Dolce & Gabbana

Ár:   11 950-14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   11 950-14 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A SZTÁR illata. Színpompás és energikus, a L’Imperatrice élete egy mozifilm, aminek ő a hősőnje. Minden szempár rá szegeződik, ha belép egy terembe. Vibráló, vonzó, árad belle a személyes varázs és az erő. Féktelen, briliáns és hihetetlenül szenvedélyes. Zamatos egzotikus gyümölcsök és élénk rózsaszín virágok a főbb összetevői ennek az illatnak. A friss görögdinnye és a lédús kivi mesteri kombinációja ez a parfüm, amelyet rózsaszín ciklámen virág esszenciája tesz üdítő illatszenzációvá.

Ár: 4000 , Eladó: mialia
Állapot: Új, 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta
Fújós Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
Ár: 5 ml/2500 Ft, 10 ml /4500 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után posta, Foxpost vagy Budapesten személyes átvétel

zsuzsakobli

2022. március 22.

Nagyon finom, könnyed, kicsit rágógumira emlékeztető illat, imádom... viszont egyáltalán nem tartós... :( kb fél óra múlva nem is érezni... A jóval olcsóbb kategóriájú illatok is érezhetőek nap végére a ruhákon... ez viszont semmi... Az illat 100 csillagos, a tartósság 0 :( ezért csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

Szil07

2021. szeptember 6.

Az üvegének köszönhetően figyeltem fel rá; annyira érdekesnek, sőt, szépnek találtam ezt a sallang-mentes, minimalista üveget, hogy már-már olyan érzésem lett: bármit is töltöttek bele, az nekem KELL.:D
Alapvetően imádom a friss-gyümölcsös, könnyed,"nyárias" illatokat, így le is csaptam a 100ml-s kiszerelésre, amikor épp meglehetősen kedvező áron kínálták... aztán - viszonylag gyorsan - tovább is adtam rajta. A fő ok a sokak által hiányolt tartósság.. ..és valóban - ahogy korábban valaki más is írta - egy testpermet erősségével rendelkezik. Félreértés ne essék, nem ragaszkodom ahhoz, hogy csíkot húzzak magam után egy parfümmel, sőt!! ...de az, hogy szinte pancsolni kell benne ahhoz, hogy érezzek belőle valamit magamon?! Így részemről közel sem éri meg az árát és nem, nem azért gyenge, mert edt... (a citrusos edt-im közül többek 8 óra múlva is érezhetők rajtam..) ...egyébként valóban kellemes illata volna, bár részemről a szantált kihagytam volna belőle; ez szerintem nem feltétlen nyári parfümbe való, rajtam nem is kellemes, (remélhetőleg legalább az illat megalkotói tudják, miért volt erre szükség). Remélem, másokon
jobban működik majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

jobban működik majd!

Theodora

2021. augusztus 27.

Évek óta szemeztem vele mindenféle repülőtérren, de most egy nyaralás alkalmával végre megvettem. Nagyon szeretem, kellemes gyümölcsös-édeskés illat, szerintem fiatalos, könnyed, vidám és az üvege nagyon szép, minimalista.
Én bizony viselem majd télen is, mert jó kedvre derít, de valóban tipikus nyár esti bulizós, iszogatós illat.

Valóban nem túl tartós, de ez eau de toilette, tehát nem is várok mást. Nekem ez nem negatívum, mert ha túl sokáig leng körbe egy illat, megfájdul tőle a fejem. Na, ez pont elillan, mire túl sok lenne. Ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Betti1113

2021. június 7.

Nőnapra kaptam a páromtól és valami csodás. Nagyon sokáig elég volt, az intenzív és hosszan tartó illata miatt nem kellett belőle sokat használni egyszerre. Isteni finom illata van, nincs túlzásba víve, szerintem pont el lett találva. Sosem bántotta a bőrömet, (pedig társai hajlamosak rá). Nagyon meg vagyok vele elégedve, imádtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

Timi8

2021. május 7.

