Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. február 10.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2021.

Fejjegyek: ribizli, zöldalma, mandarin, narancs

Szívjegyek: rózsa, májusi rózsa, fehér barack, magnólia

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, fehér fa

Ár: 13.000.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Új,csak fénykép kedvéért bonttt, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/Banki àtutalàs

crazy724

2021. április 2.

Szeretem, de az árához képest semmi extra. Én egyáltalán nem érzem ki belőle a rózsát, elsőre és másodikra is csak bogyós gyümölcsöket érzek, a bőrömön is ez dominál. A tartóssága sem a legjobb, 2-3 óra után nem is érezni, ruhán, hajban viszont még másnap is érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

audreyenn

2021. március 1.

Kellemeske. Ennyi. Sokadik fújkálósnak jó lehet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Kellemeske. Ennyi. Sokadik fújkálósnak jó lehet..

Burya

2021. február 15.

Faék egyszerűségű illat, de nekem tetszik. Elsőre friss, fanyar ribizli, majd kb. félóra múlva elkezd előbújni a rózsa is, ami kissé szintetikus hatású és leginkább a májusi rózsaszín rózsa, nem a nehéz illatú, mélyvörös fajta. A szantál rajtam nem jött elő, a pézsma annál inkább, amit nagyon szeretek. Bár nem egy egetrengető alkotás, de friss, nőies, bájos, az a fajta tavaszi-nyári gyümölcsös illat, amit jól esik magunkra fújni fürdés után otthoni láblógatáshoz és randira egyaránt. Rajtam 5-6 órát bírt bőrön, a sálamon és a hajamban még ma is érzem (tegnap délután próbáltam). Be fogom szerezni, szeretem a ribizlit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

szeliger

2021. február 10.

Már az üzletek polcain, úgyhogy amint megláttam, már fújtam is. Amúgy is most van egy rózsás illat kattanásom, minden ami rózsa, jöhet.
Ez nem igazán volt szép rózsa, nem is nagyon értem az egészet. Kifújáskor nagyon sok gyümölcs, az egész gyümölcsös rágóra emlékeztet. Aztán jó fél óra múlva megjelenik a rózsa is, de nem az a friss, üde formája, hanem a szantállal kevert szárazabb változat. Hamar kimerül, marad a pézsmás, szantálos alap. A kifújás után 4 órával gyakorlatilag már nem is éreztem semmit belőle, az én bőrömről egyszerűen eltűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 10.