Dolce & Gabbana

Ár:   11 950-14 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2012. február 23.

Ár:   11 950-14 200 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A SZTÁR illata. Színpompás és energikus, a L’Imperatrice élete egy mozifilm, aminek ő a hősőnje. Minden szempár rá szegeződik, ha belép egy terembe. Vibráló, vonzó, árad belle a személyes varázs és az erő. Féktelen, briliáns és hihetetlenül szenvedélyes. Zamatos egzotikus gyümölcsök és élénk rózsaszín virágok a főbb összetevői ennek az illatnak. A friss görögdinnye és a lédús kivi mesteri kombinációja ez a parfüm, amelyet rózsaszín ciklámen virág esszenciája tesz üdítő illatszenzációvá.

Ár: 9000 ft + pk , Eladó: coralineee
Állapot: Képen látható mennyiség, kb 85-90 ml., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, vagy postázom.

Timi8

2021. május 7.

Update2.: Hiába szeretem és várom a nyarat, mindig bajban vagyok a nyári illatokkal. Ez viszont a biztos pont a nyári illataim közt. Lazulòs finomság, könnyed vizes a dinnyétől, zamatos a kivitől és bájos a virágszirmoktòl. Nem az a hűha-illat de nekem mindig nagyon jòlesik a használata. Kánikulában felér egy hűsìtő zuhannyal.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!
(Mondjuk az illatát soha nem kellett nélkülöznöm mert eredeti hìjján a Luxure-os utánzatát is beùjìtottam pár éve és azt is töretlenül imádom.) Amùgy amiatt is vonzò szàmomra, mert a fősuli alatt találkoztam először ezzel az illattal és rögtön rabul ejtett. Sajnos akkor nem, csak sok-sok évvel később szereztem be.
Most pedig időközönként olyan nosztalgiázhatnékom támad, a régebbi kedves emlékek illataira egyre többször gondolok. Éreztem, hogy ebből is kellene nekem megint egy eredeti üveges mert szìvesen használnám ùjra és pont belefutottam egybe is a piactéren. Nekem ez még mindìg nagyon bejön! Olyan szertelen, és laza illat. Csak semmi komolyság! Még mindìg semmi extra, de pont tökéletes a tavaszi-nyári, lazulòs napokra. Nekem olyanbòl most nem jut még egy ideig, pedig már nagyon vágyom rá. El fog jönni nekem is majd a pihi, de amìg csak vágyòdom utána, addig is itt van nekem a L' Imperatrice :)

Alapvetően az a "semmi extra" kis illat lenne, mert azoknak is igazat adok, akik szerint illanòs, vagy egyszerű samponos, öblìtős illat.
Ha friss illat, akkor nekem ez! Sztem amùgy picit több egy egyszerű kis lityi-lötyinél! De nem tudom... Kellemes, nyàri, "futkosòs" illat, ha nem a legjobb nyàrillat! Nem lehet nem szeretni, nem lehet megunni!!
Én egyébként olyan lédùs, licsisnek érzem magamon, kellemes, laza, nőies illat. Nem a legtartòsabb de kit érdekel?! ...annàl többször lehet fùjni! Kategòriàjàban dobogòs. Egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Update: Ùjra és ùjra rákìvánok!

Linett21

2021. március 7.

Fejjegyek: dinnye, eper
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, damaszkuszi rózsa, magnólia
Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, szantálfa, füst(?)
(Via: www.fragrantica.com)

Kellemes, tavaszi, gyümis illat. Nem túl tartós, de ameddig tart (2-3 óra) nagyon felüdít. Nekem valahogy 'rosé'-s illat; ha ezt használom, rögtön rákívánok egy pohárra :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Fejjegyek: dinnye, eper
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, damaszkuszi rózsa, magnólia
Alapjegyek: pézsma, fás jegyek, szantálfa, füst(?)
(Via: www.fragrantica.com)

Helenbeak

2020. december 27.

Ennyi pénzért ilyen gyenge parfümöt venni. Tartóssága 2 óra max. Hogy engedhetik meg maguknak ezt a szégyent? Óriási csalódás! Aki szándékszik megvenni azt tanácsolom, hogy próba előtt ne vegye meg. Pénzkidobás!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Tbettus

2020. december 12.

Ajajj...mit is mondhatnék...
Nem rég rendeltem meg Notinoról mert nagyon rég óta szemeztem vele és csak jót hallottam attól aki már próbálta. Végre nagyon nagyon lehetett hozzájutni a 100ml-s kiszereléshez így hát gondoltam beszerzem és majd nyáron használom.
Nagyon nagy csalódás...konkrétan olyan gondoltatot vált ki belőlem mint amikor valaki valami Avonos (gagyibb verziójú) virágos gyümis testpermetet magára fúj de még keveredik a testszagával.🤣😢
Nagyon szomorú vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá és ezt az illatot tenyleg egy 500 forintos testlötyi is hozza.
Nem tudom mi lesz a sorsa...még várok a melegebb időkre hátha jót tesz neki de szerintem annyi javulás nem lesz hogy egy 100ml-set el tudjak használni.😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

Ajajj...mit is mondhatnék...

Vicasminkel

2020. november 4.

Isteni finom első pár alkalommal, aztán lassan-lassan veszít varázsából. Ebben nagy szerepet játszik az is, hogy iszonyatosan gyorsan elillan. Minél többször szippantok az üvegcsébe, annál inkább tucat-illat érzést okoz. Természetesen örömmel elhasználom, amim van, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Bozizu

2020. július 7.

Kellemes, nem tolakodó, mégis nőies, friss illat. Tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Kellemes, nem tolakodó, mégis nőies, friss illat. Tartós.

Nashuaaa

2020. május 15.

Imádom. Az üvegében, és bárki máson. Rajtam sajnos nagyon nem. Émelyítően, fejfájdítós édes maszlaggá szárad.
Rómában vettem a nyaralásomon és pont olyan életérzést is sugall számomra az üvegében, finom nyári esték, enyhe meleg, kellemes borozás, dolce vita, virágok és friss gyümölcsök. Amint beleszagolok ez az érzés kerít hatalmába annyira nyári. És imádom, hogy ezt váltja ki. Viszont csak pakolásztam ide-oda egy ideig, néha kifújtam a csuklómra, remélve, hogy hátha valamikor működik rajtam, de sosem. Megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Flowers

2020. március 28.

Igazi finomsàg lehetne; de hova tűnik?
Kifújàskor dinnyés friss finomsàg,üde viràgok,igazi nyàri illat. De egy óra múlva semmi,halvànyan talàn lehet érezni.
Lehet velem van a baj ,én szeretem érezni ahogy körbe vesz az illat,ha még este is érzem .Azért kivàncsi leszek kànikulàban hogy viselkedik,lehet ez még "szerelem" is 😉
Tartóssàga miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Igazi finomsàg lehetne; de hova tűnik?
Tartóssàga miatt csak 4 csillag.

Katinka90

2020. március 5.

Nagyon sajnálom, annyira szép kis illat, de egyáltalán nem tartós! Pár óra után nyoma sincs ennek a gyümölcsözönnek, nagyon friss és harsány a kezdete és a vége is. Egysíkú illat nem változik, mire leszárad el is tűnik, valami kis halovány vaníliás ilat marad belőle, az is csak nyomokban. Kár érte, mert nyári illatomnak szántam....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Pici2011

2020. március 4.

Timi8 köszi a tanácsot, beszereztem, szeretni fogom szerintem nyári illatnak. :) Igazából igazi nyári illatot még nem találtam magamnak, ebben bízom :) Bár tényleg a tartóssága nem a legjobb, de kárpótolja az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)