Update2.: Hiába szeretem és várom a nyarat, mindig bajban vagyok a nyári illatokkal. Ez viszont a biztos pont a nyári illataim közt. Lazulòs finomság, könnyed vizes a dinnyétől, zamatos a kivitől és bájos a virágszirmoktòl. Nem az a hűha-illat de nekem mindig nagyon jòlesik a használata. Kánikulában felér egy hűsìtő zuhannyal.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!
(Mondjuk az illatát soha nem kellett nélkülöznöm mert eredeti hìjján a Luxure-os utánzatát is beùjìtottam pár éve és azt is töretlenül imádom.) Amùgy amiatt is vonzò szàmomra, mert a fősuli alatt találkoztam először ezzel az illattal és rögtön rabul ejtett. Sajnos akkor nem, csak sok-sok évvel később szereztem be.
Most pedig időközönként olyan nosztalgiázhatnékom támad, a régebbi kedves emlékek illataira egyre többször gondolok. Éreztem, hogy ebből is kellene nekem megint egy eredeti üveges mert szìvesen használnám ùjra és pont belefutottam egybe is a piactéren. Nekem ez még mindìg nagyon bejön! Olyan szertelen, és laza illat. Csak semmi komolyság! Még mindìg semmi extra, de pont tökéletes a tavaszi-nyári, lazulòs napokra. Nekem olyanbòl most nem jut még egy ideig, pedig már nagyon vágyom rá. El fog jönni nekem is majd a pihi, de amìg csak vágyòdom utána, addig is itt van nekem a L' Imperatrice :)

Alapvetően az a "semmi extra" kis illat lenne, mert azoknak is igazat adok, akik szerint illanòs, vagy egyszerű samponos, öblìtős illat.
Ha friss illat, akkor nekem ez! Sztem amùgy picit több egy egyszerű kis lityi-lötyinél! De nem tudom... Kellemes, nyàri, "futkosòs" illat, ha nem a legjobb nyàrillat! Nem lehet nem szeretni, nem lehet megunni!!
Én egyébként olyan lédùs, licsisnek érzem magamon, kellemes, laza, nőies illat. Nem a legtartòsabb de kit érdekel?! ...annàl többször lehet fùjni! Kategòriàjàban dobogòs. Egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!

Linett21

2021. március 7.

Fejjegyek: dinnye, eper
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, damaszkuszi rózsa, magnólia
Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, szantálfa, füst(?)
(Via: www.fragrantica.com)

Kellemes, tavaszi, gyümis illat. Nem túl tartós, de ameddig tart (2-3 óra) nagyon felüdít. Nekem valahogy 'rosé'-s illat; ha ezt használom, rögtön rákívánok egy pohárra :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Fejjegyek: dinnye, eper
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, damaszkuszi rózsa, magnólia
Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, szantálfa, füst(?)
(Via: www.fragrantica.com)

Helenbeak

2020. december 27.

Ennyi pénzért ilyen gyenge parfümöt venni. Tartóssága 2 óra max. Hogy engedhetik meg maguknak ezt a szégyent? Óriási csalódás! Aki szándékszik megvenni azt tanácsolom, hogy próba előtt ne vegye meg. Pénzkidobás!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Tbettus

2020. december 12.

Ajajj...mit is mondhatnék...
Nem rég rendeltem meg Notinoról mert nagyon rég óta szemeztem vele és csak jót hallottam attól aki már próbálta. Végre nagyon nagyon lehetett hozzájutni a 100ml-s kiszereléshez így hát gondoltam beszerzem és majd nyáron használom.
Nagyon nagy csalódás...konkrétan olyan gondoltatot vált ki belőlem mint amikor valaki valami Avonos (gagyibb verziójú) virágos gyümis testpermetet magára fúj de még keveredik a testszagával.🤣😢
Nagyon szomorú vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá és ezt az illatot tenyleg egy 500 forintos testlötyi is hozza.
Nem tudom mi lesz a sorsa...még várok a melegebb időkre hátha jót tesz neki de szerintem annyi javulás nem lesz hogy egy 100ml-set el tudjak használni.😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Ajajj...mit is mondhatnék...

Vicasminkel

2020. november 4.

Isteni finom első pár alkalommal, aztán lassan-lassan veszít varázsából. Ebben nagy szerepet játszik az is, hogy iszonyatosan gyorsan elillan. Minél többször szippantok az üvegcsébe, annál inkább tucat-illat érzést okoz. Természetesen örömmel elhasználom, amim van, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Bozizu

2020. július 7.

Kellemes, nem tolakodó, mégis nőies, friss illat. Tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Kellemes, nem tolakodó, mégis nőies, friss illat. Tartós.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Színezék. Lila színű.