, fújok egy rendeset magamra. Hiszen hát az ugandai nők is ezért dolgoznak, tisztelet jár nekik ezért!
Nos, így telibefújva, rajtam tiszta szantál, amit szeretek és jééé, meglepően tetszik! Ez a pure szantálos édesség az amit már régóta keresek, csak mindig keverik valamivel ami elviszi a csudába az illatot és a szantál meg sehol. Remélem itt megmarad. Elhatároztam, hogy ezt a 15 ml-t most elhasználom egyvégtében, addig fújom kizárólag ezt amíg el nem fogy. Vagy egy életre megtanulom a mértékletes vásárlást, vagy szerelem lesz végül a szantál miatt. Update következik hamarosan. :)))))))

Up:
Feladom! Nem és nem. Nincs az a szantál ami miatt én egy ilyen unalmas illatot magamra fújjak naponta. Még 15 ml-t sem. Nem. Szakítottam vele. Mínusz egy csillag és sose lássam többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Up:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amyl Cinnamal, Farnesol, Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Methyl 2-Octynoate, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.