Dolce & Gabbana

Ár:   11 950-14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   11 950-14 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A SZTÁR illata. Színpompás és energikus, a L’Imperatrice élete egy mozifilm, aminek ő a hősőnje. Minden szempár rá szegeződik, ha belép egy terembe. Vibráló, vonzó, árad belle a személyes varázs és az erő. Féktelen, briliáns és hihetetlenül szenvedélyes. Zamatos egzotikus gyümölcsök és élénk rózsaszín virágok a főbb összetevői ennek az illatnak. A friss görögdinnye és a lédús kivi mesteri kombinációja ez a parfüm, amelyet rózsaszín ciklámen virág esszenciája tesz üdítő illatszenzációvá.

Terkabarka

2019. szeptember 23.

Ezt a parfümöt magamtól SOHA nem vettem volna meg. Üvegből és papírról szagolgatva is van egy olyan számomra irritáló illat benne, ami miatt el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyenem lesz és nagyon meglepett, mennyien szeretik, konkrétan ez a közönségkedvenc a sorozatból, én meg a 18 - La Lune vonalat képviselem, én azt imádtam/imádom.
Aztán sógornőm kapott egyet a férjétől és nem tudta magán elviselni, így nekem adta. Mondom egy próbát megér. És működik :) Kedvencem sosem lesz, de nagyon szépen muzsikál rajtam, magamon nem irritál, sőt, kifejezetten megszerettem. Hűvös őszies időben jobban bejön, mint nyáron, a telet még nem próbáltam. Nagyon tartós rajtam, egész nap érzem. 5 csillagot azért nem kap (azt a La Lune érdemli), de 4-et mindenképp megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Tiziana

2019. augusztus 19.

Nem tudom mi történhetett, kipróbáltam 2-3 x is, biztos voltam benne hogy szeretni fogom,
ajándékba megkaptam...és nem bírom elviselni magamon, amilyen savanyú löttyé válik.
Biztos a rebarbara erősödik fel,olyan mint egy rossz lőre, savanyú áporodott borszag a
a sarki kis füstösből.Úgy sajnálom, az üvegét, a színét még most is imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

a sarki kis füstösből.Úgy sajnálom, az üvegét, a színét még most is imádom!

Nenuka

2019. június 20.

Dinnyén kívül mást nem érzek... egyébként egyáltalán nem lenne rossz, de sem a tartósság, sem a hatósugár nem megfelelő -nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. június 15.

Nagyon finom, gyümölcsös-virágos, könnyed nyári illat. Panasz csak a tartósságára lehet, pár óra alatt elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 15.

Asztraia

2019. június 8.

Nem nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat, de ez a kreáció tényleg nagyon el van találva.
Rajtam inkább a dinnye és virág kombó érezhető, egy kis vizes csavarral.
Kifejezetten könnyed, nyári parfüm, ami ugyanúgy megfelel irodába, mindennapokra, mindenhová szinte.
Egyetlen gond van a 'kapcsolatunkkal', hogy rajtam rettentően illékony, naponta elég sokszor kell utána fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Rajtam inkább a dinnye és virág kombó érezhető, egy kis vizes csavarral.

Lilu003

2019. május 20.

Valamiért azt gondoltam ez lesz az én D&G illatom, pedig az összetevőket nem ismertem, mégis nagy reményeket fűztem hozzá. Egy virágos-vizes illat, nem igazán olyan volt, mint amilyet szerettem volna. Nem az jutott eszembe róla, hogy egy D&G illat, egyszerű, hétköznapi parfüm. Lehet nekem voltak túl nagyok az elvárásaim, de sajnos nem túl különleges. Tavasszal-nyáron kellemes komfort illat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Timi8

2019. május 1.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!
(Mondjuk az illatát soha nem kellett nélkülöznöm mert eredeti hìjján a Luxure-os utánzatát is beùjìtottam pár éve és azt is töretlenül imádom.) Amùgy amiatt is vonzò szàmomra, mert a fősuli alatt találkoztam először ezzel az illattal és rögtön rabul ejtett. Sajnos akkor nem, csak sok-sok évvel később szereztem be.
Most pedig időközönként olyan nosztalgiázhatnékom támad, a régebbi kedves emlékek illataira egyre többször gondolok. Éreztem, hogy ebből is kellene nekem megint egy eredeti üveges mert szìvesen használnám ùjra és pont belefutottam egybe is a piactéren. Nekem ez még mindìg nagyon bejön! Olyan szertelen, és laza illat. Csak semmi komolyság! Még mindìg semmi extra, de pont tökéletes a tavaszi-nyári, lazulòs napokra. Nekem olyanbòl most nem jut még egy ideig, pedig már nagyon vágyom rá. El fog jönni nekem is majd a pihi, de amìg csak vágyòdom utána, addig is itt van nekem a L' Imperatrice :)

Alapvetően az a "semmi extra" kis illat lenne, mert azoknak is igazat adok, akik szerint illanòs, vagy egyszerű samponos, öblìtős illat.
Ha friss illat, akkor nekem ez! Sztem amùgy picit több egy egyszerű kis lityi-lötyinél! De nem tudom... Kellemes, nyàri, "futkosòs" illat, ha nem a legjobb nyàrillat! Nem lehet nem szeretni, nem lehet megunni!!
Én egyébként olyan lédùs, licsisnek érzem magamon, kellemes, laza, nőies illat. Nem a legtartòsabb de kit érdekel?! ...annàl többször lehet fùjni! Kategòriàjàban dobogòs. Egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!

kanaka

2018. december 23.

Nagyon kíváncsi voltam erre a megosztó illatra.
Gyümölcsös, ugyanakkor az első percben van benne valami fodrászatot vagy épp gyümölcsös rágót idéző vonal is. Szerencsére ez hamar átalakul, miközben keresi az ember, hogy mi is ez. Végül rájöttem. Nem a dinnyét vagy a kivit érzem egyértelműen, hanem a REBARBARÁT.
Amikor gyerek voltam, friss rebarbarából készített édes-savanykás kompótot Édesanyám nyaranta. Ez az a megfoghatalan illat.
Gondolom, sokan nem ismerik a rebarbarát, így talán ezért nem tudják mihez kötni ezt a jegyet. :)
Leszáradás után a szantál és pézsma különleges elegye marad a bőrön, amit nagyon szeretek.

Igazi kényelmes illat, ami viselhető pólóval és farmerrel. De elegáns ruhához alkalomra semmiképp nem ajánlom. Finom, fiatalos. Számít az is, hogy milyen évszakban viseljük. Egy próbát megér.

Hogy nem különösebben tartós? Egy Eau de Toilette-től nem is várja az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Nagyon kíváncsi voltam erre a megosztó illatra.

Hogy nem különösebben tartós? Egy Eau de Toilette-től nem is várja az ember.

VickyV

2018. szeptember 25.

IGEN! Ő itt a tavaszi szellő, a nyár pajkos illata, a flörtölés első, zavarbaejtő pillanatai! Ha meg kellene határozni a tavaszi megújulást és lendzlületet, vele tenném! Sokadszorra veszem már őt is, és nincs az a rossz kedv, amit ne enyhítene egy icipicikét. Lehetne tartósabb, de így is imádom. Ami pedig szuperjó, hogy nem látom mindenhol, nem lett felkapott, így nem rohangál szembe velem az utcán:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

GHettie

2018. szeptember 9.

Édes, szeretnivaló illat, pont ilyeneket szeretek, valamiért nekem mégsem lett kedvenc. Ajándékba biztonsági választás lehet, mert tényleg jó, csak talán nekem nem elég karakteres...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol