DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos- fás pézsma

Illatösszetétel: Körte, Gyömbér, Gyöngyvirág, Ciklámen, Mósusz, Málna, Fás jegyek

Tildi

2014. szeptember 12.

Pár hete sikerült beszereznem ezt a limitált kiadású csodát. Nagyon szuper nyári illat lehetne (a körte nekem nagyon bejön benne) de egyáltalán nem tartós és sajnos így már nem éri meg az árát :( Abban az esetben ha nem otthon akarom használni akkor mindenképp vinnem kell magammal egy kis kifújós üvegcsébe belőle, mert sajnos tényleg még 1 óráig is alig bírja .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

bogcsilike

2013. december 26.

100 ml-t vettem 5999- ért de hamar vége a hatásának, finom illata van, de 1 óra múlva már nem is érzem! Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

hagicica20

2013. július 6.

Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem e, mert se itt se fragranticán nem találtam róla semilyen véleményt, tapasztalatot.
De addig addig kacérkodtam az ilattával, hogy mégis hazajött velem, ráadásul 100 ml-es kiszerelésben.
Szóval amit tudni kell róla. Gyönyörű hosszú üvege van. Nem kifejezetten figyelem felkeltő. Táskába ha bedobod, akkor akár "fegyvernek" is használhatod a táskarablók ellen.
Az illatát meg csábításra. :))) Kifújáskor kicsit alkoholos, de 2 se perc és eltűnik ez a kellemetlen szag. Rajtam leginkább a gyömbér a hangsúlyos. Aminek nagyon örülök, mert végre nem az a nyári parfümökben unásig megszokott citrom és citrus egyveleg. A gyömbér is tud nagyon hűsítően hatni. Nemis értem miért nem helyezik őt is előtérbe a nyári illatoknál. :( Biztosan lenne rá vevő. (én mindenképp) :) Az első fél órában akörte is beköszön. Mondom csak beköszön és nem marad sokáig, sőt csak integet és továbbmegy. Hála Istennek a gyönygyvirágnak nyomát sem érezni a bőrömön. Különben ettől tartottam, mert a gyöngyvirágot csak a kertben szeretem a bőrömön abszolut nem kedvelem. Kifújástól számítva 0,5-1 óra és a ciklámen illata is felfedezhetőve válik. Szépen kéz a kézben táncol egyet a málnával. Majd a 3-4 óra (sajnos a leszáradás vége) és finom pézsmás alapokra helyeződik a kompozíció. Itt még néha fel-fel fedezhető egy kis fanyar fásság is.
Összeségében nekem nagyaon tetszik ez az illat. DE! Elég sok negatívuma van. Először is kánikulában max 3-4 óra a tartóssága, 30 fok alatt 5 óráig is kibírja. Nem sok csavarral rendelkezik, ami miatt kicsit szomorú vagyok. A második nagy hibája, hogy nagyon túl van árazva. 100 ml 42 euróért vettem. (ha tartósabb lenne nem sajnálnám ennyire a 42 érte, de így ugy érzem kicsit melléfogás volt.) CSak az ára miatt adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral, Citronellol, Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate, Eugenol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.